Piwo111

Ceny ciągników 2013

Polecane posty

kris14    266

Fendt 512 Vario ponad 110tys euro. http://www.agrofoto.pl/forum/topic/489-ceny-ciagnikow-grupy-agco-fendt-i-massey-feruson/page__st__600#entry1073638

 

Kubota netto katalogowa:

M8560 (86 KM) - 157 tys. zł

M9960 (101 KM) - 165 tys. zł

M110GX (115 KM) - 225 tys. zł

M135GX (140 KM) (oś amort.) - 260 tys. zł

M7040N (74 KM) (sadowniczy) - 134 tys. zł

M6040 (66 KM) - 120 tys. zł

M7040 (74 KM) - 125 tys. zł

L5040 (50 KM) (bez kabiny) - 70 tys. zł

Edytowano przez kris14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BigRysiek    0

Witam mam pytanie: Co lepiej kupić Zetor Forterra 105 czy JD 5090M?? Prosze o szybką odpowiedz. Z góry dzięki

1. Post nie na temat

2. To są ciągniki różnych klas gabarytowych

3. Są już podobne tematy w http://www.agrofoto.pl/forum/forum/15-jaki-ciagnik-wybrac/

Przykłady:

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/25016-zetor-proxima-plus-8541-lub-john-deere-5080m/page__st__200

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/53319-zetor-proxima-power-90-czy-jd-5080m-comfort/

i inne...

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

moze mi ktos powiedziec czy cena za case farmall 85a:

wersja 100: 125netto rewers mechanicznym szyber dach do tura, przyciski na błotnikach

wersja 300: 130netto klima,pneumatuka 2obwody, 4wyjs hydra. obciązniki

wersja 400: 134netto rewers power shutt czy jakos tak

ceny jak narazie bez negocjacji. jak sadzicie do ilu moge zjechac i po ile kupywaliscie swoje farmalle 85a :)

czym farmall rózni sie od swoich braci w case ?? farmall C quantum itd. /nie pamietam/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artursz89    454

Dużo się różni bo to inne typy ciągników

 

Farmall A to z tego co widzę po silnikach bliźniak wchodzącego w tym roku New Holland TD5 czyli możesz go porównywać z obecnym TD. Farmall C to ciągnik lżejszy z mniejszym udźwigiem (odpowiednik T4) a Farmall u to seria NH T5 czyli najbardziej wypasiona. I to są inne wagi ciągników inne moce i inne zastosowania

 

W ofercie case sie nie orientowałem i nie wiem jakie jest wyposażenie w poszczególnych wersjach ale trzeba powiedzieć że ceny to chyba dosyć wysokie są bo dealer NH mówił że ten TD5 będzie tańszy od T4.

 

Zależy jakie podejście ma twój dealer- czy gadać po ludzku rzeczowo czy dać cenę z kosmosu a potem mówić że straszną łaskę robi i niezwykły rabat daje "tylko dla ciebie". W każdym bądź razie najlepiej nawet jak nie kupujesz jednak przejechać się do dealera newhollanda żeby mieć orientacje w cenach bo powinno się wynegocjować takie same dla identycznego wyposażenia

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

wielkie dzieki za informacje :)

Ma moze ktoś kompletny cennik case łącznie z doposażeniem seri Farmall A, i U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miloszek    0

A wiecie może w jakiej cenie są teraz Deutz-fahr agrofarm 410 , Same explorer 85 lub Lamborghini r3 evo 85?

 

410 gs 40+40 152 netto

 

mam pytanko wie ktoś jak kształtują sie ceny nowego DF Agrotron K? Może ktos ma te ciagnik i powie mi jak on się sprawuje w ciężkich pracach?

 

a jaki agrotron k ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucjano    1

Valtra N92 HI TECH o mocy 101 KM

- 4 cylindrowy z turbodoładowaniem o pojemności 4,4 l

- przekładnia nawrotna z elektrohydraulicznym sterowaniem zintegrowany hamulec postojowy z blokadą przeciążeniową

- ilość przełożeń 24 + 24R biegów (V max do 40 km/h)

- ilość biegów zmienianych pod obciążeniem 3

- Autocontrol z elektrohydraulicznym sterowaniem (EHR) z funkcją chwilowego zagłębienia narzędzia oraz kompensacją naprężeń podczas transportu

- podnośnik o udźwigu 4.000kg szybko sprzęgi (CBM)

- pompa hydrauliki o wydatku 73l/min

- układ hydrauliki zewnętrznej 2 zawory ( 4 gniazda +1 wolnego spływu )

- górny, dolny (rolniczy) i stały do przyczep 1-osiowych

- układ hamulcowy przyczep, 2- i 1- przewodowy

- fotel GLH z amortyzacją wzdłużną , klimatyzacja, żółta lampa ostrzegawcza, podgrzewacz bloku silnika,reflektory robocze robocze 2 + 4 przód/tył , gniazdo elektryczne DIN, radio CD/MP3

- ogumienie przód – 420/70R24 ; tył – 520/70R34

- siedzenie instruktora

- komplet obciążników przednich

Cena 182 000 netto po negocjacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

To ja też dodam coś od siebie :P

John Deere 5080R

Opony 480/70R34 i 380/70R24 Conti HC 70

Przekładnia PowrQuad 16x16

WOM 540/540E/1000

Rozdzielacze SCV 205- 3szt

Cięgło górne i dolne z hakami kat 2

Automatyczny stabilizator Walterscheid z lewej strony

Klima, siedzenie pneumatyczne E12C

Lusterka teleskopowe

Przedni TUZ (myślę żeby jeszcze wziąść do tego amortyzator hydrauliczny)

Dodatkowe reflektory robocze w masce 2szt, na słupkach kabiny 2szt w dachu 8szt

Pompa hydrauliczna 65l/min

Regulacja wysokości lewego i prawego wieszaka tylnego TUZ

Czujnik siły uciągu

Przednie błotniki stałe

Przedłużenia błotników tylnych

System podgrzewania paliwa, grzałka silnika

Światło ostrzegawcze

Wycieraczka tylnej szyby

Sterowanie TUZ i WOM z błotników po obu stronach

3 pinowe gniazdo zasilania 12V, siedzenie pasażera z pasami

Zbiorniczki ściekowe do złącz hydraulicznych SCV

Pneumatyka 1 i 2 obwodowa

Zaczep transportowy ręczny 6cio pozycyjny

Zaczep rolniczy

 

Na chwilę obecną oferowali mi 180 netto, myślę że jeszcze do urwania, cena z początku lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój brat zamówił tydzień temu tylko z ładowaczem deere 633 i 5100R za 212 netto wyposażenie praktycznie takie jak wyżej tylko dodatkowo radio, także z tej za 5080 to jeszcze powinno coś odejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brego    0

Na początku, chcę się przywitać, bo jestem tu nowy. :)

 

Teraz mam do Was pytanie, ile by wyszedł tak Major w sensownej wersji (klima, zaczepy, obciążniki, sprężarka - to akurat bezsens musieć do tego dopłacić) i jak wypada w porównaniu np do Ursusa 8014 h - on ma chyba wszystko w standardzie i jeszcze ewentualnie jakieś inne ciągniki w 'normalnych' wersjach o mocach około 80 KM. Deere, New Holland, Deutz, Case, Class?? Co doradzicie?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brego    0

No tak, nawet podstawowe rzeczy wymagają dopłaty. Jak oferta innych producentów? Co sądzicie o Ursusie 8014h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakt    0

myślę że do rozwazenia przyjąłbym TD5000

ja za TD5050 z pneumatyka, klimą i rewersem hydraulicznym, szerokie gumy, nabyłem za 111000 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

Chciał bym się was poradzić. Jestem na etapie konfiguracji ciągnika i rodzi się pytanie,

- czy jest potrzebne 1000 obr na wałku (ktoś tego używa)

- zaczep transportowy ręczny (za automat jest sporo dopłaty) automat jest wygodny ale jak się to sprawdza w użytkowaniu.

 

Ciągniczek to JD 5080r cena bez tych udogodnień z łącznikiem nie hakowym, cena 160 tys netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brego    0

Całkiem fajna cena za NH. Gdzie i kiedy kupowałeś? Na stronie producenta piszą, że dostępny już tylko z zasobów dilerskich. Jest jakiś następca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakt    0

nh kupiony w Płońsku, mieli jakąś promocje, może końcówki magazynowe a co do następcy to będzie to seria TD5.90, róźnice głównie w zmienionej kabinie i nowa maska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub667    161

New holland TD 5.65 - 105000 netto

New holland TD 5.75 - 112000 netto

New holland TD 5.85 - 122000 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fdt309ci    1

Witam . Pisze w tym temacie ponieważ nie mogłem dopasować tego do żadnego innego. A mianowicie znalazłem taką stronę z ogłoszeniami ciągników po bardzo niskich cenach i chciałbym się dowiedzieć co wy sądzicie na ich temat? Dlaczego te ceny są takie niskie, co jest nie tak, czy gdzieś jest jakiś haczyk? Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.

Link do strony http://www.krplantsales.com/agriculture/tractors

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Chciał bym się was poradzić. Jestem na etapie konfiguracji ciągnika i rodzi się pytanie,

- czy jest potrzebne 1000 obr na wałku (ktoś tego używa)

- zaczep transportowy ręczny (za automat jest sporo dopłaty) automat jest wygodny ale jak się to sprawdza w użytkowaniu.

 

Ciągniczek to JD 5080r cena bez tych udogodnień z łącznikiem nie hakowym, cena 160 tys netto.

 

1000 obr do maszyn które potrzebują napęd z przekaźnika, a mają niewielkie zapotrzebowanie mocy. Ja używam np przy beczkowozie, ładowaczu, opryskiwaczu, rozsiewaczu nawozów, suszarni przewoźnej. Niektóre maszyny fabrycznie wymagają takiej prędkości np mam młyn do kukurydzy i musi być 1000 na wałku do niego. Automatyczny zaczep bardzo dobra rzecz, ułatwia zaczepianie i odczepianie przyczep. Zależy też ile za takie dodatki sobie liczą i na ile jest Ci to potrzebne. Ogólnie możesz zablefować że Ci to niepotrzebne, chyba że za niewielką dopłatą to może się skusisz. Zobaczysz reakcje sprzedawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj