Piwo111

Ceny ciągników 2013

Polecane posty

Brego    0

Cena New Hollanda T5 95 Full opcja jedynie tylko bez pneumatyki cena 161 tyś netto

Wydaje mi się, że za dużo. Ile za pneumatykę Ci policzyli? Ja dostałem ofertę za 157 tys netto z pneumatyką i pełną opcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dromik    4

@Brego posiada on skrzynie 24 x 24 z rewersem elektro hydraulicznym 700 kg obiążników, klima, radio, z oknem dachowym, fotelem auto komfort, fotel pasażera regulowana kierownica, zewnetrzne sterowanie wom i podnośnikiem, kogut, teleskopowe lusterka hydrauliczne załaczanie blokady, 3 wyjscia hydrauliczne

Edytowano przez dromik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrAnimapaj    0

Jeśli ktoś potrzebuje New Holland t7.200 Auto Command full opcja kosztuje w granicach 360 tyś brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myfarm2000    0

Witam interesują mnie ceny oraz wyposażenie John Deera seria 6M i 6R konkretnie o modele 6115M, 6125M i 6105R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1543

Valtra N92 (ostatnia sztuka u dilera),komplet obciążenia przód, opony 420 przód, 520 tył - 200 tys netto do negocjacji

Valtra N113, wyposażenie standard 230 tys netto, dodatkowo przedni TUZ +12 tys netto, przedni WOM kolejne 12 tys

Edytowano przez Henius91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrektoja    0

Witam chciałbym aby ktoś mi napisał ceny Deutz fahr agrofarm 410/420, 420 TTV PL, Nh t5.95, td5.95 wszystko w podstawie i najlepiej ceny brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

JD 5080r ok 160 - 165 netto, a jak go doposażysz w obciążniki i 3-cią parę hydrauliki mocniejszy akumulator itd. to możesz złapać 170 z tym że cena z rabatem który się już skończył. Ale teraz na te egzemplarze jest promocja w postaci 1 zł za klimatyzację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hassi37    21

Cena New Hollanda T5 95 Full opcja jedynie tylko bez pneumatyki cena 161 tyś netto

To drogo ja za 105 dałem154000 nettobez pneumatyki full wypas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojterek91    0

NH T 6.165 - cena 235tys.

Class Arion 620C - cena ok. 250tys.

 

skąd masz tą cene i jak coś to podaj namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

Nie wiem czy nh i case mają te same promocje (bo traktory prawie ze odpowiedniki), ale warto, zebyś sie zainteresował, bo w chwili obecnej w case jest dodatkowy rabat na pume 130 (odpowiednik twojego t7.170) i to taki rabat, ze cena wychodzi praktycznie taka sama jak w przypadku 6 cyl maxuma (t6)

 

Być może u nh też dają akurat teraz duże rabaty na t7

Cytowanie poprzedniego posta. +1 punkt ostrzeżeń

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d2tomas    0

New Holland t6.165 230 tys do negocjacji, case 125 maxxum mc 230 tys, JD 6125M w podstawie z TLS za 1 zł można wytargować poniżej 230 tys za eRkę trzeba dać 20-25 tys więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrDawido    72

Witam :). Orientuje się ktoś może w cenie fendta 308vario , ? Albo NH t4.65 w podstawie ? Z góry dziękuje za pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

New Holland t6.165 230 tys do negocjacji, case 125 maxxum mc 230 tys, JD 6125M w podstawie z TLS za 1 zł można wytargować poniżej 230 tys za eRkę trzeba dać 20-25 tys więcej

 

Z jakiego regionu te ceny? Trochę niskie,na NH cena ok ale Case 125 MC i JD wychodzą za tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Witam :). Orientuje się ktoś może w cenie fendta 308vario , ? Albo NH t4.65 w podstawie ? Z góry dziękuje za pomoc :D

Z tego co się orjętuje to 308 Vario nie ma. Jest 208 jak już. Jest 309 i za niego coś około 280 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

DF k610 (2012) tuz, ehr, miekka oś, 240 netto co myslicie ?

 

Dobra cena

ps

Skąd ten traktor się wziął, jak w lutym byłem u dealera i chciałem takiego kupić, to nie dość , że nie miał, to jeszcze ponoć sprawdził w całeś sieci dealerskiej i juz nigdzie nie było dostępnego.

Także popokazowy jakis?

 

 

Z jakiego regionu te ceny? Trochę niskie,na NH cena ok ale Case 125 MC i JD wychodzą za tanio.

 

Wcale nie za tanio. Jak się potargujesz, to można za tyle wyrwać spokojnie (przynajmniej tego case, o jd sie nie wypowiadam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214

A ja tak może trochę z innej beczki. Chciałbym się spytać czy istnieje cos takiego jak encyklopedia ciągników? Tak żeby można było je sobie porównywać, popatrzeć na strasze, nowsze modele. Żeby można było popatrzeć na ich parametry itp? Pewnie są jakieś książeczki katalogowe czy coś na ten wzór, ale są one do jakiegoś konkretnego tylko producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj