Piwo111

Ceny ciągników 2013

Polecane posty

koledzy ile trzeba dać za Johna 5080R albo 5090R?

W podstawie 5080R możesz śmiało za 155 tyś netto, a być może przy dobrym targowaniu nawet za 150tyś netto, 5090R to jakieś 10 tyś drożej.

 

Ok 180 tys zł, a wysokość 2,59 m.

Ta cena to chyba wyjściowa, za tyle to 5100M można kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerB    12

kolego gdzie taka cena? mi dzisiaj w kuhnie-Jelonek zaoferowali za 5080R 183tyś netto, obciażniki, klima, pneumatyka, fotel pneumat, 3 gniazdo hydr, dosyć dobrze wyposażony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz97    130

Netto a brutto to chyba jest różnica - ja napisałem cene wyjściową brutto, ale zawsze można coś urwać z ceny.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojterek91    0

orientuje się ktoś w cenie Kuboty M135GX w wyposażeniu podstawowym czyli klima siedzenie pneumatyczne biegi przełączane pod obciążeniem i bi-speed turn fotel dla pasażera i work cruise . co o tym traktorze myślicie ? słyszałem też że tam jest pneumatyczne hamulce przyczep czy jest taka możliwość żeby zamontowali sprężarkę i skąd wzięliście tę cenę ile on też waży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolego gdzie taka cena? mi dzisiaj w kuhnie-Jelonek zaoferowali za 5080R 183tyś netto, obciażniki, klima, pneumatyka, fotel pneumat, 3 gniazdo hydr, dosyć dobrze wyposażony

Mój brat w kwietniu zamówił to za podobne wyposażenie, tylko z przednim tuzem i kompletem oświetlenia, zapłacił ok.182 tyś za 5100R i do tego ładowacz za 30 tyś, również w Jelonku.

 

Netto a brutto to chyba jest różnica - ja napisałem cene wyjściową brutto, ale zawsze można coś urwać z ceny.

Ja pisze o cenie brutto, bo za 180 tyś netto to 5100R można kupić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadget    1

Jeżeli ktoś jest zainteresowany ceną nowego CASE xj lub nowych modeli to na komunikator zapraszam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapec24    37

orientuje się ktoś w cenie Kuboty M135GX w wyposażeniu podstawowym czyli klima siedzenie pneumatyczne biegi przełączane pod obciążeniem i bi-speed turn fotel dla pasażera i work cruise . co o tym traktorze myślicie ? słyszałem też że tam jest pneumatyczne hamulce przyczep czy jest taka możliwość żeby zamontowali sprężarkę i skąd wzięliście tę cenę ile on też waży

 

 

Pisałem kilka postów wcześniej, że w standarcie 240 netto. Zamiast zejść z ceny zaproponowali dołożyć przedni tuz gratis. Mark-Rol oddział Bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtyczka7    0

Deutz Fahr 5120p wersja wyposażenia F (full opcja) + balast 1 tona za 250 netto co myślicie o takiej propozycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saperp32    0

koledzy a brał ktos z was w tym roku JD 5070M w podstawie ? :) cene brutto chcialbym :)

Edytowano przez saperp32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesoly    0

Witam

 

Podzielę się i ja trochę cenami gdyż jestem zainteresowany zakupeł ciągnika 75-90 KM i co sie dowiedziałem w tych kwestiach:

 

1. Case Farmall 85A 120tys. netto (obciązniki, klima, zaczepy, pneumatyka, rewers EH i chyba to wszystko co mozna do niego wsadzić)

2. Case JXU 75 140tys. netto z bólem serca i łzami w oczach wytargowane z handlowcem ( ciągnik w kodzie 602 skrzynia 24x24 półbieg i hydrauliczne sprzęgło w przycisku, opcja full) tylko jest jedno ale co do tego ciągnika jest on z listopada 2012 roku czyli na dzień dzisiejszy roczny traktor i jak myślicie czy to dobra cena za niego???

3. NH T5.95 162tys. netto (full opcja skrzynia 24x24) rónież ze łzami w oczach handlowca :)

4. NH TD5.85 117tys. netto

5. MF 5410 ok 150tys. netto (luźny telefon do Korbanków i tyle powiedział, a i niby promocja jest tylko nie wiem co dokładnie ma ten ciągnik ale z tego co przeglądałem to w standardzie jest bardzo bogato wyposażony: obciążniki, klima, Dyna 4, EHR, zaczepy) więcej chyba nie trzeba

6. JD 5080M ok. 147tys. netto (bez wnikania w dodatkowe opcje)

 

I teraz prośba do uzytkowników JXU i MF 5410 jak sie te ciągnik sprawują i ogólnie czy wybrać MF czy JXU z 2012 roku i czy te ceny dobre? Jak coś to na Priv pisac bo tu tylko ceny :) OOOO i czy to prawda, że MF z Dyna 4 w zimie nie ma półbiegów dopóki się nie rozgrzeje?

 

Będe bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reno1    398

Jaka może być cena NH t6.155 z klimą, przednim tuz z wom,najszerszymi oponami i takie tam? z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Witam

 

Podzielę się i ja trochę cenami gdyż jestem zainteresowany zakupeł ciągnika 75-90 KM i co sie dowiedziałem w tych kwestiach:

 

1. Case Farmall 85A 120tys. netto (obciązniki, klima, zaczepy, pneumatyka, rewers EH i chyba to wszystko co mozna do niego wsadzić)

2. Case JXU 75 140tys. netto z bólem serca i łzami w oczach wytargowane z handlowcem ( ciągnik w kodzie 602 skrzynia 24x24 półbieg i hydrauliczne sprzęgło w przycisku, opcja full) tylko jest jedno ale co do tego ciągnika jest on z listopada 2012 roku czyli na dzień dzisiejszy roczny traktor i jak myślicie czy to dobra cena za niego???

3. NH T5.95 162tys. netto (full opcja skrzynia 24x24) rónież ze łzami w oczach handlowca :)

4. NH TD5.85 117tys. netto

5. MF 5410 ok 150tys. netto (luźny telefon do Korbanków i tyle powiedział, a i niby promocja jest tylko nie wiem co dokładnie ma ten ciągnik ale z tego co przeglądałem to w standardzie jest bardzo bogato wyposażony: obciążniki, klima, Dyna 4, EHR, zaczepy) więcej chyba nie trzeba

6. JD 5080M ok. 147tys. netto (bez wnikania w dodatkowe opcje)

 

I teraz prośba do uzytkowników JXU i MF 5410 jak sie te ciągnik sprawują i ogólnie czy wybrać MF czy JXU z 2012 roku i czy te ceny dobre? Jak coś to na Priv pisac bo tu tylko ceny :) OOOO i czy to prawda, że MF z Dyna 4 w zimie nie ma półbiegów dopóki się nie rozgrzeje?

 

Będe bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie.

 

Pozdrawiam

 

Bierz MF :) Wujek od korbanka brał już 4 ciągniki zawsze był to MF i naprawdę poleca je każdemu .. Mało awaryjne , Mało Pali komfort jest spory .. Sam jeżdżę czasem u niego i powiem szczerze że MF to bardzo dobry ciągnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafals2    6

Jaka cena case puma 125 cvx muliticontlorem z przednim oryginalnym tuzem i monitorem AFS ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Witam

 

Podzielę się i ja trochę cenami gdyż jestem zainteresowany zakupeł ciągnika 75-90 KM i co sie dowiedziałem w tych kwestiach:

 

1. Case Farmall 85A 120tys. netto (obciązniki, klima, zaczepy, pneumatyka, rewers EH i chyba to wszystko co mozna do niego wsadzić)

2. Case JXU 75 140tys. netto z bólem serca i łzami w oczach wytargowane z handlowcem ( ciągnik w kodzie 602 skrzynia 24x24 półbieg i hydrauliczne sprzęgło w przycisku, opcja full) tylko jest jedno ale co do tego ciągnika jest on z listopada 2012 roku czyli na dzień dzisiejszy roczny traktor i jak myślicie czy to dobra cena za niego???

3. NH T5.95 162tys. netto (full opcja skrzynia 24x24) rónież ze łzami w oczach handlowca :)

4. NH TD5.85 117tys. netto

5. MF 5410 ok 150tys. netto (luźny telefon do Korbanków i tyle powiedział, a i niby promocja jest tylko nie wiem co dokładnie ma ten ciągnik ale z tego co przeglądałem to w standardzie jest bardzo bogato wyposażony: obciążniki, klima, Dyna 4, EHR, zaczepy) więcej chyba nie trzeba

6. JD 5080M ok. 147tys. netto (bez wnikania w dodatkowe opcje)

 

I teraz prośba do uzytkowników JXU i MF 5410 jak sie te ciągnik sprawują i ogólnie czy wybrać MF czy JXU z 2012 roku i czy te ceny dobre? Jak coś to na Priv pisac bo tu tylko ceny :) OOOO i czy to prawda, że MF z Dyna 4 w zimie nie ma półbiegów dopóki się nie rozgrzeje?

 

Będe bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie.

 

Pozdrawiam

Co do MFa, to mam 3085 z Dyna-4, i co do tych półbiegów to u mnie tylko raz się tak zdarzyło ale to było dobre -20, i ciągnik stał akurat na dworze. Trochę pochodził i już wszystko wróciło do normy. Ale jeśli jest normalnie garażowany to nigdy takiego problemu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Deutz Fahr 5120p wersja wyposażenia F (full opcja) + balast 1 tona za 250 netto co myślicie o takiej propozycji?

 

 

Gdzie dostałeś taką propozycje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka81    0

Witam. Proszę o rade. Potrzebuje tani ciągnik o mocy 60kM,nowy na kilka ha orki i kilka ha koszenia trawy,suszenia siana itd. Niewielkie prace,male gospod. Jakie marki ciagnikow polecacie a które lepiej omijac(np. ze względu na czeste awarie lub duże spalanie). Kupie cos teraz za 60-70tys o tej mocy? dobrze by był z przednim napedem ale nie koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Co do MFa, to mam 3085 z Dyna-4, i co do tych półbiegów to u mnie tylko raz się tak zdarzyło ale to było dobre -20, i ciągnik stał akurat na dworze. Trochę pochodził i już wszystko wróciło do normy. Ale jeśli jest normalnie garażowany to nigdy takiego problemu nie było.

 

Od kiedy MF 3085 ma skrzynie dyna-4 ?? O.o

To jest mechaniczna skrzynia dynashift ;)

 

A w MF na skrzyni dyna-4 to prawda że czasami przy ostrych mrozach giną półbiegi a czasami nawet rozłącza skrzynie .. Akurat wtedy stał na dworzu i było ok -25 ..

A gdy jest garażowany nie ma żadnych problemów z skrzynią :)

MF mogę Ci polecić na pewno będziesz zadowolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reno1    398

Jeżeli kogoś interesuje cena Case Maxxum 140 X - Line w wersji z klimą przednim tuzem z wom i resorowaną kabiną i rewersem elektrohydraulicznym. to cena ok 240 netto i stoi na placu gotowy do wzięcia :D Jak myślicie dobra cena?

Edytowano przez Reno1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poro97    0

Witam

Nie wiecie ile chcą za nowego Claasa Ariona 620 Cebis + amortyzacja przedniej osi ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj