Piwo111

Ceny ciągników 2013

Polecane posty

Danioq202    14

5100 od 170 netto.

 

 

To cena podstawy ??

 

+ dowód na to że ceny ciągników nie są równe

 

dzwoniłem do kilku dealerów w sprawie New Hollanda T5.115 electro comand wyposażenie : siedzenie pasażera , klima , wom 540/540e/1000 , sterowanie wom i edc/ehr z błotnika zaoferowali 200 tys zł netto bez negocjacji ..

Napisałem do kogoś z yt i on za swojego w tym samym wyposażeniu zapłacił 166 tys zł netto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

40 % to chyba spora przesada. Oznaczało by to, że na ciągniku za 200 tys netto dealer zarabia 80 tys. Radze się zastanowić i logicznie pomyśleć za nim coś się napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
First    5

taka marża jest całkiem możliwa, jak na dzień dobry można dostać niekiedy 10% upustu, a to nie wszystko, przecież jak kupujesz więcej maszyn to ci zejdą z ceny jeszcze więcej, a jakoś nie chce mi się wierzyć, że sprzedadzą ci sprzęt po kosztach, tylko dla tego, że kupujesz 3 ciągniki, a nie jeden...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Porównajcie sobie ceny zachodnich dealerów a tych w polsce zobaczycie jaka jest różnica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawell18    13
Napisano (edytowany)

marża jak najbardziej mozliwa, wystarczy zobaczyc jaka jest wyjsciowa cena w katalogu a za ile sie faktycznie kupuje

w 2011 roku z ceny case jx diler zszedl bezproblemowo 20tys

 

FT 675DT 124tys

FT 685DT 144tys

ursus 8014 143tys

nh td5.85 138tys

wszystkie ceny brutto

Edytowano przez Pawell18

Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cucek    1

panowie ile kosztuje wyposażenie proximy plus100 w obciążniki 400kg a ile przedni tuz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matias89    2

 

 

To cena podstawy ??

 

+ dowód na to że ceny ciągników nie są równe

 

dzwoniłem do kilku dealerów w sprawie New Hollanda T5.115 electro comand wyposażenie : siedzenie pasażera , klima , wom 540/540e/1000 , sterowanie wom i edc/ehr z błotnika zaoferowali 200 tys zł netto bez negocjacji ..

Napisałem do kogoś z yt i on za swojego w tym samym wyposażeniu zapłacił 166 tys zł netto .

Przez to samo przechodziłęm w zeszłym roku miałem wycene NH t5,105 na 167tyś jakieś 2 tyg temu dzwoniłęm do dilera który mi powiedział za t5,95 185tyś !!!! ale dodał że za 170tyś mają z zeszłego roku stoi na placu i czeka. Troche jest to szydera aby w ciagu paru miesięcy cena tak poszybowała w góre !!! dlaczego w przypadku zbórz, warzyw tak cena nieszybuje !!! a jest wręcz odwrotnie !!!


Moje filmy na YouTube: http://pl.youtube.com/user/Godziu89 <----- zapraszam do oglądania i komentowania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81
Napisano (edytowany)

NH T6.155 w podstawie : 242 tys. netto . Cena wyjściowa. Za amortyzowana oś 20 tysięcy dopłaty.

Edytowano przez Bartek72511

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawell18    13
Napisano (edytowany)

m.garlej@pol-agra.com.pl napisz tutaj odnosnie tego nh na pewno sie dowiesz

ale bogaty musisz byc skoro taki ciagniczek kupujesz :P

Edytowano przez Pawell18

Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

NH T6.155 w podstawie : 242 tys. netto . Cena wyjściowa. Za amortyzowana oś 20 tysięcy dopłaty.

 

drogo

w tej cenie to i miękka oś i nawet ptzedni tuz powinien sie zmieścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrorobert    53

Ile kosztuje DF Agrofarm 410 z szyberdachem, klima, biegi 20P/20T, 4 pretkości wałka, i przednimi obciażnikami i kołami 420/480?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub667    162

m.garlej@pol-agra.com.pl napisz tutaj odnosnie tego nh na pewno sie dowiesz

ale bogaty musisz byc skoro taki ciagniczek kupujesz :P

 

dzięki

po prostu interesuje mnie jaka jest różnica w cenie bo moim zdaniem w taki ciągniczku napęd jest rzeczą zbędna w moim wypadku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

 

drogo

w tej cenie to i miękka oś i nawet ptzedni tuz powinien sie zmieścić

Tylko że to cena wyjściowa, po prostu na targach w weekend pytałem przedstawiciela, i taką cenę powiedział, a odejść to na pewno jeszcze sporo by odeszło .

Panowie wytłumaczy mi ktoś jak to jest z obciążnikami? bo niby new holland je ma w standardzie , ale jak bym wziął przedni tuz to bym musiał dopłacić za obciążnik dodatkowo 5-7 tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M4t3usz    31

Ma ktoś dostęp do cennika claasa ariona 400 600c i 500/600 w cisie i cebisie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leghorn   
Gość leghorn

Ile kosztuje john deere 5100M w standardzie?

W promocji 198 300 zł brutto, poza promocją 207 000 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landini    0

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą promocją na ciągniki Serie 7 !

 

Moce od 152 KM do 209 KM !

 

post-69522-0-08376800-1369816213_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawell18    13

ft 675DT 124tys brutto


Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj