Piwo111

Ceny ciągników 2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Johny 125 km serii 6r zapomniałem symbol ile w podstawie bedzie kosztował? 255 netto to drogo jak za niego, podstawa z klimatronikiem a reszta standart. Nh 117 km serii 6, najmniejszy z silnikiem 6 cylindrowym, 155km z boostem za 210 netto to dobra cena? Takie dostałem ceny na ciągniki na placu stojące tych 2 marek.

Jony 6125 r 255 netto w podstawie z klimatronikiem to dobra cena. Bynajmniej dobra w porównaniu do cen z wiosny. Ale nie sądzę by teraz staniały, cena raczej jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inzKonrad    1

Wie ktoś może ile aktualnie kosztuje John Deere 6130 w podstawowym wyposażeniu?

Ja płaciłem za JD 6130M 270 netto z tuzem i Wom i szersze opony a W podstawie to cos koło 240 netto w RolBracie w karniewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klek79    0

Witam. Czy ktoś słyszał, że w 2014 roku ceny ciągników mają spaść ze względu na spadek sprzedaży, bo czytałem wywiad z jakimś ekspertem na jakimś portalu rolniczym, ale nie pamiętam na jakim. Nie chce i się w to wierzyć bo w przyszłym roku powinna na dobre ruszyć modernizacja z 2013. Proszę o opinie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Trudno powiedzieć , z moich znajomych co brali maszyny z PROW to każdy kupił jeden ciągnik lub dwa, mnie osobiście przydałby się jakiś mniejszy ciągnik pomocniczy. Pewnie tyle ciągnikow już sie nie posypie co w pierwszym PROW, reasumując stanieć raczej nie stanieją może nie zdrożeją aż tak bardzo.....


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Pewnie u niektóych ceny spadną. Będą bardziej skłonni do upustów zwłaszcza, gdy klient zdecyduje się na maszynę z placu tak jak stoi. Jakieś tam programy jeszcze są ale to już jest dość mało w skali polski. |Więc tam gdzie nic nie będzie z prow ceny będą niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal25093    0

Wie ktoś może ile kosztowałby Fendt 310 Vario w wersji z fotelem pasażera, miękką osią, pneumatycznym fotelem? Bez przedniego wom i tuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radek9833    18

John Deere 5080r zna ktoś cenę i z jakim wyposażeniem ??

Edytowano przez Radek9833

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farm    84

Czy wie ktoś może ile kosztuje NH T 4020 lub Steyer takiej samej mocy . Z góry dzięki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dromik    4

Ja taką cenę dostałem bez negocjacji na targach w lublinie u dilera na moją okolice czyli gravit Opatów woj Świętokrzyskie.

Kubota po testach m9960 z turem MX na zegarze 100 mth za 155 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaro    1

Ciekawe ile mozna wynegocjowac z tej Kuboty m7040, jezeli wyjsciowa jest 127. Jak kupowalem Valtre to dali 10% upustu i dolozyli ponadto amartyzowaną kabine i pneumatyczny fotel z podgrzewaniem (super sprawa polecam;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dromik    4

Ja jak narazie jestem w fazie negocjacji na kubote m8560 diler TECH-MLEK i udało mi się urwać trochę ok 10 tyś z ceny początkowej i mam ofertę za 143 tyś w standardzie i do tego obciążniki przód i tył, radio, kogut, zaczep automatyczny i normalny i zalane koła. Dobra oferta według was?

Edytowano przez dromik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maseey    79

wie może ktoś cena deutz - fahr agrofarm 410 dt z turem ? lub Lamborghini R3 evo 100 + ładowacz czołowy ? z góry wielkie dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris148    0

Witam , prosiłbym o podanie cen netto wybranych ciągników w standardowym wyposarzeniu Claas Arion 410Cis , Deutz Fahr 5110(seria 5) , Case Maxxum110 , Massey Ferguson 5610 , Kubota 9960 .... i doradzcie którego wybrać...Z góry dziękuje. :rolleyes:


Róża czerwono , biało kwitnie Bez , nikt z nas nie pęka chociaż krucho jest !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dromik    4

Deutz Fahr 5110 DT 201.600 zł netto

Deutz Fahr 5110 PDT 211,700 zł netto

Deutz Fahr 5110 TTV DT 222,400 zł netto

Kubota m9960 155.000 zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radek9833    18

Można .. podstawa bez negocjacji 190 tys zł netto ..

dzięki a wiesz co może jest w podstawie i ile można utargować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

z 10-15 tys zł powinieneś urwać .. Podstawa to skrzynia electrocommand 16x16 sterowanie tylnym podnośnikiem z podłokietnika , wom 540/540e/1000 siedzenie pasażera klima , i sterowanie podnośnikiem i wom z błotnika :) Zapytaj może lepiej o T6.140 zawsze masz te 20 KM zapasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj