Piwo111

Ceny ciągników 2013

Polecane posty

edi25    0

jakie sa ceny ciagnikow lamborgini?

najbardziej chodzi mi o serie R2 90 z turem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atech    2

A mam pytanie jeszcze o cene valtry N82 i n92 chodzi o nowe ciagniki

82-n ok 180 tys netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

A mam pytanie jeszcze o cene valtry N82 i n92 chodzi o nowe ciagniki

 

N82 185 tys zł netto

N92 200 tys zł netto

 

Za 205 tys zł brutto kupisz New Hollanda T5.95 skrzynia 24x24 ze sprzęgłem w joysticku rewers elektrohydrauliczny i ehr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

Jaka jest cena ciągnika rolniczego:

-John Deere 5100m

-John Deere 5100r

-John Deere 6320

-Deutz Fahr Agrofarm 420

-New Holland T5.105

-Claas Axos 340

W wyposażeniu ma być komplet obciążników i szerokie opony. Który ciągnik polecacie na 35ha (20 ornego, 15 łąk)

Ciągnik ma być do pracy z prasa Claas rollant 42 farmer, sieczkarnia do kukurydzu mengele MB200, siewnikiem 3 metrowym, agregatem uprawowo siewnym 3 metrowym, agregatem podorywkowym 3 metrowym i pługiem obracalnym 4 skibowym (wszystkie maszyny marki agromasz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dromik    4

McCormick X60.20 wersja standard 193 tyś netto

McCormick X60.30 wersja standard 199 tyś netto

McCormick C-MAX 110 102 km 145 netto aby brać z placu bo ostatnie egzemplarze a wyposażenia było jakieś 2 rzeczy do standardu dorzucone ale nie pamiętam co

McCormick C-MAX 100 92.5 km 136500 tyś netto ostatnie egzemplarze a wyposażenia było jakieś 2 rzeczy do standardu dorzucone ale nie pamiętam co

TYM 1003 101km standard 175 brutto

TYM 903 92.5km standard 165 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Jaka jest cena ciągnika rolniczego:

-John Deere 5100m

-John Deere 5100r

-John Deere 6320

-Deutz Fahr Agrofarm 420

-New Holland T5.105

-Claas Axos 340

W wyposażeniu ma być komplet obciążników i szerokie opony. Który ciągnik polecacie na 35ha (20 ornego, 15 łąk)

Ciągnik ma być do pracy z prasa Claas rollant 42 farmer, sieczkarnia do kukurydzu mengele MB200, siewnikiem 3 metrowym, agregatem uprawowo siewnym 3 metrowym, agregatem podorywkowym 3 metrowym i pługiem obracalnym 4 skibowym (wszystkie maszyny marki agromasz).

 

 

Dealer z Wielkopolski proponował mi New Holland T5.105 w z ehr siedzeniem pasażera klima skrzynia 24x24 ze sprzęgłem w Joysticku za 200 tys zł brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krawi    1

Wiecie ile moze kosztowac same explorer 3 90 noweczka??

 

Same Explorer 90 GS DT

Skrzynia 40/40

Półbieg

Rewers el.hydrauliczny

6 wyjść hydraulicznych + wolny spływ

Pneumatyka 1 i 2 obwodowa

Klima

Przeszklony dach

Uchylne błotniki

 

 

Dealer zaśpiewał mi za to 141.000zł

Dużo czy mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik6920    43

Cena John Deera 5100R'ki w podstawowym wyposażeniu na stronie Premium Trade wynosiła 210.000 Netto, w lutym bodajże, tera nie wiem jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    497

@ janczar

Co to dla Ciebie znaczy cena katalogowa? Bo z tego co się przekonałem w case ceny katalogowe są komletnie z księżyca. Od razu na przywitanie dają 40% upustu.

 

Miałeś na mysli cenę jaką podaje dealer na pierwsze spotkanie, bez żadnego targowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

farmall 95u 215brutto klima rewers elektro-hydrayliczny i inne bajery cena katalogowa

 

 

Za tyle można mieć 105U w tym wyposażeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StaMat11    0

A co sądzicie o cenach NH t4.65 cena 104 netto i td5.75 cena 104 netto jeden i drugi z pneumatyką cena bez specjalnych negocjacji z tym że na t4 to pewnie niewiele już zejdą z ceny bo jest on na promocji i jeszcze jedno pytanie który byście bardziej polecili.

Edytowano przez StaMat11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Weź lepiej T4.85 lub T4.95

Dołożył byś mu ehr skrzynie 24x24 ze sprzęgłem w joysticku , klima pneumatyka radio .. i zapłacisz coś okoła 120-130 tys netto ale naprawdę warto trochę dołożyć i mieć lepszy ciągnik w lepszym wyposażeniu .

 

Te ciągniki mają dopiero wyjść więc musisz pytać dealera ;)

Edytowano przez Danioq202

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Tylko że nie ma czegoś takiego jak T5.85

Jak już to jest TD5.85 ale go nie wyposażysz ani w EHR ani w skrzynię 24x24 ze sprzęgłem w guziku.

Z takimi bajerami jest dopiero T5.95 i kosztuje ok 160tys netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

chyba że kupi czerwonego Farmalla 85c, i bedzie miał i ehr i skrzynie 24x24 i sprzęgło w guziku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Tylko że nie ma czegoś takiego jak T5.85

Jak już to jest TD5.85 ale go nie wyposażysz ani w EHR ani w skrzynię 24x24 ze sprzęgłem w guziku.

Z takimi bajerami jest dopiero T5.95 i kosztuje ok 160tys netto.

 

 

Sorry dobrze mówisz kolego ;)

 

Pomieszało mi się z T4 :D

 

Więc mają wyjść teraz New Holland T4.85 T4.95 ale nie wiem czy będzie dostępny ehr choć jest to dość prawdopodobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendzior    237

Jaki ciągnik polecacie do 160 km max 350 netto ? myślałem nad Df lub MF , inne też wchodzą w gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

Jaki ciągnik polecacie do 160 km max 350 netto ? myślałem nad Df lub MF , inne też wchodzą w gre

 

 

Temat jest o cenach a nie o poleceniach i radach.Poszukaj odpowiedniego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Jaki ciągnik polecacie do 160 km max 350 netto ? myślałem nad Df lub MF , inne też wchodzą w gre

 

 

Bierz MF :D

 

Zadzwoń do korbanka i zapytaj kiedy będę dostępne MF 6600 dyna TVT i kup ten ciągnik ..

Jeżdżę u wujka który kupił teraz MF 8660 ( 300KM ) i przy tej skrzyni (TVT) ciągnik pali znacznie mniej niż poprzednik 8260 220KM (skrzynia powershift) przy tej samej robocie ..

 

Co jest na pewno zaletą tej skrzyni to różne tryby pracy pełen automat ( powiem że przy talerzówce, bronach czy transporcie nie ma nic lepszego od tej opcji ) Skrzynia vario bardzo fajna do orania siania itp no i powershift skrzynia najlepsza do jazdy po placu i w polu też ..

 

Wszystko zależy od gustu ;)

 

Daj znać jak coś kupisz ;)

Edytowano przez Danioq202

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj