Piwo111

Ceny ciągników 2013

Polecane posty

gutmen123    8

przy 40 km/h po polskich drogach to masakra. Żeby było jasne. Mam ciągnik z aktywną amortyzacją przedniej osi. W niemczech to inna bajka. Tam 60 fendt pomyka że aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    498

witam zna ktoś cene NH T6.140 ale skrzynia 50km\h

 

 

ceny nie znam, ale dam CI radę. Bierz skrzynię 40eco i nie kombinuj ze zdejmowaniem blokady, bo to na niewiele się zda.

Przy tym ograniczeniu traktor rozpędza się i tak do 44,5km/h, bo dopiero wtedy załacza się elektroniczna odcinka- nie wiem, moze norma pozwala na +10% (i ma przy tym obroty grubo powyżej 2000), więc jeszcze bardziej go gazować nie ma najmniejszego sensu ekonomicznego.

 

Sam jak jadę, to nawet i tej prędkości nie osiągam (bo szkoda paliwa tak mocno gazować), tylko turlam się koło 38-39 przy obrotach koło 1800-1850.

 

Wiec jak widzisz, pomimo, ze ta elektroniczna odcinka jest i tak się silnika aż tak mocno nie kręci bo i po co, więc jej zdjęcie absolutnie nic by mi nie dało.

Edytowano przez nunu85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Poza tym te nasze drogi to i 30 czasami za szybko. Koło mnie robili asfalt rok temu i to jedyna droga w okolicy gdzie można się bujnąć i nie podskakiwać. Reszta masakra, mostki, przekopy zapadnięte, łatane dziury. Nh ten eco shift ma troche słabo eco. Gadałem z gościem to w jd niby przy 1500 obrotach ma 40 na godzine, tylko jeszcze górki nie widzi a juz redukować musi. Za nh, najmniejszą 6 cylindrową czyli t6.155 słyszałem cene 210tys, ale to zwykła skrzynia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutmen123    8

maxxuma 110 teraz do dostania za 220.

-mięka oś,

-hydraulika 113l

-12 obciążników z przodu

-opony tył 510 r38 przód 440r28

-kabina amortyzowana

- 3 pary hydrauliki

-kabina z wysokim dachem

-siłowniki 90 z tyłu

-skrzynia 17 eco

-radar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klek79    0

Czy cena tego maxxuma 110 za 220 tys. jest ceną netto czy brutto bo interesuje mnie różnica cenowa do NH t6.120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

Czy cena tego maxxuma 110 za 220 tys. jest ceną netto czy brutto bo interesuje mnie różnica cenowa do NH t6.120

 

raczej netto

 

a porównać to go można nie do t6.120 tylko do t6.140 z zastrzeżeniem że w t6 hydraulika bedzie 113l/min bo taka jest standardem w case z taką skrzynią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blizniak1    0

Za ile można wytargować Axosa 330 CX bez przedniego podnośnika i WOMu, i bez pełzaków, poza tym full, diler zaproponował 155tyś netto - czy to dobra cena??

Edytowano przez blizniak1

CASE JX60 + TUR 4_________________CLAAS AXOS 330CX
MTZ 82_______________URSUS C330M
SIPMA FARMA II______________________BIZON Z-056
METAL-FACH ''SOKÓŁ''_______________________________UNIA-FAMAROL POZNANIAK 3.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qba    1

maxxuma 110 teraz do dostania za 220.

-mięka oś,

-hydraulika 113l

-12 obciążników z przodu

-opony tył 510 r38 przód 440r28

-kabina amortyzowana

- 3 pary hydrauliki

-kabina z wysokim dachem

-siłowniki 90 z tyłu

-skrzynia 17 eco

-radar

ale bez Multicontroller?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzes151    6

Dzisiaj dzwoniłem do salonu Ursusa z zapytaniem o Ursusa 15014 i dowiedziałem się ze w sprzedaży będzie od nowego roku a cena to 240 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radek9833    18

ciekawe kto kupi co w takiej cenie hew holland wychodzi taniej

Edytowano przez Marcin91
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy to jest napewno cena wyjściowa do dużej negocjacji. Wiadomo było że ciągnik na dobrych podzespołach nie będzie o połowę tańszy:) Napewno będzie różnica w stosunku do zachodnich ale na więcej jak 15-20 tys. bym nie liczył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    498

15-20tysiecy różnicy to jest nic. Przy takim stosunku cen mogąc wziać sprawdzoną przynajmniej w dziesiątkach tysiecy egzemplarzy konstrucję zachodnią albo polski jeszcze nie przetestowany wynalazek wchodzący świeżo na rynek, złożony z części od wielu różnych dostawców wybór co kupić dla mnie jest jasny.

 

Zebym zaczął sie zastanawiać nad ursusem, to cena musiałaby być prznajmniej ze 20-25% niższa (przy oczywiście porównywalnym standardzie, tzn klima itp)

Ewentualnie później, jak ciągnik wejdzie na rynek, zyska już rzeszę użytkowników których opinie potwierdzą, ze maszyna jest udana, producent mogłaby pomyśłeć o podwyżkach.

Jeśłi natomiast od razu wyskoczą z zaporową ceną, to żadnego sukcesu nie wróżę. Ot moze paru napaleńców i wielbicieli marki kupi, nikt wiecej.

Edytowano przez nunu85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrDawido    72

Miał ktoś oferte na Fendta 513 scr ? Z góry dziękuje za odpowiedź ponieważ jestem zainteresowany jego kupnem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy producent składa swoje maszyny z części od tysięcy dostawców. Ja bym Ursusa nie przekreślał napewno sobie dadzą radę. Nie jestem ich jakimś wielbicielem ale ślepo zapatrywać się w zachodnie maszyny tez nie można, bo wcale takie rewelacyjne nie są. Ale to dyskusja na inny dział:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

zna ktoś cene felgi spawanej do zetora fortera na opone 520/70 r38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer_89    20

wie ktoś może ile kosztowal pierwszy model zetora 8441? po prostu chce się dowiedzieć o ile podrozal ten ciągnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj