Skocz do zawartości
Piwo111

Ceny ciągników 2013

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

wojterek91    0

interesuje mnie ceny Case , Deutz Fahr , NH , Kubota , john deere, clasa

w mocy od 140 do 150 km z tuzem , klima , amortyzacja przedniej osi , siedzenie pasażera , rewers , półbiegi , fotel pneumatyczny

Z góry dzięki za odp.

michal25093    0

Witam panowie! Interesuje mnie cena Deutz Fahra serii 5 a dokładnie 5110. Jak jest z jego spalaniem? Orientuje się ktoś? A co sądzicie o ciągnikach Steyr'a? Jak z ich spalaniem?

Edytowano przez michal25093

raul1985    0

Oferty nh t4 75 142 brutto wyposażenie : klima,okno dachowe, siedzenie pasażera skrzynia 12x12.

nh t4 85 167 brutto wyposażenie : klima,okno dachowe, siedzenie pasażera skrzynia 12x12.

ceny jeszcze do negocjacji.

czy dobra jest cena 166.000 tyś brutto za nh dt 5.105 klima,skrzynia 12x12 40km//h,obciążniki przód,na szerokim ogumieniu ,siedzenie pneumatyczne ,rewers elektrohydrauliczny

janczar810    245

czy dobra jest cena 166.000 tyś brutto za nh dt 5.105 klima,skrzynia 12x12 40km//h,obciążniki przód,na szerokim ogumieniu ,siedzenie pneumatyczne ,rewers elektrohydrauliczny

powiem tak :)

jakbym wiedział o tym ciagniczku za takie pieniadze to bym nie kupił swojego lambo :P nie dlatego ze sie nim rozczarowałem ale kwestia kaski.

kamil9607    9

Oferty nh t4 75 142 brutto wyposażenie : klima,okno dachowe, siedzenie pasażera skrzynia 12x12.

nh t4 85 167 brutto wyposażenie : klima,okno dachowe, siedzenie pasażera skrzynia 12x12.

ceny jeszcze do negocjacji.

można wiedzieć u jakiego dilera są takie ceny?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.