Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
20CBR12    209

a w wielkopolsake w żniwa po 10 ha słony oddawali ludzie za przysłowiową flaszkę byle tylko z pola sprzątnąć... :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk3802    200

Odświeżę temat. Sprzedaje ktoś tu na AF jeszcze słome w kostkach? Mam w tym roku przeeesadzoną ilość i myślę o sprzedaży lecz nie wiem ile sobie cenić.


Jeśli nie zgadzasz się z postem bądź komentarzem powyżej, wciśnij F13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

Dopiero co żniwa się skończły.Poczekaj do wiosny może się ktoś skusi.


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk3802    200

Tylko że mam już kilku chętnych na "niewielkie" ilości dla kurek- ocieplić piwnicę na zimę i nie wiem ile krzyczeć za snopka


Jeśli nie zgadzasz się z postem bądź komentarzem powyżej, wciśnij F13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmarcinn001    25

Snopek po sipmie z224 około 2 zł. Jedni chcą żeby miał przynajmniej 8-10 kg, a inni biorą jak leci.

Małopolska.

Edytowano przez mmarcinn001

Od myszy po cesarza, wszyscy żyją z gospodarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianlat    6

woj lubelskie okolice łukowa 130-120 zł za tonę w belkach , przyjadą do mnie w przyszłym tygodniu to ogarnę co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209

zdaje się  że  w  żniwa też  tyle  u was płacili - wydaje  mi się że  lepszym teraz rozwiązaniem byłoby  poczekanie  ze sprzedażą do wiosny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    98

Brykieciarnia Przasnysz 150/160 zł/t w zależności od tego czy siatka czy sznurek.

Po przeliczeniu wychodzi 25-28 zł kulkę. Termin płatności to 2 miesiące :blink: + jakieś 2 tyg spóźnienia.

Edytowano przez kamil18fmr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

Brykieciarnia Przasnysz 150/160 zł/t w zależności od tego czy siatka czy sznurek.

Po przeliczeniu wychodzi 25-28 zł kulkę. Termin płatności to 2 miesiące :blink: + jakieś 2 tyg spóźnienia.

 

za siatkę mniej płacą?

 

 

Pkt. 1.1 – cytowanie poprzedniego posta

+1p. ostrzeżeń.

Edit: kris14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym się wymieniała na słomę lub siano (dobrej jakości) za obornik od moich koni. Mam płytę obornikową i w miarę dobry dojazd do niej. Małopolskie, okolice Wieliczki i Niepołomic, jeśli ktoś chętny, proszę o wiadomość na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209

...dlaczego  w  moich okolicach  nie  ma takich propozycji - bardzo chętnie  wymieniłbym  słomę  za  obornik i to  nie  tylko  od koni w zasadzie  na każdy... ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Tam gdzie wożę słomę obornik dają za darmo.nawet załadują na rozrzutnik cyklopem, by tylko sprzątnąć.W ost okresie jest jakis popyt na słomę, bo dużo osób dzwoni za słomą w balikach ....nawet już o cene nie pytają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20CBR12 nie masz w okolicy jakiejś stajni, ośrodka jeździeckiego? tam mógłbyś pytać o taką wymianę

podaję link do zestawienia stajni w Polsce, może wyszukasz jakąś blisko siebie:

 

http://re-volta.pl/stajnie/

 

U nas w Małopolsce rolnictwo raczej małorolne, dużo pól leży odłogiem, więc i słomy w nadmiarze nie ma, a stajni wcale nie mało. Dlatego KULAWA_KOZA ma dobry interes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1396

Po 15 zeta to jaki interes to w ogóle belować, ja za ukręcenie jednego balota biore właśnie 15zł i za tyle oddać? :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogerr33    0

A jak tam sytuacja na rynku słomy w woj. lubelskim? Sprzedaje ktoś do Zamościa lub do Kani? Jak cena czy wypłacalni możne ktoś miał styczność w ostatnim czasie bo w nowym roku trzeba się zabrać  za sprzedaż. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel10987    5

A kto taki po tyle placi w okolicy radzynia? ja juz dawno zapomnialem ze mialem jakos slome :)


A kto taki po tyle placi w okolicy radzynia? ja juz dawno zapomnialem ze mialem jakos slome :)


A kto taki po tyle placi w okolicy radzynia? ja juz dawno zapomnialem ze mialem jakos slome :)


A kto taki po tyle placi w okolicy radzynia? ja juz dawno zapomnialem ze mialem jakos slome :)


A kto taki po tyle placi w okolicy radzynia? ja juz dawno zapomnialem ze mialem jakos slome :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianlat    6

nie wiem jak ten gościu się nazywa bo akurat ja nie gadałem z nim tylko mój tata :)


A w małopolskim poszukiwanie słomy :)

 

 

jak chcesz  zaoferujesz dobrą cenę to mogę kilka setek tirów ze słomą załatwić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez avanttura
      Zna ktoś przyczynę owijania się słomy  szczególnie krótkiej pod pierwszy  walec w 654 , jak z tym sobie poradzić ?
      https://www.fotosik.pl/zdjecie/bd7fcee9495c4906
    • Przez wojtek93
      Witam,w tym roku po raz pierwszy będę sprzedawał wysłodki buraczane i kompletnie nie wiem o co z tym dokładnie chodzi (proszę się nie śmiać jestem nowy w tych tematach i szukam porady) Jak kształtują się ceny wysłodków? Wiem że cena w cukrowni to około 30zł ale jak to jest na wolnym rynku? I czy ktoś może wyjaśnić mi o co chodzi z tymi wysłodkami przeliczeniowymi? Jak to się przelicza? Może dla Was to podstawy ale jeszcze raz powiem że nigdy nie miałem z tym do czynienia a nie mam się kogo poradzić:/
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez danielhaker
      Kontynuacja: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj