Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Arek    218

DF Agrotron 5120 TTV w max opcji (tuz, miękka oś, amortyzowana kabina, 5 par hydrauliki na elektrozaworach, klimatronik) ok 280 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Ja mam jd 6100 rc moze drogi ale miękka oś 114 pompa 6200kg wagi z turem bez obciążników szyber oponki continental 520 tył 480 przód automatyczny zaczep kosztował mnie 216 netto za tyle Mf w podobnym wyposażeniu nie kupie, bo tez długo sie zastanawiałem. Spalanie? Na początku dużo nawet za dużo ale w tej chwili łyka około 13-16 litrów na hektar w 3 obrotowej agromasz. 3 metrowy grubej na około 10 cm rozpędziłem sie do 12 na 3 klasa glina po kukurydzy wyszło 8 litrów na hektar. Wiec moim zdaniem to nie tak dużo. Mierze go prawie każdej robocie. Jedynce co boli to transport ale to brak eco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Mf jest droższy od jd to fakt. Ale dziwi mnie, że ciągnik 3 cylindrowy jest mniej zwrotny od czterocylindrowego. Co do cen szyb w jd jest starego typu kabina jeszcze z np 5820. To i szyby tanie. Ale korbanek z częściami ogólnie tani nie jest.. Włącznik napędu i blokad jest dla ciebie intuicyjny bo podobny ciągnik już masz. A łączony wydatek w mf jest ponieważ mamy dwie pompy. Jedna odpowiedzialna za podnośnik, druga za hydraulikę. Po połączeniu mamy razem 100 l na minutę. Nie osiągalne w jd 6 mc. jako ciągnik główny jd 6 mc będzie lepszy. Do lekkich prac wybrał bym jednak mf a. Co do contractusa też znam ludzi stamtąd. Faktycznie znajomy dealer i serwis maja w rejonie dobra opinię. Ludzie zaczęli u nas więcej jd kupować od momentu, gdy serwis otworzyli. Który dealer mf cię tak potraktował ten koło Łomży czy w brańsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103

deutz-fahr agroplus 315 ecoline, skrzynia 30/15, haki, szersze opony 142 tys brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek1091    2

Chętnie bym się dowiedział w celach porównawczych ile kosztuje JD 5085M w Waszych rejonach. Jeśli ktoś wie to proszę o wypowiedzenie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Na zetora teraz jest promocja po opuszczeniu 19 tys w przypadku proximy, można się jeszcze targować czy już ta cena jest stała? Za ile wam się udało wyrwać proxime 90 w ostatnim czasie i z jakim wyposażeniem? Te nowe proximy są 16 zaworowe?

Edytowano przez PiotrekPRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SlaSzy    0

Na zetora teraz jest promocja po opuszczeniu 19 tys w przypadku proximy, można się jeszcze targować czy już ta cena jest stała? Za ile wam się udało wyrwać proxime 90 w ostatnim czasie i z jakim wyposażeniem? Te nowe proximy są 16 zaworowe?

 

Targować zawsze trzeba , ja za proxime 80 , 12x12 eco , 4 gniazda hydrauliki , opony radialne dałem w listopadzie 101 000 netto

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

SlaSzy zobacz na priv

Ktoś jeszcze utargował tyle a może więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanek    0

zetor proxima 90 z pneumatyką siedzeniem pneumatycznym zatrzep górny dolny komplet obciążników siedzenie pasażera skrzynia z rewersem 12/12 haki kogut trójkąt radio za 139 tys a case farmall 85a z pneumatyką siedzeniem pneumatycznym rewers elektrohydrauliczny 24/24 radio siedzenie pasażera zatrzep górny dolny haki podnośnik sterowany z zewnątrz szerokie lacie tylne  obciążniki wąż do pompowania powietrza kogut trójkąt za 141 tys co byście wybrali ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

farmall a ma skrzynie 12/12 a z pełzakami 20/12 czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SlaSzy    0

zetor proxima 90 z pneumatyką siedzeniem pneumatycznym zatrzep górny dolny komplet obciążników siedzenie pasażera skrzynia z rewersem 12/12 haki kogut trójkąt radio za 139 tys a case farmall 85a z pneumatyką siedzeniem pneumatycznym rewers elektrohydrauliczny 24/24 radio siedzenie pasażera zatrzep górny dolny haki podnośnik sterowany z zewnątrz szerokie lacie tylne  obciążniki wąż do pompowania powietrza kogut trójkąt za 141 tys co byście wybrali ???

 

bierz case , ja 3 tyg. temu kupiłem proxime juz bardzo załuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Wie ktoś ile kosztuje Valtra T153 versu i T144 active?

T153 versu z amortyzacją kabiny i osi, przednim tuzem, hydrauliką pełną, mocniejszą pompą, przednim womem, pełnymi felgami, skrzynia 50 eco wyciągnołem 325 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

Witajcie. Poda ktoś mi Cenę Case Maxxum 110 w skrzyni 16x16 ehr i z radiem mp3 oraz lodówką i turem? I DF K430 AgroPlus? z turem

 

Oraz Valtra n103 z silnikiem 4 cyl i półautomat?

Edytowano przez KlakacZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valadin1    38

Valtra n103.4 HiTech 210 netto (szersze opony, przedni tuz, amortyzacja kabiny, pulpit proline)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surmi    0

pytałem o taką proxime ostatnio i dobrą cenę uzyskałem u dilera napewno tam gdzie byłem mają jeszcze jedną w bogatym wyposażeniu robią wyprzedaż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

bierz case , ja 3 tyg. temu kupiłem proxime juz bardzo załuje.

 

A co się dzieje z proxima?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SlaSzy    0

A co się dzieje z proxima?

 

-5 C na dworzu , ciagnik w garazu, a proxima musi krecić ładnych kilka sekund, którys tłok predzej sie odzywał. po odpaleniu kłęby dymu, przy -10 zapewne by nie odpaliła. Mega twardy dzwiek  silnika to tez kolejna porażka.    Ciagnik przyjechał tylko od dealera po drodze tankowałem na orlenie, byc może sie dotrze i bedzie lepiej . Trzeba dobrze policzyc bo jak ktos chce miec w miarę wyposażony ciagnik to zetor drastycznie  sie nie opłaca , tu za wszystko trzeba dopłacać. Case farmal a85 z klima, obciaznikami, fotel pneumatyczny,instalacja pneumatyczna, z radiem miałem za 115 netto. W zetorze w instalacji radiowej nawet anteny nie ma , radio gdzies wpada trzeba kombinować  bo pełnej kieszeni do radia nie mogłem nigdzie kupić, głosników też oczywiscie brak.  Czesi robia nagonke na nasza żywność to my zróbmy nagonke na te pseudo ciagniki !!! Koledzy nie róbcie mojego błędu,  ja żałuje że nie wziałem tego case a85. A moze ktos chce odkupic proxe 80 za 100 netto , przebieg 5-6 h , faktura zakupu 26.11.2014, opony radialne r36 tył, 4 gniazda hydrauliki, skrzynia 12x12, 30 km/h , wom 540/540eco,     

Edytowano przez SlaSzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszT6030    0

Kolega kupił Proxime power 90 i też narzeka. Ma 350 godz. a siłownik od wspomagania cieknie, dach pęka, ćiężko się kieruje jak ma ładowacz i towar w łyżce, poci się przy sprężarce no i co najgorsze to szarpie przy ruszaniu, w styczniu ma iść na serwis gwarancyjny to może troche go poprawią, ale z  wyglądu bardzo ładna maszyna. a w kwietniu dał 126tyś netto bez ładowacza a ładowacz 21 netto firmy ALO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

orientacyjne ceny Valtr:

N113 HiTech

N123 HiTech

T133 HiTech

 

ktoś posiada?

Edytowano przez TOME11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj