Polecane posty

Mikus95    0

Witam, zna ktos moze cene claas'a ariona 630 (pelna amortyzacja, przedni tuz i wom)? Claas tucano 420 full opcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

Sąsiad wyrwał Pume 145 za niecałe 320 brutto. Wiem tylko że ma przedni Tuz, o szczegóły zapytam się w najbliższym tyg i zdam sprawozdanie. Musisz się ostro targować, ta cena jest zawyżona mocno. Myślę że za maxuma w takiej podstawie to można dorwać za 230 brutto spokojnie.

 

tylko że puma 145 może wyjść w podomnych jak nie trochę niższych pieniądzach jak maxxum 140,

 

a co do ceny maxxuma to nie chodzi tu o to co myślisz tylko jaka jest jego realna cena, bo myśleć to można że i za 200 brutto go wyrwie tylko co z tego

 

 

edit::

po usunięciu pneumatyki , na najmniejszych dostepnych kołach, bez obciążników, i kilku innych rzeczy, na skrzyni 24x24 cena 230 brutto jest osiągalna, ale moim zdaniem taki ciągnik zabardzo do pracy sie nie nadaje bo brakuje w nim tych liku rzeczy które zostały usuniete

Edytowano przez qazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cinek8541    76

Mi gość nie dawno krzyknął 160 netto ale to było na targach w biegu i więcej się nie pytałem


Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piotrek a tego to nie wiem bo to szybko dość było i nie dopytywałem

 

Okej, dzieki ;) a jak oceniacie te ciagniki? czy lepszym rozwiazaniem byl by jakis nh czy zetor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

Witam, ile kosztuje Jd 5080m?

Z tego co mi powiedziano 145 000 netto. Nie wiem jakie wyposażenie jest w tej cenie. Za nowy model - 5085M - około 20 000 więcej.


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz. A wiecie moze ile kosztuje agrofarm 410, proxima power 90 oraz nh okolo 85km?</p>

Edytowano przez piotrek12413

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michax    2

Nie wiem czy Agrofarma jeszcze gdzieś znajdziesz, a cena to zależy od wyposażenia napisz co by Cię inateresował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michax    2

To za takiego DF bez EHR szykować 150tyś netto. Za te pieniądze będziesz miał rewers elektrohydrauliczny i skrzynie 40na40. Tylko jak wcześniej pisałem nie wiem czy znajdziesz jeszcze wolnego agrofarma teraz wchodzi seria 5000 i jest 10 tyś droższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sczarx    12

Witam.

Wie ktoś ile kosztuje Claas Arion 410 cis i Arion 420 cis ?? Oba w full opcji.

Edytowano przez sczarx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Arion 410 cis na targach 205 tys zł netto ale mówił że cena jak najbardziej do negocjacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Witam czy wie ktos ile moga kosztowac zetor proxima 80 lub 90 lub deutz fahr agroplus 70 ewentualnie major

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

deutz fahr 410 gs klima , przeszklony szyberdach , rewers eh, 40p 40t , pneumatyka jest w standardzie , kapcie standardowe 24r 380 tył 34r 420 , fotel pasażera , radio , kogut cena 147 netto realizacja wrzesień ciagnik zadatkowany woj lubelskie w Wilkołazie SAWONA . Co do kupna nowego agrofarma to jeszcze można bez problemu kupić ale trzeba się spieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad97    0

Witam ile może kosztować Case Maxxum 140 i Class Arion 620 ? Oba w podstawowej wersji . Najwyżej było by brane przedni tuz wom i może szersze oponki a no i klima jak by nie było w zestawie . To jak wiecie podajcie ceny tych ciągników i ewentualnie jka się orientujecie ile trzeba dopłacić za tuz,wom itp xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    498

w zeszlym roku jak sie żywo interesowałem tematem bo sam kupowałem claasy były droższe od maxxuma o jakies 30-40k (przy zbizonym wyposażeniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

tuz 15-20 tys. wom 10 tys. tak pi razy dzwi chyba że nie oryginalny to połowę tej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj