Zaloguj się, aby obserwować  
CBMarek

Ceny kombajnowania 2013

Polecane posty

bialy2005    582

nie gadajcie że w tym samym czasie wykosicie hekta stojacego i położonego zboża. wystarczy tylko mocnij pochylone i juz nie idzie tak jak stojace. Nie wspomne juz o przywałowanym do zimi gdzie czesto musisz stawac cofac, złąpiesz ziemi itd. Ja biore 500zł z godziny u nas nikt nie ma stawki hekatowej. Choc ludzie w pierwszym roku sie za głowe łapali to po 2 latach widza ze to na jedno wychodzi co bizonem za 300zł/h :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gomez01    1

Cena ustalona 260 za godzine i jak co roku od rana kolejka chetnych na podwórku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzio445    0

@garek przecież nie będziesz brał 300 za koszenie z hedrem 3m i tyle samo z 4m napewno bedziesz miał klijentów :rolleyes: powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

szkoda mi tych ludzi co specjalnie robia niższa cene aby mieć klienta :) Koście bizonami i po 200zł ciekawe jak daleko zajedziesz tym sposobem. Jesli ktoś dobrze wykonuje usługe ma dobry sprzet to nie musi schodzic z ceny aby miec klienta. Ja znam takich u nas w okolicy co biora 20-30zł mniej tylko co jest w zbiorniku i na polu po takim koszeniu pozostawia wiele do życzenia :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2259

Racja przesadnie schodzić z ceny niema co, ale jak jest w okolicy pełno kombajnów to cieżko z klientem, a chce się zrobić chcociaż na ten ON. 200zł/h bizonem to chyba 100lat temu było i to niewiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubson990    0

Wczoraj widzialem ogloszenie ze trzeba zglosic kombajnowanie jako dzialalnosc gospodarcza i zarejestrowac to w gminie. Czy to prawda ja z lubelskiego jestem jak jest u was i czy ktos zamierza to zglaszac??? Bo ja np planuje niezglaszac i spisywac umowy o pomocy sasiedzkiej niewiem czy to wypali ale zobaczymy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

JAk ktos na ciebie doniesie to sie dowiesz czy to wypali. To jest najzwyklejsza działalnośc gospodarcza tylko że sezonwa. Trzeba zapłącicc podwójny krus jak zgłosisz taka DG przez okres prowadzenia dziłalnosci. A jak zgłosisz to trzeba tez sie rozliczyc z tego z US :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jeśli za taką pomoc sąsiedzką bierze się pieniążki to powinno być to zgłoszone. W praktyce taka praca ginie w szarej strefie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Ja tam nie mam z tym problemów mam założoną działalność, wystawiam faktury vat i śpię spokojnie, podatek odprowadzam.


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

A co jeśli dzierżawie pole od sąsiada on wypełnia i bierze dopłaty i nie mam z nim zadnej umowy tylko ustna? teoretycznie jak ktoś podkabluje to wyjdzie że też robie usługe bo to nie moje pole. :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzio445    0

Spokojnie starczy :) A co do kombajnowania to nie ma czym się przejmować. Ja się jeszcze z takim czymś nie spotkałem a nikt nie doniesie no chyba że ma się jakichś wrogów... Od dawnych lat ludzie koszą na usługach i nic się wielkiego nie stało więc jest Ok. Poprostu jest to taka pomoc sąsiedzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matejko202    0

ja biore 300 zl recordem i kosze okolo 1.5 h w godzine jak ma sie wyszkowany sprzet to idzie w tym roku bede bral 320 zl a kolejke mam bardzo dluga i kosze rocznie kolo 350 h w sezonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Przy wydajności 4 t/ha pewnie.

Parę lat temu był taki kombajnista w SKR i tylko rok go ludzie brali, w drugim roku nikt go nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2259

ja biore 300 zl recordem i kosze okolo 1.5 h w godzine jak ma sie wyszkowany sprzet to idzie w tym roku bede bral 320 zl a kolejke mam bardzo dluga i kosze rocznie kolo 350 h w sezonie

 

350h bizonem? Chyba z trawami, rzepakiem, zbożem i kukurydzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

kosze okolo 1.5 h w godzine

 

Kosisz 1.5 godziny w godzinę? Nauczcie się zapisywać jednostki bo czasami sami nie wiecie jakie głupoty wypisujecie.

  • Like 1

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donborys    3

ja biore 300 zl recordem i kosze okolo 1.5 h w godzine jak ma sie wyszkowany sprzet to idzie w tym roku bede bral 320 zl a kolejke mam bardzo dluga i kosze rocznie kolo 350 h w sezonie

Chyba Cię Bóg opuścił jak reksiem wykosisz hektar w 40 minut. No chyba, że to jakiś niewydarzony jęczmień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Sprzedam kombajn ziemniaczany ANNA. Rocznik 89, mało użytkowany. Stan bardzo dobry, gotowy do pracy. Nigdy nie nocował pod chmurką. Cena 12tys
       
       
       
       
       
       
       
       
       
    • Przez 18bamber
      Sprzedam kombajn zbożowy Claas protector do naprawy lub na części lub zamienię.

    • Przez PRZEMOxD11
      https://www.olx.pl/oferta/kombajn-bizon-z056-CID757-IDxucAD.html
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj