Piwo111

Ceny ciągników 2013

Polecane posty

overrange    2

Za ile można wytargować Axosa 330 CX bez przedniego podnośnika i WOMu, i bez pełzaków, poza tym full, diler zaproponował 155tyś netto - czy to dobra cena??

 

 

Bierz jak za takie pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Dziś będąc przejazdem u dealer JD dostałem ofertę na 6125R za 285tys zł netto. Z wyposażenia to:

- przednia oś tls (myślałem, że jest w standardzie, ale o dziwo można Rkę zamówić bez)

- autoquad plus 24/24 eko

- przedni tuz JD

- pełna felga przód i tył

- pełne oświetlenie przód i tył (bez ksenonu)

- hydrauliczny łącznik centralny

- zawory elektrohydrauliczne

- siedzisko średniej specyfikacji

- hydraulika 114 l/min

- siedzenie pasażera

- radio CD JD

- ekran dotykowy z przygotowaniem do ISOBUS i nawigacji

- gniazdo elektr. 230V, gniazdo elektr. 3 biegunowe

 

Potem była jeszcze mowa i inny rzeczach, ale to już bez laptopa ceny orientacyjne:

- balast na przedni tuz 1000kg- 7000zł (na alle... widziałem za pół ceny o podobnej masie)

- klima automatyczna- 3000zł

- lusterka podgrzewane i sterowane elektr.- 1500zł

- kabina resorowana- 7000zł (mówił, że przy tls jest zbyteczny ten dodatek, nie robi większej różnicy).

 

Dla innych modeli wyposażenie dodatkowe jest o takiej samej cenie tylko w zależności od modelu zmienia się cena o ok. 10-13 tys zł (dolna granica dla mniejszych modeli R, a górna dla 6130R, bo ma większy rozstaw osi od pozostałych. Model 6cyl będzie już większa dopłata, ale nie pamiętam jaka). Ceny jak wspomniał są już po podwyżkach, które będą obowiązywać w 2014.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    824

jak dla mnie to oferta dla bogatych co mają za dużo pieniędzy i chcą koniecznie JD.. wczoraj rozmawiałem z gościem z valtry, to model 4-o cylindrowy o mocy 135km (masa własna 7t, przedni tuz ogólnie wyposażenie dosyć dobre) mozna spoookojnie wyrwać za 250tys netto.

znajomy kupił na wiosnę JD 6150r z przednim tuz i tls za 300netto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MedFire    0

Ja kolego za New Holland TD5.95 w takiej właśnie wersji, jak pisałeś dałem 134 tysiące 500 zł netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retour    0

Witam serdecznie

 

Bardzo chciałabym prosić o pomoc w ustaleniu cen kilku modeli traktorów NH, CASE IH Farmall i McCormick. Przewertowałam chyba całą sieć i nigdzie nie znajduję prostego, podstawowego cennika dealerów.

I tak przy okazji- jakiego rzędu rabat procentowy można otrzymać negocjując z dealerem? Chodzi o powyższe marki. Zdaję sobie sprawę, że moje pytanie jest ogólne i właściwie "nie wiadomo o co chodzi" więc dodam, że potrzebuję danych do napisania pewnej pracy...Z góry dziękuję za pomoc- sugestie gdzie szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

bo podstawowego cennika nigdzie nie znajdziesz, co do rabatów jakie możesz uzyskać to zależy od dealera ile najpierw cenę zawyży do "rabatowania" u jednego będzie to 2-5tys a u innego może to być 10-15 a cena końcowa za identyczny ciągnik będzie taka sama,

co do samego sedna rabatów to co wam to daje, tylko poczucie że urwałem z ceny co i tak tylko ty masz te uczucie, moim zdaniem firmy które udzielają wysokich rabatów ( bo ceny zawyżone na początku) szukają tylko jelenia który nigdzie indziej nie pójdzie i nie będzie szukał czegoś innego i uda się wyrwać coś więcej od niego.

moim zdaniem najlepiej przejechać się po dealerach i powiedzieć otwarcie że szukamy ceny a nie rabatu i w taki przypadku dostaniemy pewnie na starcie lepszą oferte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zby    0

czy ktoś ma same iron115 albo agrotrona k610 bo mam problem rewersem i półbiegami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25258

Dokładnie tak - rabat jest nadwyżką cenową ustaloną przez dilera. Co nie zmienia faktu, że trzeba się targować, żeby nie przepłacić. Często zamiast upustu cenowego dorzucają jakiś bajer (o ile uprzednio nie został on zdemontowany :blink: ). W lutym w McCormick można było ubić 4000zł pod warunkiem zapłaty w dniu fakturowania. Dodatkowo Romanowski ma w zwyczaju dorzucać do każdego zakupionego ciągnika 7 dni pobytu w Dworek Romanowski dla 2 osób. Tylko nie każdy diler o tym pamięta i należy mu przypomnieć ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artursz89    454

Ja kolego za New Holland TD5.95 w takiej właśnie wersji, jak pisałeś dałem 134 tysiące 500 zł netto.

 

To ceny tak podskoczyły? Za tą kasę to powinno mokre sprzęgło, rewers hydrauliczny, klima i szerokie opony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam takie pytanie, mianowicie czy Case jxu jest nadal w produkcji?

Jeśli jest to może wie ktoś ile kosztował by model jxu 95?

Z góry dziękuję za odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad00017    17

orientuje się ktoś jaka cena za steyr kompakt 4085 et albo 4095 et z ehr klimą elektrohydraulicznym rewersem siedzeniem pasażera skrzynia 24x24 i opony przód 380/70 R24 tył 480/70 R34 bez przedniego TUZ i WOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Ktoś pisał na af o cenie 183 tys netto za 5608, 5609 jest ponoć o 9 tys droższy czyli około 192 tys netto. Myśle, że 5445 kupisz w podobnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesoly    0

Radek9833 Case JXU 95 jest jeszcze jeden na placu w moich okolicach tj. w Niedrzewicy Dużej koło Lublina i tak myśle, że ok. 150 tys netto trzeba by było za niego dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj