Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
KULAWA_KOZA    156

Interesuje mnie słoma w kostkach, po prasie.Potrzebuje z 2-3 tys balików.Jestem spod Krakowa-okolice Skały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziś sprzedane trochę słomy , kostka po 1,5 zł .Facet ma wziąć jeszcze kilkaset sztuk . Powiat Lubartów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MFrolnik26    214

Nieszczęsne lubelskie :unsure: mam jeszcze słomę z 2013 roku (powyciągałem sznurki i robi się kompost) dawałem wtedy ogłoszenia po 15zł za suchą słomę i przez pół roku nawet nikt nie zadzwonił. W 2014 wszystko pocięte i jak widzę nic się nie zmieniło. Słomy na obornik nikt nie zamieni bo sprzedają obornik po ponad 100zł za mały rozrzutnik. Siano próbuję sprzedać po 15zł (pogodne tylko z łąk torfowych) ale kupców brak. 

Edytowano przez MFrolnik26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MFrolnik26 już wstawiałam powyżej link do katalogu stajni w Polsce, wstawię raz jeszcze, mam nadzieję, że moderator nie będzie miał mi za złe.

Wyszukaj stajnie w pobliżu siebie, najczęściej masz podany kontakt, telefon, adres i popytaj czy nie chcą kupić od Ciebie siana i słomy.

U nas w małopolskim wiele stajni ma braki. Myślę, że w lubelskim znajdziesz chętną stajnię na Twój towar.

 

http://re-volta.pl/stajnie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

W Lubieniu kuj biorą prawie darmo Ludziska wiozą a za kasą trzeba czekać w nie doczekane Piszą 60 dni a po 100 kasy nie ma Na drugi rok wszystko sieczkarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal150    1

Orientuje się ktoś jaka jest cena słomy za tonę w woj. lubelskim lub mazowieckim w ilościach cało samochodowych ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paker1982    0

witam czy  orjetuje sie ktoś w cenach słomy na Dolnym Śląku gdzie skupują i ile płacą za tone?

Edytowano przez paker1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Orientuje się ktoś jaka jest cena słomy za tonę w woj. lubelskim lub mazowieckim w ilościach cało samochodowych ????

Zadzwoń tu i zapytaj jeśli chcesz.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3454

Ja was nie rozumie sprzedawać słome okradacie się sami ,ja nigdy bym nie sprzedał nawet jak by dawali 250 za tone

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3454

Policz ile zostaje w niej NPK nie licząc próchnicy,której niczym nie zastąpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal150    1

Zadzwoń tu i zapytaj jeśli chcesz.

 

Napisałeś zadzwoń, ale nie napisałeś do jakiej firmy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
r10tomek    0

zancie może kgoś z wlkp lub łodzkiego kto skupuje słomę mam trochę na sprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krecikuryn    6

kto odbiera słomę własnym transportem w lubelskim?? mam troche do sprzedania w balotach 120x120 jakies 1300szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

zancie może kgoś z wlkp lub łodzkiego kto skupuje słomę mam trochę na sprzedaż

W łódzkim masz mykogen, ale aktualnie mają cenę chyba 80 zł na placu.  w wielkopolsce za bardzo nic nie ma , chyba że jakiegoś rolnika znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katopo    43

@Bartek72511 dowiedziałeś się coś o tej firmie Pellet Polska? Jakie mają ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Właśnie za wiele się nie dowiedziałem niestety, aktualnie czekam na przelew bo termin mają do poniedziałku. Co do ceny to 120-130 netto /tona. Na plusy to na pewno to że nie czepiają się za bardzo wilgotności, waga jest okej, i biorą wszystkie rodzaje słomy łącznie z owsem.  Jak przelew wpłynie to dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shock    2

Mam do sprzedania znaczną ilość suchej słomy dla bydła - balot 1,50m waga ok. 400 kg/szt. Woj. opolskie. Kontakt Priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozi20    0

szukam odbiorcy słomy w kostkach, województwo warmińsko-mazurskie, słoma sucha, magazynowana w stodole, możliwość dłuższej współpracy. Około 5000 kostek na sezon. Kontakt Priv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom61    11

Może wie ktoś kto skupuje słomę w północnej Wielkopolsce, bo mam jej dużo chce się jej pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez avanttura
      Zna ktoś przyczynę owijania się słomy  szczególnie krótkiej pod pierwszy  walec w 654 , jak z tym sobie poradzić ?
      https://www.fotosik.pl/zdjecie/bd7fcee9495c4906
    • Przez wojtek93
      Witam,w tym roku po raz pierwszy będę sprzedawał wysłodki buraczane i kompletnie nie wiem o co z tym dokładnie chodzi (proszę się nie śmiać jestem nowy w tych tematach i szukam porady) Jak kształtują się ceny wysłodków? Wiem że cena w cukrowni to około 30zł ale jak to jest na wolnym rynku? I czy ktoś może wyjaśnić mi o co chodzi z tymi wysłodkami przeliczeniowymi? Jak to się przelicza? Może dla Was to podstawy ale jeszcze raz powiem że nigdy nie miałem z tym do czynienia a nie mam się kogo poradzić:/
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez danielhaker
      Kontynuacja: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj