Piwo111

Ceny ciągników 2013

Polecane posty

Brego    0

John Deere 6210R

+ TLS, przedni Tuz, amortyzowana kabina

450 000 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190

Zna ktoś ceny zetora:

Forterra HSX 100

Forterra HSX 110

Forterra 115

Proxima Power 110

Wszystkie z turem i osprzętem: krokodyl, łyszka, chwytak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Witam ..

Planuję zakup nowego ciągnika do 100 KM :)

 

Chciał bym się zapytać o ceny :)

 

Massey ferguson 5435 + szerokie opony :)

 

New Holland T5.95 + szerokie opony + ehr + skrzynia 12x12

 

New Holland T4.75 + szerokie opony + ehr + skrzynia 12x12 ( nie wiem czy ehr jest dostępny )

 

Case Farmall 95a i 85a + szerokie opony + ehr + skrzynia z półbiegami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariox    4

We wtorek dzwoniłem do dillera i pytałem o cene T4.55 to powiedział 120000 tyś. netto z klimą, pneumatyką, rewers elektro hydrauliczny, a T4.65 to 125000tys netto wydaje mi sie że drogo, spytałem też o tego nowego TD5.65 to powiedział 109000 tyś netto z klimą, pneumatyka ale w nim rewers jest już mechaniczny, zaraz też zadzwoniłem do dellera cese i zapytałem o bliżniaka T4.55 to powiedział mi 110000 tyś netto bardzo zaskoczony że case jest tańszy do niedawna było odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Powiem tak ..

Za cenę 134 tys netto ( 175 tys brutto ) można mieć Massey ferguson 5435 dyna 4 ..

W podstawie ma skrzynię półautomatyczną ( dyna 4 ), elektrohydrauliczny rewers, regulacje czułości rewersu, ehr, klima, siedzenie pasażera, szerokie opony ...

Najdroższy lecz najlepszy serwis ..

Edytowano przez Danioq202

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

T4.75 - Ma 75KM i jest to największy model z tej seri

Edytowano przez Danioq202

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sterydek    23

Coś tani ten 5435. Z tego wynika że 3635 jest droższy o jakieś 15 tysięcy. Więc chyba cena nieaktualna tego 54..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

MF 5435 z tego co się zdążyłem zorientować pytając wielu ludzi kosztuje 175-180 tys :)\

Ta seria przestała być produkowana i zastąpi ją seria 5600 :)

 

No fakt ciekawa jak będzie cena T4 o większej mocy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrobi123    1

ferguson 5445 opony szerokie 540/440 na feldze r38, ścięta nowa maska, luk dachowy, skrętne błotniki za 213netto, jak sądzicie, bardzo przepłaciłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Ja nie wiem skąd są te ceny o_O

Wujek nie dawno rozmawiał z korbankami i za MF 5445 zaproponowali mu 190 tys zł brutto ..

213 tys zł netto ?? Jeżeli brutto to nie jest źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrobi123    1

to napewno nie było 190brutto, bo to by wychodziło tak jak case czy new holland a przecież między nimi jest technologiczna przepaść, pewnie 190 netto w całkowitej podstawie wyposażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    497

bo to by wychodziło tak jak case czy new holland a przecież między nimi jest technologiczna przepaść,

 

Wybacz za offtop, ale ciekawi mnie co to za przepaść? Sprecyzujesz?

 

Bo wg mnie owszem, różnice jakieś tam są, ale nie duże, a tym bardziej tak duże, by nazywac je przepaścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

to napewno nie było 190brutto, bo to by wychodziło tak jak case czy new holland a przecież między nimi jest technologiczna przepaść, pewnie 190 netto w całkowitej podstawie wyposażenia

co masz na myśli mówiąc o tej technologicznej przepaści ? i do jakiego case pijesz ?

nunu uprzedziłeś mnie ;)

PS. sorry za offtop

Edytowano przez Vrykoulakas

Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariox    4

Jak byście poczytali wcześniejsze posty to byście wiedzieli o jakąj przepaść technologiczną chodzi chrobi123, czyba że nie widzicie różnicy miedzy NH T4 a Mf seri 5400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Danioq, Ty lepiej porozmawiaj w tym wujkiem jeszcze raz, bo chyba Ci bajer puścił...5445 za 190000 brutto nie realne, jeszcze z tym pułapem € . No może kupuję 5 ciągnik u Korbanka to mu dają za pół darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrobi123    1

siedziałem w case i new hollandzie, zero dokładności w wykonaniu, plastiki krzywo poprzykręcane, jak plastik wadzi o dźwignię rewersu przy kierownicy to nie nazwałbym tego dokładnością wykonania, mf jest za drogi o jakieś 20 procent, można dyskutować czy warto wydać tyle kasy więcej, są napewno argumenty za i przeciw, od mfa tylko fendt na chwilę obecną droższy, ja wybrałem mfa, miałem wcześniej starego mfa3070 z którego byłem bardzo zadowolony, tam to dopiero była przepaść, rocznik 1993 i miał dużo lepsze wyposażenie od nie jednego dzisiejszego nowego ciągnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

Chrobi sam mam 3095 z 93r z klimą EHR itp. jak dla mnie super maszyna, ale teraz jestem właśnie na etapie targowania z dilerem case na Maxxuma 110 MC w full opcji, i trochę mnie twoja odpowiedź o tej przepaści zaskoczyła, dlatego zapytanie, rozważam jeszcze JD 6115R też w fullu, ale w środku mi się bardziej Case podoba, ceny podobne, JD minimalnie ładniejszy z zewnątrz, te lampy przednie są super.


Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrobi123    1

w moich okolicach gość kupił case pume 140 i korbowód wybił dziurę w bloku, udało mu się bo jeszcze miesiąc gwarancji miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merkoo    24

@Danioq202 mylisz ceny netto z brutto... i jestem tego pewny. Bo niedawno kupiłem mf i ceny które pisałeś to są ceny NETTO. A od stycznia kiedy sie dowiadywałem cen euro jeszcze poszło w górę wiec nie wprowadzaj zamętu. MF 5435 170-180 tyś netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj