Polecane posty

the1mati1    64

Jaką cenę zaproponować od balota słomy sąsiadowi? Będę prasował z pokosu własną prasą? Jakie są u was ceny? Liczą od ha czy belki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rob355    8

witam wszystkich. kupie slome owsianke powiat ostrolecki

mam 3 ha ale żytniej - 25 km  od ostrołeki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7166

Kupię słomę w belach w obrębie 100km od Łomży, minimum 44 bele 120 z załadunkiem na tira.


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soltys85    83

Widziałem ogłoszenia po 35zl z pokosu ale mysle ze to sie nie opłaca jak po 50 przywioza na podwórko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7166

@up może kilka zł Ci zostanie, ale nie warto biorąc pod uwagę stracony czas i pracę. Przerabiałem temat, we wsi jeszcze można dać na miejscu... Niedawno przywiózł mi tira po zmiennokomorowej 66 kulek 130 po 55, ale bele kamień.

Edytowano przez pedro2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sznurek321    0

Witam. Wie ktoś jaką największą cenę za słomę oferują w lubelskim? Mi w fabryce pelletu w Zatylu (Lubycza Królewska) oferowali 100zł za tone do moich zadań należało by zbelować, złożyć i załadować na tiry później, za taką cenę im podziękowałem, za 100 mogę co najwyżej im zbellować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Niech się bujają, tona to jest 5-5.5beli 120 czyli 20zł za belę, wyjdziesz na zero za belowanie, zwożenie i załadunek, słomę oddasz za darmo, cwane są 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomal_one    38

Panowie, mam 6ha jarej pszenicy. Człowiek będzie to sprzątał prasą Sipmą. Czy 10 zł za belką słomy bez roboty (z pokosu) to nie za mało? strzelam w jakieś 150 kulek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7166

150 z 6 ha?? Bez przesady nawet sipmą i C 330 tyle nie wyjdzie ;)


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przezuwaczka    446

150 z 6 ha?? Bez przesady nawet sipmą i C 330 tyle nie wyjdzie ;)

Słoma mniej pleśnieje, jak nie jest mocno dobita :P

 

Fakt. Plon rekordowy tylko pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zaplace po 200zl t z dowozem do mnie na podworko potrzebuje co najmniej 200t jesli ktos chętny. 150 bel z 6 ha to zaden rekord od 3 lat nie miałem mniej niz 25bel 200kg z ha pszenicy skracanej dwa razy. Czasem jak kupywalem z pokosu to i 28 z ha bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek37   
Gość mirek37

sprzedam słomę po kombajnie pszenżytnią z 6 ha gm.mordy

Edytowano przez mirek37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek37   
Gość mirek37

najchętniej z pokosu ok.20zł/rolka 120

Edytowano przez mirek37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7166

Ja też wolałbym z pokosu, ale trochę za daleko ;) 30 z załadunkiem na tira bym dał


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomal_one    38

Za 150 cm ile byś dał? Czy na firankę Ci nie wejdą? ;>

 

20zł za kulkę 120 z pokosu. Kilka postów temu piszę, że chcę wziąć 10zł. Co nie krzyczycie, że mało?! :D

Edytowano przez ziomal_one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ja też wolałbym z pokosu, ale trochę za daleko ;) 30 z załadunkiem na tira bym dał

Wczoraj jeździł gość spod Ostrołęki - 50zł za belę owies/jęczmień płaci i sam robi, normalnie pogłupieli ludzie - za ozime krzyczą 25-30zł za belę z poksu i tyle dostają  :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez avanttura
      Zna ktoś przyczynę owijania się słomy  szczególnie krótkiej pod pierwszy  walec w 654 , jak z tym sobie poradzić ?
      https://www.fotosik.pl/zdjecie/bd7fcee9495c4906
    • Przez wojtek93
      Witam,w tym roku po raz pierwszy będę sprzedawał wysłodki buraczane i kompletnie nie wiem o co z tym dokładnie chodzi (proszę się nie śmiać jestem nowy w tych tematach i szukam porady) Jak kształtują się ceny wysłodków? Wiem że cena w cukrowni to około 30zł ale jak to jest na wolnym rynku? I czy ktoś może wyjaśnić mi o co chodzi z tymi wysłodkami przeliczeniowymi? Jak to się przelicza? Może dla Was to podstawy ale jeszcze raz powiem że nigdy nie miałem z tym do czynienia a nie mam się kogo poradzić:/
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez danielhaker
      Kontynuacja: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj