Piwo111

Ceny ciągników 2013

Polecane posty

OKEY    154

W Sitnie była wystawiona cena Ursusa 10014T ok.160tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patyk86    0

Witam,

czy znacie cenę ciągników McCormick o mocy od 80 do 95 KM. Mam na myśli nowe traktory.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojterek91    0

ile kosztuje deutz fahr agrotron 6150 full opcja czyli przedni tuz amortyzacja itp. prosze o cenę netto i brutto z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

Orientujecie się ile kosztuje axos 320, 330, 340 każdy w wersi mechanicznej oraz w mega wypasionej. Wześniej jest napisane że 330 w ful opci jest warta 149900netto (promocja a ile normalnie). Ile się urwie u dilera.

330 bez promocji jakieś 30 tysi więcej. Akurat jestem w temacie bo kupuje takowy ciagnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adi29    0

Koledzy za ile mozna wyrwac John Deera 6140R ????? wiadomo ze to zalezy od wyposazenia ale powiedzmy bez wielkich bajerów typu AP !!! od jakich cen one sie zaczynaja ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

ile może kosztować nh t6.175 ??? w podstawie :)

 

 

Ceny zaczynają się od 260 tys zł netto :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    498

no bez jaj.

Za 260 to już zupełnie wypasionego z przednim tuzem, 17tym biegiem, miekka osią, amortyzacją kabiny etc weźmiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucek950    0

Mam pytanie o ceny dwóch traktorów. Case Puma CVX 130 (kiedys sie pytałem, ale cena za niska mi sie wydwała) z amortyzowaną przednią osią i kabina oraz z przednim tuzem. Jeszcze interesuje mnie cena Forterry 140 hsx lub 140 z turem. Z góry dzieki, za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    498

Nie wiem jak jest teraz z Pumami, ale wiosną na serio była na nie niezła promocja, tak, że kosztowały praktycznie tyle samo co maxumy 140.

 

w marcu miałem oferte na pume 130 z przednim tuzem, skrzynią bezstopniową, miękką osią za 265 netto (i to nie z placu, tylko świeżo zamawiane z fabryki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucek950    0

cena naprawde atrakcyjna. Gdzie takie prezenty robili;p

 

PS: teraz sie zastanawiam nad ceną NH t7.170 z podobnym wyposażeniem do CASE, bo blisko w miare miałbym serwis, a to w sumie podobne traktorki :)

Edytowano przez Lucek950

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    498

W Zip Agro Kurzejewo. Usilnie mnie namawiali na tę Pumę, a ja uparty i wziałem Maxxuma.

Teraz już pewnie nie ma takich promocji, ale jak do nich poszedłem wiosną, to sami przyznali, ze przedstawiciel case na Polskę wynegocjował partię w atrakcyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucek950    0

No pewnie raczej nie ma, narazie to plany nad kupnem ciągnika także trzeba wypatrywać promocji xD

a maxum sie sprawuje dobrze, ja to myśle nad cięższym traktorkiem, gdyż czasami trzeba tira wyciągniąc w czasie jesieny, lub początku wiosny, a w tym roku to troche traktorek podskakuje;p

Edytowano przez Lucek950

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreamtime18    1

dreamtime18 - ile cenią agrofarma 410 w podstawie, a ile 430 PL? :)

 

róznica jest 30 tys tu masz 85KM a tu 102 KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj