Piwo111

Ceny ciągników 2013

Polecane posty

automat jest zaje! Nikt Ci bolca nie zabierze do innego zaczepu, sam sobie uczepisz... pstryk i już, żadnych przetyczek, weź taki żeby podnieść sworzeń z ciągnika. A 1000 obrotów, to już kwestia praktyki ja do rozrzutnika z QQ na 540 bym się pociął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

1000 obrotów zostało już wliczone w cenę, za zaczep automatyczny dopłata 500 zł. Zastanawiam się jeszcze nad oponami, na tyle są 480 a na przodzie 380. Ma być to maszyna bardziej pomocnicza (opryskiwacz rozsiewacz itp) i zastanawiam się nad oponami 420 tył i 380 przód. Może podpowiecie coś o kołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulo9999    2

Ile kosztuje najtańszy ciągnik do 100 km JD.

Edytowano przez paulo9999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro973    41

Ile kosztuje New Holland T4.55 i T4.65 z TUZ-em i ładowaczem czołowym? Prosiłbym o odpowiedź na pw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zetor forterra 115- tuz, wom, klima, zaczep transportowy,koła 420 i 500. , siedzenie grammera, radio itp 160 tyś zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy94    186

Zetor Forterra 130 HSX Kabina LUX (Klimatyzacja, Fotel grammer pneumatyczny,halogeny 3 tył i 4 przód, cyfrowa tablica,regulowana kierownica,ogrzewana tylna szyba i lusterka), ogumienie:420/70R24 i 520/70R38, pełne spawane felgi, obciążenie 350kg tył i 700kg przód, automatyczny zaczep. rok 2013 CENA NETTO przed rabatem 203tyś po rabacie 193tyś :)

Edytowano przez Cichy94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo44    10

Witam...

Kurcze gdzie takie ceny? :o A ile by kosztowała z takim wyposażeniem 100, bo jestem zainteresowany, myślę nad proximą power100 a forterrą hsx 100 :rolleyes: . Za proxime: klima, siedzenie grammer pneumat, sterowanie zew, opony 13.6R przód i 18.4R tył, regulowana kierownica, obciążnik tył 4 krążki na koło, kogut (lampa ostrzegawcza), cyfrowa tablica, dodatkowe 2 przednie reflektory, (chyba wszystko podałem co chcę wziąść ) to powiedzeli 182 tyś brutto. To na forterre 130 i jeszcze hsx z takim wyposażeniem to super cena mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ile kosztuje Zetor Proxima 80 z rewersem, tablica cyfrowa, obciążniki tył i przód, opony tył 460/85 R 34 przód 340/85 R 24 i ładowacz czołowy Track Lift 220 Sli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brego    0

A orientujecie się może jakiego Claasa bym dostał do 200 tysięcy? Axosa w jakiej wersji i w jakim wyposażeniu, ewentualnie biednego Ariona 410?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys2404    0

Zetor forterra 140 hsx Kabina LUX (Klimatyzacja, Fotel grammer pneumatyczny,halogeny 3 tył i 4 przód, cyfrowa tablica,regulowana kierownica,ogrzewana tylna szyba i lusterka), ogumienie:420/70R24 i 520/70R38, pełne spawane felgi,automatyczny zaczep. rok 2013 z tą nową kabiną z przednim tuz i wom po negocjacji 253tys bruto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo44    10

A Tygrys 2404 widziałeś może tą nową kabinę? co zmienili?

 

Bo jak rozmawiałem z dealerem to mówił coś, że myślą w fabryce, aby w zetorze zrobić szyberdach z przodu jak np w deutzach czy innych. Niby w 2013 miało wejść u proximy B) , miała otrzymać nową właśnie kabine ale kiedy to nie wiem <_< , daltego pytałem czy widziałeś, ale pewno skoro zrobili hsx to kabiny pewno już nie będą przerabiać ;)

 

Nie pisz posta pod postem! Używaj opcji "edytuj"

Połączone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy94    186

Mi dealer powiedział, że przy tej HSX 130 z 2013r będzie ta nowa kabina i ma mieć ten szyberdach z przodu :) Jak na razie nie mieli tego ciągnika na placu, ale koniec lutego ma dojechać, wiec jak pojadę na jazdę próbną to zrobię foto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie wiecie może ile mniej więcej kosztuje new holland lub case w przedziale 130km ,140km. w najtańszych wersjach czy w 250 tyś brutto wyrobi się z kupnem ciągnika o tej mocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel21990    0

za t6.165 wołali 225 netto w sierpniu z tuzem, obciążnikiem, kabiną amortyzowaną i pompą mocniejszą. Puma 130 w grudniu 236 netto mieli z kabiną amortyzowaną pompa 113l, na multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys2404    0

Wiem tylko tyle ze w tej nowej kabinie w zetorze hsx ma być przeszklona i panel sterowania klima i ogrzewaniem ma być z prawej strony pewnie na błotniku.

i z tego co diler mi mówił to mają pokazać tą nową wersie na targach w Kielcach i mają przywieź 2 modele jako pierwsze z nowej wersji prawdopodobnie w tym tygodniu jeden dla mnie a drugi na wystawę do Kielc która odbędzie się od 8 do 10 marca, a ja zamawiałem w tamtym roku jeszcze i nie mogę się doczekać.

Edytowano przez Tygrys2404

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    497

panowie wiecie może ile mniej więcej kosztuje new holland lub case w przedziale 130km ,140km. w najtańszych wersjach czy w 250 tyś brutto wyrobi się z kupnem ciągnika o tej mocy .

 

pume 130 (a wiec traktor duży i masywny, któremu można łatwo zrobić chip i z 130KM ma 160KM) w najbiedniejszej wersjii za 240netto da się kuić bez wielkiego targowania. Jakby sie postarał, to może by jeszcze kilka tysięcy spuścili.

 

steyra 6125 PC (to sam co maxxum), jest tone lżejszy niż puma, pozatym wiele biedniej wyposażony. w wersjii podstawowej 220netto, może cos jeszcze by stargowali (to ma 125KM, ale można bz problemu zczipować na 140)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutmen123    8

nunu85. Masz absolutnie racje. Chipowanie dla tych przedziałów mocy tutaj nie robi różnicy. Osobiście porównałbym tylko pewne detale przed chipowaniem mniejszego na większy, bo może się troszeczkę różnić. Warto patrzeć na turbiny, bo akurat case w mocniejszych modelach daje inne , ewentualnie chłodnice. Puma 130 na pumę 155 podobnie. Tylko z tym chipowaniem może być problem z power boostem.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys2404    0

Mi new hollanda t6 150 o mocy znamionowej 121 km a max 154 km z przednim tuz i wom i 540 eko tulny wycenili na 260 netto a 319800 brutto do letkiej negocjacji

Moim zdaniem szkoda przepłacać i dlatego wybrałem zetora forterre hsx 140 bo też jak zmieni się normę badanej mocy z ece jak zetor podaje na iso jak w new hollandzie to też ma koło 155 km max i ma 30 na 30 a newcio 16 na 16 i wałek eco 540 i 100 a newcio albo jeden albo drugi ale nie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutmen123    8

sporo jak za tego new holland t6.150. Ja maxxum 110 ep wyrwałem za 199 netto w tym : amortyzacja kabiny, skrzynia 17x16, radar, mocniejsze siłowniki, niska kabina, dodatkowe światła robocze, obciążniki z przodu dodatkowe, wąskie błotniki, koła 18.4R38 tył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj