Piwo111

Ceny ciągników 2013

Polecane posty

KIRK80    12

Znacie panowie cenę kuboty M 6040 - M7040

Ok. 122000 zł netto Kubota M6040 i 127000zł Kubota M7040

 

rozmawiałem z dealerem kuboty i maska błotniki elektryka klimatyzacja itp są zakładane w Niemczech .. ;)

To ładnych bzdur Ci ktoś nagadał :P Koła, poszerzenia błotników, zaczepy, obciążniki i pneumatyka montowana w niemczech :)

Edytowano przez KIRK80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artursz89    454

No tak moge ale czy nie lepiej mi wziac nowy ciagnik np za 140 tys. brutto i miec rózne upusty i wg dogodniejsze warunki czy lepiej wziac kredyt w BS na duzy procent i to na 100 tys?

 

Obecnie jak coś masz dofinansowanie do kredytu fabrycznego w ciągnikach New Holland TD. Z tego co liczyłem to pewnie wyjdzie połowę tego co kredyt w spółdzielczym. musisz przeliczyć. Minus fabrycznego to to że max można wziąć na 5 lat bodajże oraz to że trzeba spłacać terminowo. Dzień spóźnienia i 300 zł kary

 

 

Powiem tak nh seri TD i Farmalle A stosuja przestarzała technologie tzw. zwojnic tak jak w C360 juz nawet Zetor wycofuje sie powoli z tego typu tylniego mostu gdzie kiedys był przewodnikiem a NH i Case twardo ze wzgledu na tansze egzemplarze klepia. Do NH Case nic nie mam bo szczerze mowiac lepiej mi sie one podobaja stylistycznie ale jak człowiek zobaczy to ustrojstwo z tyłu to jakos bajka sie konczy.

Za pewne przy maks. predkosci jest cichutko w Twoim TD? ok.

Co do rewersu w NH a do DF nie wpomiałeś o jednej zasadniczej sprawie otoż zmien kierunek jazdy w nh jadac z górki co sie stanie a co sie stanie w df :P

I jeszcze jedno dt. rwersu elktr-hydr zapoanaj sie zasada działania w obu przypadkach i szczerze mowiac nh nie wyglada tak elegancko.

sorry ale to są fakty i nie gnoje nikogo a jak tak mysli to Twoja sprawa po to jest forum aby wyrazac swoja opinie!

 

W Lambo mam silnik : "Silnik DEUTZ EURO III typ BF4M 2012 EC 4-cyl. Turbo. Poj.4038 cm3."

powiem tak przy kupnie tego ciagnika przesledziłem wszystkie oferty ze wzgledu na to iz ten zakup w moim przypadku jest na dekad kilka :)

 

TD będzie dopiero na podwórku w sierpniu. Nie jest w tej samej cenie bo między mechanicznym lambo a nim jest 30 tyś różnicy (kosztował 130 brutto). Wiesz ja w swoim T5060 ze skrzynią 24x24 nawet nie pomyślałbym żeby zmieniać jadąc z górki. Zasad jest taka że sie prawie zatrzymuje i się zmienia. Co do zwolnic to jeszcze o Landini powerfarmie zapomnieliście. Wiem że jest to stara technologia ale z drugiej strony w lambo masz rewers w dzwigni z boku i suche sprzęgło więc też to nie jest szczyt techniki. Prawda jest tak że są tanie i nie są idealne,

 

TD będzie pomocniczym w gospodarstwie 30ha nastawionym na mleko więc dużo w tyłek nie dostanie. Na lambo by nam nie starczyło a tak mamy w cenie NH + zgrabiarkę. I też jest kupowany z założeniem że będzie na dekady... Ciekawe co z tego wyjdzie. U kuzyna robi jako główny i ma parę tyś godzin i jezdzi. Awarie miał typowe dla TD ale nic bardzo grubego

 

 

Lambo sprawdzałem ale dealer mi na uszy kładł że one i Same to mają silnik Same a Deutz ma całkiem inny. Pewnie ta sama śpiewka co z CASEami które w nadprzyrodzony sposób stają się 2x lepsze od NH wg ich dealerów:)

Edytowano przez artursz89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruby152    0

korbanek zaproponowal mi cene za mf 50 tys euro netto duzo ?? ile jestem w stanie utargowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Kupisz nowego farmtraka po krótkim czasie ci się rozleci i tyle. Kumpel kupił nowego polmota. Stoi w krzakach od listopada a sprawy sądowe się toczą. Nie rozumiem ludzi, którzy kupuja te wynalazki. Lepiej kupić używke dobrej firmy jak jd czy mf np..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niklas    0

Valtra n101 hi tech3

 

-amortyzowana kabina Soch-mechanicznie

-skrzynia 24-24

-dodatkowe siedzisko na nadkolu

-klimatyzacja manualna

-fotel na zawieszeniu pneumatycznym

-przedni TUZ 3,5t

-3 zawór hydrauliki

-proline

-gł. wył. prądu

-obciążnik 650kg

-opony 540/65 R38 440/65 R28 michelin

-tempomat

-światła robocze 4-4

-pompa 70l

 

cena 214500zł netto

 

Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

Kupisz nowego farmtraka po krótkim czasie ci się rozleci i tyle. Kumpel kupił nowego polmota. Stoi w krzakach od listopada a sprawy sądowe się toczą. Nie rozumiem ludzi, którzy kupuja te wynalazki. Lepiej kupić używke dobrej firmy jak jd czy mf np..

 

 

Znasz kogoś kto ma farmtraca i faktycznie psuje mu sie on?

 

JA za to znam kilku zadowolonych użytkowników, którzy po kilku latach uzytkowania na traktor złego słowa nie powiedzą.

 

Sam, gdymy nie to, że się załapałem na Prow i unia zwróci mi połowę kasy, wziąłbym właśnie farmtraca. No ale że się udało, to wziąłem zachodniego.

a używki... co kto lubi. Wg mnie nikt dobrego sprzętu po kilku latach użytkowania nie sprzedaje. No chyba, ze ma 10000 godzin przebiegu, a w takim, to już, nawet pomimo jego zachodniości, nie wiadomo czego sie spodziewac.

 

Co jeszcze ten farmtrac ma 2 lata gwarancji, zetory niektóre nawet 3.

A case/ new holandy ile? rok. NO śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreamtime18    1

Witam. Pisałem już o tym w temacie ciągnik do 30ha, ale nikt nie odpisuje i nie wiem gdzie się zgłosić. Chciałbym kupić ciągnik na raty lub leasing pod koniec roku bo mam sypiące się c-360 i c-330, myślałem nad jakimś 100 konnym na 24 ha i moje pytanie jest takie jakie polecacie i jakie są ceny, jestem z okolic Inowrocławia, myślałem nad Zetorem lub New Hollandem. Pozdrawiam

 

Ja moge ci przedstawic oferte na DF, lamborghini, ursusa, beralusa lub farmatraka:)

zalezy czy chcesz ciagnik z bajerami czy bez :) markowe sa drozsze

 

jak by co to pisac pw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

Myślę że jeszcze 10 tys śmiało utargujesz

A ja myślę, że nie. Obecnie jestem zainteresowany Axosem i jest promocja na 330CX za 149.900 netto. Poza promocją Axsos 320 około 160 netto. Także Cena dobra.

 

A jak już jestem w temacie to i ja spytam.

 

Chcę wziąć tego Axsosa 330 CX z promocji za 149.900 neto + ładowacz fl 80 + osprzęt polski(łycha 2.8, krokodyl 1.8 i paleciak 1.5t) za 42 tys netto. I tu pytanie, czy aby ładowacz z osprzętem nie wychodzi ciut drogo ? dodam że ładowacz full wersja (30tys netto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreamtime18    1

zalezy jakiej firmy myslisz ladowacz i z jakiej ramy jest tzn. chodzi mi o udzwig tura chcesz wiecej podnoscic bedzie masywniejszy i droszczy , czy z amortyzacja drgan czy bez, pozatym czy chcesz szybkie lacze - kostka odpinasz i tura masz odlaczonego i odwrotnie

Mysle za te cene to tur lepszej klasy :)

 

 

Spr tura to masz z amortyzacja i szyko zlaczem , do tego modelu ciagnika mozesz o model wiekszy tura zamontowac hmm cenami turow sie nie orientowalem ale mysle ze drogo:P Polskie kupisz o polowe taniej gdzies:P ale juz nie ta klasa:) masz takze dzial tury :) poczytaj sobie

 

Niech ktos mi poda cenny DF seria 5 model 5120 i seria 6 model 6150 i plus minus opisane wyposazenie chce porownac ceny :) w kazdym regionie sa inne czasem warto jechac 100-200km dalej a kupiosz o 20-30tys taniej :) lub z lepszym wytposazeniem

Edytowano przez dreamtime18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case-jxu-95    12

A ja myślę, że nie. Obecnie jestem zainteresowany Axosem i jest promocja na 330CX za 149.900 netto. Poza promocją Axsos 320 około 160 netto. Także Cena dobra.

 

A jak już jestem w temacie to i ja spytam.

 

Chcę wziąć tego Axsosa 330 CX z promocji za 149.900 neto + ładowacz fl 80 + osprzęt polski(łycha 2.8, krokodyl 1.8 i paleciak 1.5t) za 42 tys netto. I tu pytanie, czy aby ładowacz z osprzętem nie wychodzi ciut drogo ? dodam że ładowacz full wersja (30tys netto)

Nie wiem kto obsługuje woj. Łódzkie ale kumpel miesiąc temu przyprowadził Axsosa i dał za niego 140 tys netto o ile mówił prawdę faktury nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
First    5

dreamtime18 - ile cenią agrofarma 410 w podstawie, a ile 430 PL? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matias89    2

 

Tak z 5-10 tysięcy złotych:)

 

W zeszłym tygodniu dostałęm również na ten model cene 42 tyś euro i również cena do negocjacji. co prawda rok produkcji 2012 i określone wyposarzenie


Moje filmy na YouTube: http://pl.youtube.com/user/Godziu89 <----- zapraszam do oglądania i komentowania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Witam .

Mam ofertę na New Hollanda T5.105 za 170 tys zł netto .. Co o tym myślicie ??

Ile z tej ceny mogę urwać ..

Oferta z firmy Raitech ( Malbork )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawell18    13

ile kosztuje new holland t5,95 i t4,65 powerstar i dt 5 ,85

td5,85 138tys brutto


Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crative    1

Orientujecie się ile kosztuje axos 320, 330, 340 każdy w wersi mechanicznej oraz w mega wypasionej. Wześniej jest napisane że 330 w ful opci jest warta 149900netto (promocja a ile normalnie). Ile się urwie u dilera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolxdd    24

Cześć!

Mam pytanie do was,ile kosztuje Zetor Proxima Power 90 (najlepiej w nowej masce :P) z ładowaczem Trac Lift 220 Sli i osprzętem:łyżka 2,2 m,chwytak 2 siłownikowy i krokodyl 1,5m?

Z góry dziękuje :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    152

Orientuje się może ktoś z państwa ile kosztuje claas arion 610?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj