Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Ostatnio na jakiejś stronie znalazłem wypowiedź jakiegoś chyba prezesa ursus i pisało że ursus 15014 kosztuje od 220 do 230tys netto a pewnie ten mniejszej mocy 14014 jest tańszy ma 140km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten ursus 14014 chyba nie wejdzie do seryjnej produkcji. Dla mnie ciągnik powyżej 120km nie jest potrzebny, na 33ha wystarczy z powodzeniem mniejszy. Po za tym możliwości finansowe też są ograniczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sczarx    12
Napisano (edytowany)

Witam.

Zna ktoś cennę Fendt'a 207 vario w standardzie i w full opcji na wąskich kołąch ?????

Edytowano przez sczarx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrobi123    1

zna ktoś obecną cenę jaką trzeba zapłacić za farmalla 75A z rewersem mechanicznym, klimą i pneumatyką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronto1984    46

john deere 5100m cena 185,5 brutto, z klima ,biegi 32/16, 3 wyjść hydraul,+pare innych pierdół, nowy model 2014 z filtrem dpf , dobrze kupiłem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mavo1    0

a gdzie taka cena, mi za 5085m z takim samym wyposażeniem wołają 187 brutto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronto1984    46

oddziały agroefektu do maja maja promocje nie daj się nabic w butelke , podejrzewam że jeszcze kupe na mnie zarobią , ogólnie to w tym roku ciągniki nie idą im bo modernizacje dopiero ludzie podpisują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiler    16

John Deere 6090RC opny tylnia 480, klima, skrzynia 16x16, pneumatyka, 3x hydraulika, 203 tys. ntto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel156    31
Napisano (edytowany)

Ten model John Deere 6RC to jest oferowany w miejsce 5R? Czy ten 6RC jest dużo większy gabarytowo od 5R?

Edytowano przez Pawel156

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz121515    14

Ma za farmalla 95a powiedzieli 130 netto, z klima, ale bez pneumatyki z możliwością dołożenia. Zna ktoś może cenę New hollanda t6.175?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus86    2

Witam. Interesuje mnie cena claasa ariona 430 cis z oponami tył 600 i przednim tuzem wie ktoś ile trzeba dać? Może jakiś przedstawiciel jest na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michax    2

Podobno DF 5100 ma być droższy od Agrofarma 410g o jakieś 1,5tyś euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Ma za farmalla 95a powiedzieli 130 netto, z klima, ale bez pneumatyki z możliwością dołożenia. Zna ktoś może cenę New hollanda t6.175?

Farmall A 95 z pneumatyka klima itp najwyzej 115 tys netto bo wyzsze ceny to jakas abstrakcja trzeba tylko negocjowac

New holland t 6 175 powinien kosztowac najwyzej z 250-260 z resorowana oska bo t 7 175 z oska monitorkiem itp kosztuje po upustach 278 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik88    0

Kubuś86 jaki rejon Polski?

 

Czy kotś się orientuje jaka jest cena claas axos 320c ?

i co myślicie o tym ciągniku ? ;)

Kolego ok. 15000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3
Napisano (edytowany)

Kolego snickers_2005 w jakiej firmie dostałeś taką oferte ?? Ja dzisiaj byłem w INVEST-ROL w Czarnocinie i za DF 5110 z siedzeniem pneumatycznym, siedziskiem pasażera i klimatyzacją powiedział mi coś ponad 240 tyś netto. Co do przekładni to nie pamiętam jaka była ale też chyba taka jak twoja.

Aha i powiedział że najwyżej może z tej ceny zejść ze 2 tyś. nic więcej się nie da zrobić.

Edytowano przez lukasz15

Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michax    2

Koledzy tylko te DF będą gdzieś podkoniec września ja nie będę tyle czekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

W Savonie Rudnik Szlachecki. To ktoś nieźle chciał z Ciebie zedrzeć lub rzucił cenę katalogową na odczepnego. Ja się jeszcze przymierzam do agrotrona k 420, są jeszcze na placu w niezłych cenach.

Edytowano przez snickers_2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus86    2

Kubuś86 jaki rejon Polski?

 

 

Kolego ok. 15000

 

Sandomierz woj. swietokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maximusss    1

Witam planuje zakup ciągnika ok 120-130km z ładowaczem czołowym. Głównie będzie pracował w turze i zastanawiam sie jaki ciągnik jest najlepiej do teo przystosowany. Myślałem o New Holland Ursus i Case. tak do 250-270 tys najlepiej. Macie jakies propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Do Tura bardzo dobrym wyborem mógł by być Masse Feguson .. Ciągnik mało pali, silny, mało awaryjny, bardzo dobra widoczność , półbiegi w rewersie , sprzęgło w hamulcu ( opcja ) itp .. Myślę że warto zapytać o cenę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chopin    3

fendt 209 w bogatym wyposażeniu {mało precyzyjnie} 302k netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj