Piwo111

Ceny ciągników 2013

Polecane posty

tomek84pl    41

Dzieki za zarys sytuacji :) Akurat klima mi nie potrzebna. Z tego co pamietam to chyba jeszcze EHR mial byc w tej kasie. Z racji ze to drugi ciagnik u tego samego dealera to mozna go przycisnac do 125k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14
Napisano (edytowany)

Jak już drugi to za 125 tys spokojnie ;)

Ale nad Klimą się zastanów lepiej mieć więcej ;)

Edytowano przez Marcin91
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil0590    0

Za ile można by było wyrwać teraz JD 6230 albo 5100r z szerokim ogumieniem TUZ WOM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14
Napisano (edytowany)

Za ile można by było wyrwać teraz JD 6230 albo 5100r z szerokim ogumieniem TUZ WOM ?

 

 

Jak pytałem ostatnio kogoś na yt to za swojego JD6230 zapłacił 190 tys zł netto ale z TUZ i WOM ok 220 tys netto ..

Edytowano przez Danioq202

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewafarmerka    0

Deutz fahr 6150 wersja B za 288,500netto w Roltopie Cedry Małe.wyposażenie ciągnika:opony 540/65r24przód 600/65r38tył,przedni tuz wom+obciążnik900kg,instalacja hydrauliczna centrum zamknięte z pompą o zmiennej wydajności 120l/min,kabina amortyzowana mechanicznie,radio i transport w cenie.Bardzo przyjemna obsługa(na dzień dobry kawę proponują).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proximaplus    11

Witam.Chciałbym sie dowiedzieć jaka jest cena John Deere 5080r


Jeżeli nie zainwestujesz to nie będziesz miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelcz    3

Ile teraz kosztuje John Deere 6330 z tuzem i turem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20
Napisano (edytowany)

Znajomy przyprowadził 2 tygodnie temu 6430, przedni tuż, wom, szerokie ogumienie, amortyzowana kabina, przednia oś 240k netto.

Edytowano przez st220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil0590    0

za 6330 z Tuz i Wom szerokim ogumieniem TLS pakiet zimowy wycenili mi na 293 brutto za za 5100r też TUZ WOM i bogate wyposażenie 256 brutto wg was jak te ceny wygladają wzgledem waszych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landini    0

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą promocją na ciągniki Serie 7 !

 

Moce od 152 KM do 209 KM !

 

post-69522-0-32128400-1369816014_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

NH T.6 120 kucy oferowano mi za 270 brutto

T.6 140 281 000 brutto w Grójcu najlepsze ceny my slę że do negocjacji

 

Agrotyron M...6... 130k 280 tys opony p 480 tył 600 obciązniki przód

 

Takie mamy ceny jak bedzie nowy PROW 2014-2020 wtedy zacznie się głupawka z cenami ja dostałem jako pierwszy na 2007-2013 i jak chodzilem po maszyny to juz sami nie wiedzieli jakie ceny mi proponować z dnia na dzień drożały maszyny ten i przyszły rok to psztyczek w nos dla dealerów a euro wtedy było 4,4,4-5 a nie 4,1....

 

Nasuwa się pytanie kupić na 3% kredyt czy czekać na prow i 50% od ceny netto zwrotu o ile nie podrożeje nam wszystko o 50% w co nie wątpie. kalkulacje każdy p[owinien przeprowadzić sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mymmym    0
Napisano (edytowany)

Drogi kolego, to nie jest na pewno wina dealerów bo oni cen nie ustalają.

Ceny ustala rynek, czyli jeśli Unia Europejska chce coś komuś dać to musi podnieść podatki żeby mieć na dopłaty.

Teraz jeśli podniesie podatki to adekwatnie koszt pracy, pensje pracowników, benzyna, ropa, podatki akcyzowe, emisje spalin, ekologia, prawa pracownika, dłuższe urlopy oraz drogie pensje w Brukseli powodują że CENY ROSNĄ. Wystarczy zapoznać się z podstawami makroekonomii.

Edytowano przez Marcin91
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Gdyby dealerzy cen nie ustalali to były by wszędzie równe ceny i były dostępne ogólne cenniki (tak jak w przypadku samochodów osobowych). A jak jest z maszynami rolniczymi? Dealerzy maszyn rolniczych mają horrendalne marże, bo jak chcą to potrafią zejść z ceny i to dużo, ale nie robią tego często i chętnie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

chcesz cennik zetora, case, nh, jd??

 

tylko i tak ci ten cennik nic nie da więc poco ci on

 

a te horrendalne marże to ile? 5, 10 czy 15 % a może wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

jd 6330 przedni tuz i wom 207 netto. Widziałęm fakture. Z tym, że firma kupiła 2 takie a rok wcześniej 2 jd 5m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj