Piwo111

Ceny ciągników 2013

Polecane posty

rzeznik13    287

To cena świetna jak za 105, ciągnika o tej mocy innej marki nie kupisz chyba,że Pronara czy Belarusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35
Napisano (edytowany)

tu masz ogłoszenie 233netto nowa puma 130

wyposażenie musisz porównać sam

http://otomoto.pl/ca...-4-A266713.html

pewnie coś idzie urwać z ceny

 

 

Dzwoniłeś,pytałeś czy ta cena jest prawdziwa? Trochę niska jak na Pumę,tym bardziej że to Multi.

 

Zna Ktoś cenę Claas Arion 610,620? i Case Maxxumm 115,125?

Edytowano przez Eryko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    497

Dzwoniłeś,pytałeś czy ta cena jest prawdziwa? Trochę niska jak na Pumę,tym bardziej że to Multi.

 

Zna Ktoś cenę Claas Arion 610,620? i Case Maxxumm 115,125?

 

co do case'ów to był wczoraj u mnie dealer wiec mogę CI powiedzieć co zaproponował (po lekkich negocjacjach, narazie na więcej uupustów chętny nie był)

 

maxxum 125 MC Tier 3 (jeszcze bez ad blue) ze skrzynią 17x16, amortyzowaną kabiną i kołami 540/38 chciał 235 netto

 

maxxum 125 MC już z ad blue, 4 pary hdrauliki, przedni tuz, 16x16, amortyzowana kabina 252 netto

 

Co do Pumy to dealer sam przyznał, że mają na nią jakieś super promocje i nierzadko taniej wychodzi niż maxxum.

 

przykladowo dostałem propozycje puma 130 z miękką osią, full power shift i zaworami hydraulicznymi elektronicznymi za 250 netto.

 

Myśłę, ze pomogłem

 

A dealer claasa ma się odezwać do mie na dniach. Sam jestem ciekaw ile sie zaceni za 610c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    824

odnośnie Claasa to 610c zaczyna się od ok 245.000 z amortyzowaną kabiną, bez tuza, bez możliwości amortyzacji przedniej osi. 620c też z amortyzowaną kabiną, 3 pary wyjść zaworów hydraulicznych, bezt tuza od ok 258.000.

a arion 620 z amortyzowaną kabiną i osią, bez tuza od ok 290.000. Ceny orientacyjne, do negocjacji przy konkretnych rozmowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutmen123    8

ja za maxxuma 110 , niski dach, szkrzynia 17x16, bez tuza i amortyzacji osi, pompa 113, adblue, radar, amortyzowana kabina, felgi skręcane, opony tyl 18.4 R 38 tył dałem 199 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

ja za maxxuma 110 , niski dach, szkrzynia 17x16, bez tuza i amortyzacji osi, pompa 113, adblue, radar, amortyzowana kabina, felgi skręcane, opony tyl 18.4 R 38 tył dałem 199 netto

to zwykły czy MC, mi za 110 MC, skrzynia 17x16, przedni tuz i wom, pompa 113, adblue, amortyzowana kabina i oś, opony 480 600, fabryczne przygotowanie pod ładowacz powiedzieli wstępną cenę 264000netto


Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomexus    1

Nie wiem ile razy można pisać, że serii 5 TD już nie ma. Będzie zastąpione serią T5.

Możliwe, że są jeszcze jakieś pojedyncze sztuki w kraju.

Ja dostałem ofertę z RolSerwis za TD5030, 132 tysięcy brutto bez pneumatyki.

Z pneumatyką 5 tysięcy netto dopłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutmen123    8

to zwykły czy MC, mi za 110 MC, skrzynia 17x16, przedni tuz i wom, pompa 113, adblue, amortyzowana kabina i oś, opony 480 600, fabryczne przygotowanie pod ładowacz powiedzieli wstępną cenę 264000netto

 

Zwykły bez MC. na zaworach mechanicznych. Amortyzacja kosztuje 10 tyś przedniej osi. Powiem Ci tyle. Maxxum ma dosyć dobrą amortyzację kabiny. Wpierw chciałem kupić farmalla 110 u (odpowiednik t5 new hollanda). Ale ten akurat nie ma amortyzacji kabiny. Zapytaj się o wersję z niskim dachem i bez mc, bo to w tej klasie ciągnika wyrzucanie kasy.

 

zamawiany w październiku... tak dla jasności. Dodatkowo mam wieksze siłowniki z tyłu oraz więce odwazników na przodzie....Błotniki wąskie nie szerokie, bo mam opony 18.4 R 38 ciągnik do opryskiwacza i rozsiewacz nawozów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donborys    3

Nie wiem ile razy można pisać, że serii 5 TD już nie ma. Będzie zastąpione serią T5.

Możliwe, że są jeszcze jakieś pojedyncze sztuki w kraju.

Ja dostałem ofertę z RolSerwis za TD5030, 132 tysięcy brutto bez pneumatyki.

Z pneumatyką 5 tysięcy netto dopłaty.

 

Uświadamiasz innych, a sam piszesz głupoty. Seria TD5000 jest zastępowana serią TD5, natomiast Seria T5000 została zastąpiona serią T5. To są ciągniki innej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2201

odnośnie Claasa to 610c zaczyna się od ok 245.000 z amortyzowaną kabiną, bez tuza, bez możliwości amortyzacji przedniej osi. 620c też z amortyzowaną kabiną, 3 pary wyjść zaworów hydraulicznych, bezt tuza od ok 258.000.

a arion 620 z amortyzowaną kabiną i osią, bez tuza od ok 290.000. Ceny orientacyjne, do negocjacji przy konkretnych rozmowach.

 

Tak poszły w góre? My wzieliśmy ariona 610C za 227netto z tuzem, obciążnik 600kg, 3 pary wyjsć z tyłu opony 480/600. Za 245netto dawał 620CIS tuz z wom, ale to było w listopadzie. To juz chyba te nowe że taka cena z filtrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darou    0

mam pytanko wie ktoś jak kształtują sie ceny nowego DF Agrotron K? Może ktos ma te ciagnik i powie mi jak on się sprawuje w ciężkich pracach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    497

mam pytanko wie ktoś jak kształtują sie ceny nowego DF Agrotron K?

 

zła wiadomość

 

Interesowałem się tez tym traktorem, do tego stopnia, ze w minionym tyg byłem u dealera i nie da rady już go kupić. Zamówienia były zbierane w zeszłym roku, kto miał kupić ten kupił. W tym roku już produkcji nie będzie i jeśli chcesz koniecznie go mieć, to się uwijaj, może u jakiegoś dealera zostało coś na placu.

 

Zamiast Agrotrona K dealer mi zaproponował o tonę ciężejszego i masywniejszego z nowej serii 6, ale cena oczywiście zdecydowanie wyższa (270 za biedną wersje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gseries    0

Witam, Panowie a wiecie może jak na dzień dzisiejszy ma sie cena Landini Alpine 85 i pochodnych?

Jesli ktos jest zainteresowany to cena TYM-a T903 standard ok 175k brutto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artursz89    454

Zależy jaki. T4.75 w podstawie pewnie około 130tyś brutto. Taki już fajny to 148tyś brutto. A td 72 KM kosztuje coś koło 130 brutto już taki fajniejszy duże opony rewers hydrauliczny pneumatyka klima itp. A podstawia to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam18212    9

A wiecie może w jakiej cenie są teraz Deutz-fahr agrofarm 410 , Same explorer 85 lub Lamborghini r3 evo 85?

Edytowano przez adam18212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Agrofarm 410 GS wer D (20+20) 149 netto, cena z Jaryszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikursus    21

Mam pytanie jaka cena byłaby na Fendta 512 Vario i John Deere 6125R? Przekroczyła by 300tyś netto?

Edytowano przez rolnikursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj