Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Vrykoulakas    11

Dyskusja o cenach ciągników w 2013 roku dostępna tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72476-ceny-ciagnikow-2013/

 

 

a zna może ktoś cenę na case maxxum 110

to zależy z jakim wyposażeniem, ja za swojego pół roku temu dałem 260 k netto, ale to full wypas wśród full wypasów ;)

Edytowano przez agrofoto

Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiepe    1

poproszę cenę Zetor Forrtera 95 i Deutz fahr Agrofarm 420 dt oba ciągniki w wyposażeniu standardowym i proszę o ceny brutto ;) z góry wielkie dzięki ;d

Forterra 100 to 193000 zl brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jd2100    2

ja za R3 Lambo dałem 128netto w tym klima 20x20 pneumatyka 1 i 2 obwodowa opony chyba standard 380 przód 420 tył ogolnie szukałem ciągnik mechaniczny rewers, podnosnik itd. a teraz troszke załuje ze nie dołożyłem do rewersu elektrohydraulicznego wowczas ciagnik miod malina ale i tak jestem zadowolony od lipca mam niecałe 250mtg i tylko lac paliwo i jechac

witaj kolego.piszesz ze jestes zadowolony z lambo czy warto dolozyc 30 tys do proximy 80

Edytowano przez jd2100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrDawido    72

donioq@ ale w podstawie to on golutki to co sie dziwić że taka cena, ja rok temu za t6.120 z amortyzowana osia i kabina, mocniejsza hydrauliką, obciążniki no full opcja oprócz przedniego tuza i womu za 202 tyś netto wyrwałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolwiesz    3

nH t7.170 RC cena ok 240 netto do negocjacji, może wiecie czy wersja podstawowa bez podłokietnika i monitora ma radar w standardowym wyposażeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil96    37

Ja nie dawno zakupiłem Kubote M 7040 z pneumatyką i dodatkowymi wąskimi kołami na tył to wyszła 166 tys. brutto.

W standardzie ma: klime, rewers hydrauliczny, fotel pneumatyczny, zaczep tylny automatyczny i radyjko :)

A sprężarka to za dopłatą 6 tys. netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

donioq@ ale w podstawie to on golutki to co sie dziwić że taka cena, ja rok temu za t6.120 z amortyzowana osia i kabina, mocniejsza hydrauliką, obciążniki no full opcja oprócz przedniego tuza i womu za 202 tyś netto wyrwałem :D

 

 

Ile było dopłaty za elektrozawory? A za supersteer i faststeer? Przekładnia DualCommand czy Elektro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrDawido    72

Przekładnia electro command, a jeśli chodzi o elektrozawory i supersteer i faststeer to Ci nie powiem bo muszę znaleść oferte tam powinno być jak coś to Ci na pw podeśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    832

moim zdaniem dobra cena, na wiosnę oferowali mi zwykłą pumę za 250netto, a tą cvx za 280 i to bez tuzów.. Zagraj twardziela z zbij jeszcze te 2tysiące do okrągłej sumki i bierz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehehe tak wlasnie chcialem ale to jest cena ostateczna... rocznik 2013 ale wsumie oki bo nie trzeba czekac.... troszke wiecej jest dod wypos np elektro zawory alternator 200 balast zeliwny nie beton... oki nie ma co czekac trzeba podpisac umowe i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

po mojemu jeśli macie zamiar kupić ciągnik to poczekajcie i WY dyktujcie warunki rok 2014 bedzie najgorszym dla branży nowych maszyn a ttym bardziej ciągników. A wiec kolego powiedz ze za 2tys mniej i wezmiesz w innym wypadku NIE! krotko i na temat. Ja bym dołożył mu jeszcze ścieme ze mam na oku ?NH w lepszej cenie jak diler CASE to usłyszy to zobaczysz piana z ust mu p[oleci :D A wiec tak jak kolega powyżej wspomiał ZAGRAJ TWARDZIELA i zobaczysz 2tys bedziesz mial do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

a sprzedawca powie że nie to nie i będziesz bez ciągnika,

 

a co do samej ceny tej pumy 130 cvx to jest bardzo dobra aż jestem ciekaw który dealer taką dał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerB    12

od tej 262 te 2tys zł aż się prosi o urwanie albo jakiś przegląd wynegocjuj w tej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

negocjajcja pomiedzy kisielem a asprimem.... zaczynali od 285tys i juz nie bylo z czego zejs... ;) kisiel chce dac za 260 tys tylko ciagnik jest w austrii i nie maja specyfikacji a w asprim jednak ciagnik na placu fabryczny tuz no i wszytko co chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

sporo zeszli bo cena ok 280 za taki wypas to jak najbardziej adekwatna jest a co dopiero 262, zwlekając w takiej sytuacji możesz sie obudzić a ciągnika może już nie być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

to nie te czasy ze ciagnik schodziły jak swieze bułeczki Tylko pojedyncze sztuki schodza u dilerów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk    2

mojemu sąsiadowi dealer case proponuje 170 cvx, amortyzowana oś, kabina, przedni tuz, balast 1500 kg, najmocniejsza pompa hydrauliki, 4 pary elektrycznych gniazd, koła 650/65/42 za 315 netto ostatecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakiej cenie jest New Holland T6 165 z tuzem , amortyzacja przedniej osi i kabiny? Albo New Holland T7 185 w takim wyposażeniu jak T6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dromik    4

Kubota M8560 ostatnia cena to 141 tyś netto - rabat z bonu :) po niedzieli zawita na podwórku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj