Polecane posty

Gość   
Gość

Jak będą takie ceny zboża i tuczników to długo się te ceny ciągników nie utrzymają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

utrzymają się, tylko nie pójdą do góry, będzie się mniej sprzedawać ale ceny raczej nie spadną

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz55    75

Claas arion 540 c-matic cena 270 tys zł netto !

Kolego ta cena z amortyzacją osi i z tuzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz132    12

powiem tak  ceny na agroshow sa wg maszyny zakupionej w tym roku   okolo 8-10% wyzsze niz te ktore mozna dostać w pktach sprzedazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magikw    6

new holland t7,210 na skrzyni power comand z amortyzacjia przedniej osi i tuzem za 280 netto  co myslicie o takiej ofercie 

 


new holland t7,210 na skrzyni power comand z amortyzacjia przedniej osi i tuzem za 280 netto  co myslicie o takiej ofercie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Orientuje się ktoś w cenie proximy zwykłej i plus. Najlepiej cena z jakims wyposażeniem. Może być cena wersji podstawowej (nie z allegro). Jak wygląda sprawa z tymi filtrami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

dziwne że przy tych cenach produktów rolnych ktoś jeszcze interesuje się cenami nowych ciągników rolniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przepraszam że przeszkadzam w konwersacji ale jeśli któs byłby zainteresowny finansowaniem zakupu maszyny rolniczej to zapraszam

 

Siemens Finance Pożyczka Leasing :

- Atrakcyjne oprocentowanie
- Od 0% udziału własnego
- Finansowanie do 10 lat
- Elastyczność finansowania
- Finansowanie 100% wartości przedmiotu
- Maszyny nowe i używane
- Nie sprawdzamy BIKU !
- Pożyczka związana z dopłatami UE (PROW, Młody Rolnik)
- Brak zabezpieczeń hipotecznych, zabezpieczeniem jest tylko finansowana maszyna

 

Dla zainteresowanych prześlę szczegółową ofertę wraz z harmonogramem

Zapraszam do współpracy

Daniel Suchcicki
Siemens Finance
tel: 668 369 986

post-140888-0-44654900-1412352488.jpg

post-140888-0-76016500-1412352494.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

mnie interesuje w jakich cenach sa nowe ursusy c360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

Panowie, przepraszam że przeszkadzam w konwersacji ale jeśli któs byłby zainteresowny finansowaniem zakupu maszyny rolniczej to zapraszam

 

Siemens Finance Pożyczka Leasing :

 

- Atrakcyjne oprocentowanie

- Od 0% udziału własnego

- Finansowanie do 10 lat

- Elastyczność finansowania

- Finansowanie 100% wartości przedmiotu

- Maszyny nowe i używane

- Nie sprawdzamy BIKU !

- Pożyczka związana z dopłatami UE (PROW, Młody Rolnik)

- Brak zabezpieczeń hipotecznych, zabezpieczeniem jest tylko finansowana maszyna

 

Dla zainteresowanych prześlę szczegółową ofertę wraz z harmonogramem

Zapraszam do współpracy

 

Daniel Suchcicki

Siemens Finance

tel: 668 369 986

 

w reklamę baw się w innym miejscu a najlepiej w telewizji

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati5720    44

@gadget- jeśli możesz to podaj cene case maxxum 115 z miękką osią 17 biegów tuz i wom a tekże cene farmala 115 U Pro z wom i tuz

jeśli ktoś jeszcze zna cene deutz-fahr 5120 z tuzem i miękką ośką i new hollanda t6.160 z tuz i wom i miękką ośką


"John Deere bez kompromisów" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co powiecie na JD 6115M. Opony continental 480 i tył 540 szerokość, 10 halogenów, wzmocniona pompa, wycieraczka z tyłu, skrzynia 24/24 z eco shift, oś amortyzowana, klima z osuszaczem, TUZ i WOM z przodu za 247 tys zł netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

tył 34 czy 38 cali?, wzmocnniona pompa to ile l/min? są klimy bez osuszacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladoo1    9

a ile moze kosztować 6100 MC moze ktoś kupował na szerokim ogumieniu mocnejsza pompa tuz , byc moze TLS ale nie jestem pewny czy jest dostepny i bogatsze oswietlenie, szukam traktoru ok 100 km i ten dość fajny traktorek jest juz ogladałem i czekam na oferte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

dziwne że przy tych cenach produktów rolnych ktoś jeszcze interesuje się cenami nowych ciągników rolniczych

 

zapewne MR i okruchy MGR 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

tył 34 czy 38 cali?, wzmocnniona pompa to ile l/min? są klimy bez osuszacza?

Tył 38, przód 24 cali. Wzmocniona pompa coś ponad 110 l ale nie wiem dokładnie ile. Nie wiem też czy są klimy bez osuszacza ale zapytałem czy ma osuszacz to odpowiedziano że ma.

Ale być może jest tak jak mówisz, osuszacz to standard. Zapomniałem dodać że felgi skręcane. Za to chyba nie duża dopłata była coś około 500 zł. Felgi skręcane mają 8 pozycji ustawień.

 

 

6100 RC ponoć w podobnych pieniądzach wychodził by co ta 6M o której piszę. Tak mi powiedziano ale nie liczono dla mnie tego 6100RC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

ja kupilem w sierpniu 6100 RC bez tuza i womu . 6M jest wiekszy gabarytowo. wieksza kabina, rozstaw osi ale udzwig podnosnika ma mniejszy. ja kupilem RC ze wzgeldu ze 6M za duzo koni juz mialo i nie moglem przejsc tego. a poza tym mam na nim tura wiec napewno zwrotniejszy jest niz 6M. zalezy do czego potrzebujesz jesli tylko do pola to mysle ze 6M bedzie lepszym wyjsciem ze wzgledu na rozstaw i ciezar. Moj z turem bez osprzetu i pelnym zbiornikiem wazy 6200kg wiec w polu tez daje rade sadze ze 6M vbedzie ciezsze. Nie mam na nim zadnego obciazenia, w przyszlosci mysle nad tuzem ale to jeszcze nie teraz. opony mam z przodu 480 tyl 520 Continental plus tls a reszta to juz standard. dalem za niego 216

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

MF 6613 Dyna6 EFFICIENT 275 tyś netto + pierwszy przegląd gratis po baardzo długich negocjacjach B)

Na stronie korbanka możesz sprawdzić co zawiera się w pakiecie efficient. Bo długo trzeba pisać. Skrzynia dyna 6 ogumienie standardowe. Tuza womu czy tyra brak. Więc o ci tu jeszcze pytać.

Każda klima ma osuszacz. W jd i większości ciągników jest to taka aluminiowa puszka. Wielkością zbliżona do tej po piwie umieszczona gdzieś z przodu przy chłodnicach. Podobnie jak każda klima ma funkcję osuszania powietrza wewnątrz gdy powietrze jest wilgotne i np szyby parują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Myślę że nikt się pogniewa bo i tak na tym forum mało osób i tylko nie które tematy są aktywne, jeżeli tu podam cenę kombajnu. Otóż mam dwie ceny (od dwóch dilerów, czekam na trzeciego) ta kombajn JD W540. Są to kombajny z placu, jeden nawet chyba jest na allegro.

Wyposażenie to: Heder R618, wózek do hedera, opony 800mm i w drugim przypadku 900mm, wilgotnościomierz, waga, elektryczne sita max oświetlenie, przystosowanie do kukurydzy, miana zakresów skrzyni biegów na wajchę (nie guzik), zwykła rura, zbiornik ziarna też standardowy, reszta to co w standardzie (czyli i tak wypas)

 

Cena pierwszego dilera to 480 tys zł netto

Cena drugiego dilera to 487 tys zł netto.

Cena trzeciego dilera jeszcze nie wiadoma ??

 

Co myślicie o tych cenach, czy już to jest max co można wytargować czy dalej być nie ugiętym? Bo ceny ponoć są do przyszłego tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woytek11    0

Ta cena za tego MF z jakim wyposazeniu??

 

Tak jak @hubertuss napisał, wszystko masz na stronie korbanka, a opony Michelin przód 480/R28, tył 600/R38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj