Piwo111

Ceny ciągników 2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Vrykoulakas    11

W Top Agrar możesz kupić katalog ciągników, nie widziałem ale jest.

tu jest katalog katalog

Edytowano przez Vrykoulakas

Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214

Szkoda tylko, że trzeba kupić ten katalog a np. nie można sobie obejrzeć, ale cóż, dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrDawido    72

Z tego co się orjętuje to 308 Vario nie ma. Jest 208 jak już. Jest 309 i za niego coś około 280 netto.

Tak jest zgadza się mój błąd nie zauwazyłem że zamiast 9 zrobiłem 8 :P. Dziękuję za podanie orientacyjnej ceny :P pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

Szkoda tylko, że trzeba kupić ten katalog a np. nie można sobie obejrzeć, ale cóż, dzięki za info :)

konedata-dane ciągników

Edytowano przez Vrykoulakas

Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek01    7

@nunu85

czy popokazowy niezauwazylem, na pompowtryskach jest

gratis balast oryginal 1tona,

 

waham sie miedzy 4cylindrowym jd 6130m bo jest wiekszy od 6125m a roznica w cenie ok. 3tys, ogólnie 240netto

4 cyl. common rail i filtr czastek stałych

skrzynia 24P+24T

miekka oś

tuz + balast 900kg zelbet nieoryginał

4 pary hydrauliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

W Top Agrar możesz kupić katalog ciągników, nie widziałem ale jest.

tu jest katalog katalog

Ma ktoś może taki katalog? Opłaciło by się dać te 30zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

Dobra cena

ps

Skąd ten traktor się wziął, jak w lutym byłem u dealera i chciałem takiego kupić, to nie dość , że nie miał, to jeszcze ponoć sprawdził w całeś sieci dealerskiej i juz nigdzie nie było dostępnego.

Także popokazowy jakis?

 

 

 

Wcale nie za tanio. Jak się potargujesz, to można za tyle wyrwać spokojnie (przynajmniej tego case, o jd sie nie wypowiadam)

 

 

Jak dzwoniłem to 230netto powiedzieli mi za 125 ale nie MC,Jakas zwykla wersja.

 

Powiedz mi podali Ci te ceny katalogowe czy juz po jakiś negocjacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek01    7

te hasło ceny mocno naciągane, moze przy 10% modeli jest wogole podana cena netto

 

ale ogolnie mozna sie fajnie zorientowac w modelach, jaka moc i wyposazenie dostępne,

 

w kazdym razie ja sie troche rozczarowałem brakiem cen głownie interesujacych mnie modeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    497

@nunu85

czy popokazowy niezauwazylem, na pompowtryskach jest

 

waham sie miedzy 4cylindrowym (...)

4 cyl. common rail i filtr czastek stałych

 

Szczerze, to ja bym sobie odpuścił właśnie ze wzgledu na filtr cząstek stałych. Nie wiem jak to sie w traktorach sprawuje, ale mam w aucie i tylko same problemy przez to (już dwa razy byłem w serwisie, bo wywalał błędy, ze zapchany, teraz szukam kogoś, żeby to w ogóle wyciać i wyrzucić z programu silnika). Chyba już ad blue będzie mniej problemowe (mam nadzieje) i przy tym przynajmniej nie powoduje zwiększonego spalania jak to jest w przypadku wypalania filtra cząstek stałych.

 

Ogólnie, jak szukasz czegos cięższego od maxxuma, to zainteresuj się Pumą 130 (niemal tonę cięższy, z większym wypasem i lepszą skrzynią). Idzie to wyrwać w cenie maxxuma (być może za 240 jak potrafisz sie dobrze targować, 250, to juz spokojnie), bo dealerzy maja teraz na to duże rabaty.

 

Jak dzwoniłem to 230netto powiedzieli mi za 125 ale nie MC,Jakas zwykla wersja.

 

Powiedz mi podali Ci te ceny katalogowe czy juz po jakiś negocjacjach?

 

Ja zgodziłem sie zapłacić za steyra profi 6125 (odpowiednik maxxuma 125 MC) cene 260 netto, ale z dość dużym wypasem (mieka oś, przedni tuz, skrzynia 17, dodatkowa para hydrauliki do tuza, hamulce pneumatyczne 1 i 2 obwodowe, koła 600, obciażnik 1t, mocniejsze siłowniki tylnego tuzu). Jakby z tego wszystkiego zrezygnował, toby w 230 spokojnie sie zmieścił.

 

Ogólnie to od tej ceny, którą mi powiedzieli na pierwszym spotkaniu do tego co było na zamówieniu spuścili koło 8kzł.

Aleto wszystko zalezy od handlowca. Są tacy jak mój, że od razu dają dobrą cene i nie bardzo chcą sie targować, a na drugim biegunie sa sprzedawcy, którzy walną cee zaporową, a potem co chwile jakiś dodatkwoy rabacik daja.

Ogólnie cena katalogowa, to śmiech na sali, bo coś koło 400 netto.

Edytowano przez nunu85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutmen123    8

Koledzy co do filtrów cząstek stałych. Generalnie jestem przeciwnikiem, jednak przy właściwym użytkowaniu nie powinno nic się dziać.

Mam w aucie juz ponad 200 tyś i nic się nie dzieje. Ważne aby przez zgaszeniem czy to ciągnika i czy samochodu patrzeć na chwilowe spalanie (W ciągnikach może być ciężko, ale powinna być kontrolka), które ewidentnie wskazuje na wypalanie się filtra.

Aby filtr dobrze się wypalił musi być odpowiednia temperatura spalin. Sterownik silnika zwiększa dawkę paliwa oraz zmienia ch-ke wtrysku, aby osiągnąć większą wartość

temperatury gazów wylotowych. W autach na postoju od razu widać. Normalne spalanie biegu jałowego bez klimy na ciepłym silniku powinno oscylować między 0,4 a 0,8 litra na godzinę. Dla wypalanie 4-5 litrów na godzinę. Wówczas nie wyłączymy silnika, bo kilka takich akcji i będzie serwis, a później pomysł o wycinaniu filtra.

Wszystko pięknie z wycinaniem, tylko kto wie jak stacje diagnostyczne będa restrykcyjnie podchodzić do badań i okaże się, że auto ma normę E4 a spalina mają E3 to co

zabieramy dowód ? To tylko hipoteza.

 

Jednak autem łatwiej jest po prostu ten filtr przeczyścić, bo można na niższym biegu dać mu w kość. Ciągnikiem gorzej.

 

Ponadto silniki z DPF są lekko zamulone bo niestety muszą mieć cyrkulację spalin i "oddychają" częściowo spalinami. Silniki z SCR tego problemu nie mają,

bo zasysają czyste powietrze i tu jest ich przewaga.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blizniak1    0

Piters182 ja mam katalog ciągników z TopAgrar-u, kupiłem na targach w Kielcach ze zniżką dla klubowicza za 25zł. Są modele od ok.70KM wzwyż, 26 marek: Belarus, Case IH, Challenger, Claas, Crystal, Deutz-Fahr, Farmer, Farmtrac, Fendt, JCB, John Deere, Kioti, Kubota, Lamborghini, Landini, Lindner, Massey Ferguson, McCormick, New Holland, Pronar, Same, Steyr, TYM, Ursus, Valtra, Zetor. Są dane techniczne-silnik, przekładnia WOM, układ hydrauliczny i podnośnik, ogumienie, masy, wyposażenie podstawowe, opcjonalne, ceny ciągnika ale nie wszystkie. Jeśli chcesz mogę sprawdzić czy jest model który Cie interesuje. Czy ktoś zna może cenę Case Farmall 95U?


CASE JX60 + TUR 4_________________CLAAS AXOS 330CX
MTZ 82_______________URSUS C330M
SIPMA FARMA II______________________BIZON Z-056
METAL-FACH ''SOKÓŁ''_______________________________UNIA-FAMAROL POZNANIAK 3.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214

blizniak1

 

 

Opłaca się kupić ten katalog za 30 złotych? Masz konkretnie taki ?: www.agrarsklep.pl/katalog-ciagnikow.html

 

 

Czy jakiś inny?

Edytowano przez mlodyhef

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blizniak1    0

Tak, mam dokładnie ten katalog. Zależy co oczekujesz od tego katalogu, przy każdym modelu są dane techniczne tak jak wyżej napisałem, a dodatkowo na końcu katalogu są tabelki z danymi technicznymi wszystkich ciągników i można łatwo i szybko porównać poszczególne modele. Natomiast nie ma tu żadnych opisów dot. tego jak ciągnik w pracy się sprawuje, ile spala tzn. typowych testów. Jeśli masz jakieś pytania to pytaj.


CASE JX60 + TUR 4_________________CLAAS AXOS 330CX
MTZ 82_______________URSUS C330M
SIPMA FARMA II______________________BIZON Z-056
METAL-FACH ''SOKÓŁ''_______________________________UNIA-FAMAROL POZNANIAK 3.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravo95    2

Witam ime moze kosztowac Lamborghini R3 :

85 konne

100 konne

i ile trzeba dopłacic za wersje gs?

 

 

 

Lamborhini:

 

R2 70 - 106 tys (72km)

R2 80 - 110 tys (82km)

R2 90 - 116 tys (85km)

 

R3 Evo 85 DT E3 - 126 tys (85km)

R3 Evo 100 DT E3 - 148 tys (99km)

R3 Evo 110 DT E3 - 144 tys (110km)

 

R4 100 DT E3 - 184 tys (99km)

R4 110 DT E3 - 191 tys (109km)

 

Ceny są netto czy brutto jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukza86    1

forterra 100 hsx z takim wyposazeniem to koszt 188000 zl brutto po rabacie

 

 

 

proxima 80 z tym wyposazeniem 135000 zl brutto + 26000 zl brutto ladowacz

 

kontakt w razie pytan o zetora 609320234

 

my za proxime 110 plus daliśmy 162000zł brutto z rocznika 2012 tyle ,że z grudnia a zakupiona była teraz w marcu, wyposażona dodatkowo w:

-szersze tylne ogumienie czyli 18,4r/34

-zew sterowanie tylne podnośnikiem

-dolna listwa +piton fix

-radio+2 głośniki :D

-klima

-270kg na przód

-po 2 talerze na tył(obciążniki)

-podgrzewacz płynu

-dodatkowe reflektory

-siedzenie grammer

-kogut

to chyba wszystko

 

teraz żeby tylko dobrze się sprawowała ta nasza proxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaffa    31

Deutz agrofarm 430 DT z szerokimi oponami i przednim tuzem bez wałka 190 tys brutto zamówiony w grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

zastanawia mnie fakt czy mozna kupic agrofarme tą 99KM (chyba 420) klima+ rewers elektrohydrauliczny+lepsze siedzienie+ szersze oponki+haki za jakies 180brutto?

i jeszcze jedno czy wszystkie agrofarmy maja sprzęgło w oleju? czy to faktycznie przekłąda sie znaczącą przedłużeniem żywotności sprzegła co do konkurencyjnych marek typu NH seri T5 lub tańszej TD Case Farmale A i U jak i także bracia z DF Same i Lambo czy jest to samo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pavlik11    0

Witam.proszę o pomoc. Co sądzicie o tym ogłoszeniu Numer ogłoszenia A287553 Allegro otomoto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pavlik11    0

donborys-mozesz napisać co to zaogloszenie i czy warto się tym interesować

 

O takich ogłoszeniach jest specjalny temat, więc tego nie ma co zaśmiecać ;)

O co może chodzić w tym ogłoszeniu.

 

donborys-mozesz napisać co to zaogloszenie i czy warto się tym interesować

 

 

O co może chodzić w tym ogłoszeniu.

Jestem nowy także nie wiem o co chodzi,a zainteresowało mnie ponieważ szukam ciągnika dia siebie i nie ukrywam,że cena mnie skusiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woyto    16

witam,panowie a ile trzeba dać za Majora? kupił już ktoś nowego/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj