Piwo111

Ceny ciągników 2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MKrajes    133

Dzięki ale miałem nadzieję że ktoś poda ceny za jakie dealerzy są skłonni ostatecznie sprzedać taki ciągnik

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiepe    1

Witam,

 

Jakie ceny wam się udało wynegocjować na poniższe modele???

 

FARMTRAC 675DT

ZETOR MAJOR 80

URSUS 8014H

 

Nie interesuje mnie cena katalogowa.

 

Z góry dziękuję

Marcin

 

farmtrac 120000 zl

zetor major 110000 zl

ursus 130000 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiepe    1

ok ale ja ceny podalem juz z wyposazeniem jakims, bo np major w standardzie niema chociazby kol radialnych, wiec to sa takie realne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiciel na pokazach za T5.105 chciał 200 brutto, ale wyposażenia nie pamiętam bo pytałem z ciekawości, ale chyba miał coś więcej niż samą podstawę :) pozdr

Edytowano przez snickers_2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dromik    4

Ostatnio ofertę jaką dostałem na T5.95 w podstawowym wyposażeniu na skrzyni 24x24 to 165tyś netto.

Zna ktoś cenę Kuboty 9960 lub TYM-a 903 lub 1003? bo mam oferty na nie ale wydają mi się troszkę wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie wiecie ile kosztuje New Holland w podstawowej i full wersji T5.95 i T5.105 obydwa z turami .

Edytowano przez karol7854

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

New Holland T5.105 ( pneumatyka, sprzęgło w guziku, klimatyzacja, radio, sterowanie tuz i wom z błotnika, dynamiczne błotniki przednie, siedzenie pasażera, 3 sekcje hydrauliki, obciążniki przednie, luk dachowy ) 170 tys zł netto do negocjacji + 30 tys zł netto za tura stoll z łyżką i paleciakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolwiesz    3

Negocjował ktoś cenę NH t7.170 range command , jaka jest cena wyjściowa a jaka po lekkich negocjacjach? Case puma 130 multi koszt dużo poniżej 230 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roko    0

witam

zna ktoś namiary na John Deere 5100R za 180 tys

bo najlepsza oferta jaką do tej pory znalazłem to 195 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roko    0

Czy orientuje się ktoś ile kosztuje DF o mocy 80-110 ?? Będę wdzięczny za odpowiedzi :-)

 

agrofarm 430 G 141 netto

agrotron k410 200 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

roko- w Łukowie Agrotechnika mieli 5100R w dobrych pieniądzach musisz się zapytać, może akurat jescze jest. A Agrotrona K 410 za 180 netto kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roko    0

witam

Agrotrony to chyba rzeczywiście ostatnie sztuki tak jak i JD 5100 R

a ceny które podałem pochodzą z faktur nie ma na nich jednak dokładnego opisu ciągnika tylko model

na Agrotrona widziałem fakturę za 200 tys netto ale kiedy sam się spytałem u przedstawiciela (co prawda innego)

to wyskoczył z ceną 215 netto a piszecie że można go wyrwać za 180 zresztą tak jak JD

jakoś nie mam szczęścia czy nie umiem negicjować

chcę kupić ciągnik o mocy ok 100 KM (ale w cenie max 190 tys) w przyzwoitej opcji głównie do pługa p4 i agregatu 3.15

ale jak na razie najsensowniejsza oferta jaką dostałem to Case 105 U za 185 tys (obciążniki ,klima,szerokie opony,komplet ,obciążników ,24/24 HI/LO) i chyba w tym kierunku pójdę dołożę do niego przedniego tuza za 4 tys (na allegro) bo za te fabryczne chcą 10 tys.! i jak dla mnie wystarczy

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek2301    17

rozbierz najpierw cylinder i sprawdź jakość uszczelniaczy i tłoka iak tam jest OK trzeba zabrać sie za rozdzielacz

Edytowano przez KRISTOFORn
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

witam

Agrotrony to chyba rzeczywiście ostatnie sztuki tak jak i JD 5100 R

a ceny które podałem pochodzą z faktur nie ma na nich jednak dokładnego opisu ciągnika tylko model

na Agrotrona widziałem fakturę za 200 tys netto ale kiedy sam się spytałem u przedstawiciela (co prawda innego)

to wyskoczył z ceną 215 netto a piszecie że można go wyrwać za 180 zresztą tak jak JD

jakoś nie mam szczęścia czy nie umiem negicjować

chcę kupić ciągnik o mocy ok 100 KM (ale w cenie max 190 tys) w przyzwoitej opcji głównie do pługa p4 i agregatu 3.15

ale jak na razie najsensowniejsza oferta jaką dostałem to Case 105 U za 185 tys (obciążniki ,klima,szerokie opony,komplet ,obciążników ,24/24 HI/LO) i chyba w tym kierunku pójdę dołożę do niego przedniego tuza za 4 tys (na allegro) bo za te fabryczne chcą 10 tys.! i jak dla mnie wystarczy

pozdrawiam

 

 

za NH T5.105 w takim samym wyposażeniu chcą 170 tys zł netto :) a za te pieniądze wyrwiesz już New Hollanda T6.120 (110KM) skrzynia electrocommand 16x16 edc w podłokietniku sterowanie podnośnikiem i womem z błotnika 3 prędkości wom klima radio siedzenie pasażera itp . Ciągnik o serię wyższy więc ja wolał bym NH T6 :)

jak byś chciał wiedzieć coś więcej zapraszam na PW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lechu    11

Negocjował ktoś cenę NH t7.170 range command , jaka jest cena wyjściowa a jaka po lekkich negocjacjach? Case puma 130 multi koszt dużo poniżej 230 netto

nh t7. 170 ale w wersji auto comand 256 tys. netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj