Piwo111

Ceny ciągników 2013

Polecane posty

Bartek72511    81

New Hollnad T5.115 , z przednim tuzem, pneumatyką, i skrzynią Elektro Command - cena wyjściowa 207 tys netto. Cena od Osadkowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk    2

6140 r z amortyzacją osi i paroma innymi bajerami sprzedałem klientowi za 315 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adi29    0

6140 r z amortyzacją osi i paroma innymi bajerami sprzedałem klientowi za 315 netto

 

 

315 netto ?????? to mi oferował sprzedawca z AQ z eco za 280 000 wiec troche duza róznica z tego co wiedze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszczu90    1

Cześć!

Mam pytanie do was,ile kosztuje Zetor Proxima Power 90 (najlepiej w nowej masce :P) z ładowaczem Trac Lift 220 Sli i osprzętem:łyżka 2,2 m,chwytak 2 siłownikowy i krokodyl 1,5m?

Z góry dziękuje :) .

 

Taki Zetorek to coś ok.195 tyś. brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk    2

adi 29

amortyzacja osi, kabiny, tuz, bryła, koła 650, 540, autoquad plus ecoshift, wył. pradu gniazda e-scv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patyk86    0

Witam,

 

czy znacie cenę poniższych modeli:

- McCormick C-MAX 90

- McCormick T-MAX 90

 

Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniel12xd    10

McCormick C-Max 80 kosztuję około 120 000 netto, więc C-Max 90 będzie droższy pewnie gdzieś o 5-10 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolWS    0

Przeglądam waszą dyskusję i się zgadzam. też obstawiam że maksymalnie z 10 tysięcy będzie droższy. 5 to pewnie nie, za mało.

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poro97    0

Orientujecie się może ile chcą za nowego Claasa Ariona 620 Cebis + amortyzowana przednia oś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gospodarz12    21

Witam!

Interesuje mnie cena ciągnika NH, Case i DF

Moc 120KM, rewers, półbiegi, full oświetlenie, tuz, klima, siedzenie pasarzera i fotel pneumatyczny.

Ile kosztuje tur każdej z tych firm do takiego ciągnika?

Z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Case Maxxum 120 multicontroller 220 tys zł netto do negocjacji + tuz 10 tys zł netto ;)

New Holland T6.120 210-215 tys zł netto do negocjacji + tuz ok 10 tys zł netto

Edytowano przez Danioq202

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karik333    0

wie ktoś może ile kosztuje new holland gdzieś tak 60KM może troszke więcej w wersji bez kabiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj