Polecane posty

przemek28_28    2092

witam bylem zdecydowany na JD 6100 MC ale teraz diler zaproponowal mi jd 6100 RC z oska amortyzowana, opony przod 480 tyl 520 michelin 3 wyjscia pneumatyka radio klima pompa 80l pelne felgi za 215 netto z tym ze ma 30 godzin oplaca sie go brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam zna ktoś może cenę JD 6110 MC ?

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maximusss    1

Witam interesuje mnie ciągnik z ładowaczem czołowym New Holland serii T5 o mocy 115 km :P u jednego dealera dostałem mniej wiecej sume 240tys brutto :P jak tam u Was ten model z cena stoi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutmen123    8

maxxum 110 lub 120 bo różnica żadna : pompa 113, amortyzacja , radar, podnośniki tylne wzmocnione, gruby dach, skrzynia eco 17x16 : 220 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agrofarma można jeszcze znaleźć u dealera na placu, ja na dniach biorę jeszcze agrotrona k410 który już dawno wyszedł z produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Ja mam ofertę z zeszłego roku na NH T5.105 za 170 tys zł netto + 30 tys zł netto tur stoll ( paleciak i łycha ) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michax    2

Ddzie bedziesz brał DF? Może w fino bo widzialem tam chyba Agrotrona410?

 

Gdzie=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel156    31

Mam ofertę o dealera 195 tyś netto za John Deer 5100r z 2013 roku co sądzicie o tej cenie? Mi się wydaje ,że co drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    498

jakby kogoś interesowała kubota m8560 w wersji standardowej (klima, obciazniki, układ pneumatyczny itp), to da sie to juz wyrwać za 149netto, a przy konkretnej decyzji jeszcze mysle mozna tysiaka czy dwa urwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ixpert77    0

Mam ofertę o dealera 195 tyś netto za John Deer 5100r z 2013 roku co sądzicie o tej cenie? Mi się wydaje ,że co drogo.

 

Pewnie że drogo, ja dostałem ofertę na Case Farmalla 95U (99KM-2014r) na 172 tys netto i uważam że lepiej to kupić niż JD 2013

 

I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krowka62    22

jakby kogoś interesowała kubota m8560 w wersji standardowej (klima, obciazniki, układ pneumatyczny itp), to da sie to juz wyrwać za 149netto, a przy konkretnej decyzji jeszcze mysle mozna tysiaka czy dwa urwać.

 

Mnie udało się wyrwać za 142 tyś netto - standart plus obciązniki na tylne koła i zaczep automatyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrorobert    53

Czy ktoś wie od ilu zaczyna się cenna massey ferguson 6612?

 

Ja myślę o takim:

- przekładnia dyna 4, 40km Eco, z biegami pełzającymi

- z przednimi obciążnikami ile się da (bodajże 14*55kg +60kg zaczep)

- ogumienie 480/65 R28 600/70 R38

- amortyzacja kabiny

- automatycznym zaczepem tylnym

Edytowano przez agrorobert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrofoto    90

Dyskusja o aktualnych cenach ciągników w 2014 roku

Edytowano przez agrofoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrorobert    53

Witam!

 

Czy ktoś wie od ilu zaczyna się cenna massey ferguson 6612?

Może być jakiś inny o większej mocy ale z tej samej serii

 

Ja myślę o takim:

- przekładnia dyna 4, 40km Eco, z biegami pełzającymi

- z przednimi obciążnikami ile się da (bodajże 14*55kg +60kg zaczep)

- ogumienie 480/65 R28 600/70 R38

- automatycznym zaczepem tylnym

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    967

6090mc 184 tyś koła 340 continental, mocniejszy podnosnik alternator zaczep piton fix, 3 razy rozdzielacz deluxe jeden 400 podstawa itp ostatnio jest promocja na te modele niedawno cena była ponad 220 netto


"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel156    31

Case Maxxum 110 wyposażenie z grupy 200 bez amortyzacji kabiny wąskie błotniki tylne opony 440 / 540 (czyli podstawa) 214 PLN netto do negocjacji. Co sądzicie o tej cenie ile jeszcze można utargować. Myślę jeszcze nad JD 6100MC tak w poście wyżej jest na nie teraz promocja . Którego byście wybrali ? Maxxum już sprawdzony a JD 6100MC to niedawno weszły do sprzedaży więc pewnie jeszcze nie ma a AF użytkowników .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Za tego Maxuma masz jeszcze trochę do utargowania Nh T6.120 w podstawie 190 tys zł netto ( bez negocjacji )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

tylko że to odpowiednik t6140 i to nie w podstawie trzeba brać nh tylko już doposażonego, bo to co w case ma w standardzie w tej grupie to w nh jest to opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas1337    0

Case Maxxum 110 wyposażenie z grupy 200 bez amortyzacji kabiny wąskie błotniki tylne opony 440 / 540 (czyli podstawa) 214 PLN netto do negocjacji. Co sądzicie o tej cenie ile jeszcze można utargować. Myślę jeszcze nad JD 6100MC tak w poście wyżej jest na nie teraz promocja . Którego byście wybrali ? Maxxum już sprawdzony a JD 6100MC to niedawno weszły do sprzedaży więc pewnie jeszcze nie ma a AF użytkowników .

Sąsiad wyrwał Pume 145 za niecałe 320 brutto. Wiem tylko że ma przedni Tuz, o szczegóły zapytam się w najbliższym tyg i zdam sprawozdanie. Musisz się ostro targować, ta cena jest zawyżona mocno. Myślę że za maxuma w takiej podstawie to można dorwać za 230 brutto spokojnie.

Edytowano przez Lukas1337

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj