Piwo111

Ceny ciągników 2013

Polecane posty

Urko    0

witam.

Cena NH 5.105 to 164 tys. netto jak myslicie dobra cena ?

 

McCORMIK

X60.20 (T3) 175 tys netto 92 KM

X60.30(T3}178 tys netto 102 KM

Edytowano przez Urko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hassi37    21

witam.

Cena NH 5.105 to 164 tys. netto jak myslicie dobra cena ?

 

McCORMIK

X60.20 (T3) 175 tys netto 92 KM

X60.30(T3}178 tys netto 102 KM

 

Kolego zależy jakie wyposażeniem nh 5.105 bo jak jest sprężarka pompa wzmocniona skrzynia 24x24 klima szerokie ogumienie szyberdach fotel komfort 3 prędkości wałka wom trzy wyjścia hydrauliczne to cena jest niezła mi za 166tys sprzedawali ale czekam bo doszły mnie słuchy że w styczniu mają dawać jakieś rabaty .Nh 5.95 jest tańszy o 6 tyś .

Edytowano przez hassi37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwo111    4

Zetor proxima 90 dealer wspominał cos o nowej wersji 140 tys full wersja klima rewers itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

Wie ktoś jak w teraz stoją New Holland"y T6050 PC lub RC i w jakim wyposażeniu? ;)

Edytowano przez DJBOMBA12

W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tpopus    0

zetor proxima 80 a te dodatki są już wliczone w tą cene 151 tys brutto

kolega kupił już tego zetora???? ja za podobne wyposażenie, tylko bez klimy kilka miesięcy temu dałem równe 125tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shrek    1

Wie ktoś jak w teraz stoją New Holland"y T6050 PC lub RC i w jakim wyposażeniu? ;)

 

 

juz ich nie produkują :( teraz jest wersja T6 i musisz sobie o niej poczytac :), chyba ze gdzies jeszcze uda ci sie znaleść T6050

Edytowano przez shrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

A no patrz ;p nie wiedziałem ;p To może ktoś wie jak stoi T6.120 lub T6.140 i w jakim wyposażeniu? Muszę się wybrać do Dilera to popytam ;p


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merkoo    24

W ostatnim czasie odwiedziłem kilku dilerów ciągników

mf 5430 udało mi sie wynegocjować 170tyś. netto

df agrofarm 410 214tyś brutto (przy roczniku 2013 z praktycznie full opcją bez szyberdachu), agrofarm 420 i 430 z rocznika 2012 z full opcją praktycznie ta sama cena.

claas axos 330 c 200tyś brutto, cl 220tyś cx 250tyś, z tym że to ceny bez wiekszych negocjacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artursz89    454

kolega kupił już tego zetora???? ja za podobne wyposażenie, tylko bez klimy kilka miesięcy temu dałem równe 125tys.

 

Ale netto czy brutto dałeś 125 tyś i kiedy kupowałeś?? I czy kupowałeś sam ciągnik czy jeszcze pare maszyn przy okazji?

 

Dziś bylismy u dealera też cenę 150 tyś rzucił. Inny jak rozmawiałem to pewnie do 140 tyś by zszedł.

 

Jeśli brutto to kiedy go kupiłeś bo podobnow w tamtym roku zetor miał 3 podwyżki x 5%;/

 

Kurde już się z cenami z landini zrównali i przegonili NH TD. Szaleją.

 

My byśmy chcieli w takim wyposażeniu tylko z klimą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT1997    0

Wie może ktoś ile kosztuje JD 5100R w full wyposazeniu i co one obejmuje?? i czy ma on automatyczną klimatyzacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

co do new hollanda to niedawno byłem u dilera i t6.175 wycenił mi na 254tys (netto) 140KM,OŚ AMORTYZOWANA ,KABINA,skrzynia EC...itd. t7.185 -276tys też 140km i praktycznie to samo co w t6 ale skrzynia RC

no jak dlamnie to szok! wydawało mi się że new hollandy są jednymi z tańszych (oczywiście w porównaniu z zanymi markami) a tu bum cenowy bo nowe modele wprowadzili które niczym praktycznie się nie różnią od tych starych.

a poza tym to cześć wszystkim bo jestem nowy to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ceny maja zabójcze na te niby nowe T6.... my jak bralismy T6070 plusa.. za 211 tys. netto. z przednim tuzem.. 4 pary wyjsc.. i te wzmacniane felgi.. opony 540 i 650 .. to wydawalo nam sie sporo.. a teraz to masakra.. praktycznie trzeba dołozyc 30-50 tys... i za taki sam ciagnik..bo mu add blue dołozyli i common raid xD:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutmen123    8

no ceny maja zabójcze na te niby nowe T6.... my jak bralismy T6070 plusa.. za 211 tys. netto. z przednim tuzem.. 4 pary wyjsc.. i te wzmacniane felgi.. opony 540 i 650 .. to wydawalo nam sie sporo.. a teraz to masakra.. praktycznie trzeba dołozyc 30-50 tys... i za taki sam ciagnik..bo mu add blue dołozyli i common raid xD:)

 

Fakt, niczym praktycznie oprócz adblue nie różni sie. Common rail już u Ciebie kolego jest :).

A ceny co się dziwić, odzwierciedlają tylko i wyłącznie sytuacje na rynku towarowych(pszenica, rzepak), które w porównaniu z poprzednim sezonem biją rekordy.

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez danielhaker
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

co do new hollanda to niedawno byłem u dilera i t6.175 wycenił mi na 254tys (netto) 140KM,OŚ AMORTYZOWANA ,KABINA,skrzynia EC...itd. t7.185 -276tys też 140km i praktycznie to samo co w t6 ale skrzynia RC

no jak dlamnie to szok! wydawało mi się że new hollandy są jednymi z tańszych (oczywiście w porównaniu z zanymi markami) a tu bum cenowy bo nowe modele wprowadzili które niczym praktycznie się nie różnią od tych starych.

a poza tym to cześć wszystkim bo jestem nowy to :)

 

o to ładne ceny tego t6.175 mi takiego proponowali za 240tys. netto i wydawało mi sie żę to dużo, a w

 

case jak rozmawiałem to puma 130mc za 250 netto (amortyzowana kabina, mocniejsza pompa, 4 pary wyjść hydrauliki, przedni tuz)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jestem ciekawy cen case bo jeszcze ich nie przeglądałem a są fajne szczegulnie te pumy. a tak poza tym to chce kupić ciagnik 140KM (+,- 10%) i może ktoś ma ich porównanie cenowe do new hollanda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazik0304    0

Znacie, Panowie, cenę cigągnika Valtra N101 ze wszystkimi dodatkami oprócz amortyzowanej przedniej osi i bez AD-Blue i czy znacie jakieś opinie o tym ciągniku? Czy jest awaryjny i jak ze zużyciem paliwa? Proszę o jak najszybszą odpowiedź,

pozdrawiam

Edytowano przez Kazik0304

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Powermondial 115 top 160tyś netto rok 2010 i 195tyś 2012\13

 

valtra praktycznie nie do dostania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrobi123    1

52tys euro netto za MF 5455 co sądzicie? ścięta maska, luk dachowy, kabina obniżona, błotniki skrętne, wył pądu, korek paliwa na kluczyk, koła przód r28 a tył 480 r38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati5720    44

Znacie może jakąś wyjściową cenę brutto john deere 6115m ? :)


"John Deere bez kompromisów" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tpopus    0

Ale netto czy brutto dałeś 125 tyś i kiedy kupowałeś?? I czy kupowałeś sam ciągnik czy jeszcze pare maszyn przy okazji?

 

Dziś bylismy u dealera też cenę 150 tyś rzucił. Inny jak rozmawiałem to pewnie do 140 tyś by zszedł.

 

Jeśli brutto to kiedy go kupiłeś bo podobnow w tamtym roku zetor miał 3 podwyżki x 5%;/

 

Kurde już się z cenami z landini zrównali i przegonili NH TD. Szaleją.

 

My byśmy chcieli w takim wyposażeniu tylko z klimą

 

to kolego była juz cena brutto. kupowałem sam ciągnik, ale możliwe że później jakoś ceny poszły juz do góry niewiem, juz niebyłem tym zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj