Piwo111

Ceny ciągników 2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
solaris7    2

Koledzy znacie moze ceny ciagnikow 200-220km ?? ,jak tak to prosze o podanie i opisanie w jakiej wersji

przedeszystkim chodzi o marki ,NH ,Case ,JD, V


Sprzedam opryskiwacz PILMET 600l więcej inf. na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matias89    2

Ciągnik Rolniczy marki Claas, typ Arion 410, moc silnika 100 KM, wyposażenie standardowe,

Cena netto 200 000,00 PLN, cena brutto 246 000,00 PLN, VAT 23%

Ładowacz czołowy marki Claas, typ FL 120, udźwig 2720 kg,wyposażenie standardowe,

Cena netto 34 000,00 PLN, cena brutto 41 820,00 PLN, VAT 23%

 

Oferta od PH PROGRESS-CHEM JAN ŚWIĆ

Edytowano przez Matias89

Moje filmy na YouTube: http://pl.youtube.com/user/Godziu89 <----- zapraszam do oglądania i komentowania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiepe    1

Piwo111 te cenny to netto? wie ktos ile bedzie kosztowac zetor proxima power 90 z klima, tuzem, przednim wom,siedzenie GRAMMER

pneumatyczne, kierownica regulowana, zewnętrzne sterowanie

hydrauliką?

 

 

jakies 175000 zl brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Koledzy znacie moze ceny ciagnikow 200-220km ?? ,jak tak to prosze o podanie i opisanie w jakiej wersji

przedeszystkim chodzi o marki ,NH ,Case ,JD, V

 

Powiem ci do przykładu: New Holland T7.250 Power Command ,znamionowa200KM ,maksymalna250KM, biegi 19/6 to wydatek 370 tys zł netto. Natomiast to samo tylko że auto command to 380 tys netto.

 

A zna ktoś może cene ciągnika CASE Puma 130/145/160 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Znacie może jakąś wyjściową cenę brutto john deere 6115m ? :)

 

 

za 6115M około 230 netto podstawowa wersja jeszcze do negocjacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Ciągnik Rolniczy marki Claas, typ Arion 410, moc silnika 100 KM, wyposażenie standardowe,

Cena netto 200 000,00 PLN, cena brutto 246 000,00 PLN, VAT 23%

Ładowacz czołowy marki Claas, typ FL 120, udźwig 2720 kg,wyposażenie standardowe,

Cena netto 34 000,00 PLN, cena brutto 41 820,00 PLN, VAT 23%

 

Oferta od PH PROGRESS-CHEM JAN ŚWIĆ

 

Mam rozumieć że to wersja 410C? Kurcze to sporo, i co w tym wyposażeniu? Jakie koła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matias89    2

Powiem tak pewnego dnia po Nowym roku dzwonił do mnie przedstawiciel z tej właśnie firmy, niestety byłem w trasie i zbytnio niemogłem rozmawiać, powiedziałem aby oferte wysłał na meila i taka właśnie oferta w pdf- ie przyszła, zero jakiejkolwiek informacji co jest w standardzie jakie koła przekładnia itp więc zbytnio Ci nieodpowiem bo poprostu sam niewiem :)


Moje filmy na YouTube: http://pl.youtube.com/user/Godziu89 <----- zapraszam do oglądania i komentowania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mam rozumieć że to wersja 410C? Kurcze to sporo, i co w tym wyposażeniu? Jakie koła?

 

drogo? mi sie wydaje że ta oferta to dobra jest co ją podał bo naprzykład arion 410 16/16 ogumienie przód 14,9R28 ,tył 18,4R38 wyposarzenie:klima,fotel pneumatyczny, to kosztuje 220tys netto. , ale z claasami to tak jest drogie w h...j. Dla mnie claas odpada ze względu na cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

No dobra, ale nikt nie pisze jaka wersja czy C czy CIS. Bo różnica w cenie może być do 20tys,zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich agrofotowiczów :D . Jestem tu nowy. zamówiłem new hollanda t5.105 pod koniec sierpnia za 202 000zł w wyposażeniu klima, obciążniki na przud skrzynia 24x24 rewers elektrohydrauliczny koła tył 540 przyt 480. czy to dobra cena???.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2248

No dobra, ale nikt nie pisze jaka wersja czy C czy CIS. Bo różnica w cenie może być do 20tys,zł.

 

 

Wersja 410C to jest C,a samo 410 to cis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

mi też sie wydaje że wersja 410c to to samo co ci ale nie jestem pewien.Natomiast Arion6..0C a arion6..0 to już jest różnica bo o takiego się pytałem i te pierwsze są tańsze bo mają uboższą skrzynie i mniej w standardzie(kabina itd.)

 

a ten new holland T5.105 to mi się wydaje że żle nie kupiłeś choć ta klima i opony to podstawa .Ja bym się targował poniżej 200tys. A możesz napisać jak ci chodzi bo chyba te ciągniki mają filtr czastek a nie jak wszystkie inne NH

AdBlue.?? A ten t.5.105 skrzynia16/16 to w podstawie kosztuje 160tys.netto. więc twoja cena się prawie nie różni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matias89    2

Witam wszystkich agrofotowiczów :D . Jestem tu nowy. zamówiłem new hollanda t5.105 pod koniec sierpnia za 202 000zł w wyposażeniu klima, obciążniki na przud skrzynia 24x24 rewers elektrohydrauliczny koła tył 540 przyt 480. czy to dobra cena???.

 

 

To jest cena netto czy brutto ?? ja w październiku dostałem taką oferte na

 

CIĄGNIK ROLNICZY NEW HOLLAND T 5.105

moc silnika 98 KM; 4 CYL.

 

skrzynia 24X24 , 40 km/h

 

2 rozdzielacze hydrauliczne , wzmocniona pompa hydrauliczna 80l

 

Obciążniki przednie 400 kg

 

fotel pneumatyczny

 

kabina komfortowa , klimatyzacja,

 

pneumatyka

 

udźwig podnośnika max 4 500 kg

 

podnośnik EDC

 

Do tego wyposażenia jeszcze szyberdach cena 165 tyś netto - Wialan Tarnów


Moje filmy na YouTube: http://pl.youtube.com/user/Godziu89 <----- zapraszam do oglądania i komentowania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

zna ktoś z was cenne new holland t4.65 i t4.75 i zetor forterra 140 hsx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojterek91    0

zna ktoś z was cenne new holland t4.65 i t4.75 i zetor forterra 140 hsx

 

 

znam cenne new holanda t4.75 kosztuje 119 tys. w standardzie (netto) i zetor forterra 150 hsx 183 699 (netto) też standard to są cenny katalogowe

Edytowano przez wojterek91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matias89-jest to cena brutto. też mam pneumatykę, siedzenie pneumatyczne, siedzenie dla pasażera i przeszklony dach ciągnik brany w primatorze Czyżew.

Marpul97- niestety jeszcze stoi na placu i niemoge nic powiedzieć o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hassi37    21

Witam wszystkich agrofotowiczów :D . Jestem tu nowy. zamówiłem new hollanda t5.105 pod koniec sierpnia za 202 000zł w wyposażeniu klima, obciążniki na przud skrzynia 24x24 rewers elektrohydrauliczny koła tył 540 przyt 480. czy to dobra cena???.

Widzę kolego mariusz123456789 że jesteś z okolic Czyżewa ja jestem od Zambrowa i powiem Ci że teraz też za tą cenę spokojnie byś zamówił bo jestem na etapie rozmów z Primatorem na model T 5.95 albo 5.105 i za 202 tyś brutto można spokojnie kupić t 5.105 w tym wypasie co tu pisałeś właśnie dzwonil do mnie w tygodniu z Primatora że mogę kupić t5.95 za189000 brutto bez pneumatyki a wypas na fulla ja u ciebie ale ja sobie poczekam bo słuchy mnie doszły że może NH dadzą jakieś upusty na te modele .Model 5.105 jest droższy od5.95 o jakieś 6 tyś.

Edytowano przez hassi37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojterek91    0

Zna ktoś może ceny Nh T8?

 

 

 

NH T8.275 to jest najmniejszy ze seri 8 on ma od 235 km do 273 km w standardzie kosztuje 485000 zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrobi123    1

witajcie, orientuje się może ktoś co oznacza to że kabina jest obniżona, jest ona po postu niższa cz tylko niżej osadzona? bo mi proponują mfa 5455 właśnie z obniżoną kabiną i lukiem dachowym, mam 190cm wzrostu i właśnie nie wiem czy głową nie będę tłukł się o dach, cena 50tys euro netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szycam    0

Zna może ktoś cene DF Akrotron 410 wersja B + przedni TUZ i WOM?

Czy 215 tys. za john deera 6230 z przednim TUZ i WOM i TLs to dobra cena?

Edytowano przez szycam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janek91    0

jak myślicie cena 105tys netto za NH td5030 zrewersem hydraulicznym,pneumatyka,obciążniki tylne i inne to dobra cena??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj