Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
michax    2

Przed długim weekendem za Kubotę M8560 powiedział mi 144 tyś netto. Co wy na taką cenę możecie mi powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    856

Ile dealerzy cenią sobie za nową serię T6 auto command? Interesuje mnie cena t6.140 AC w podstawie i jaka jest dopłata za amortyzację przedniej osi i kabiny?


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

"qazi" skad ta cena za tego case bo troche kosmiczna sie wydaje ...

pełne wyposażenie czyli min. tuz wom, przygotowanie pod ładowacz, pneumatyczne hamulce, hydrauliczne hamulce, najdroższy wariant ogumienia, najwydajniejsza hydraulika, zawory międzyosiowe, przedni most z hamulcami, klima, najlepszy możliwy fotel, i jeszcze sporo większych i mniejszych dodatków, wiec jak mój przedmówca chciał pełne wyposażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooominik    0
Napisano (edytowany)

"qazi" mysle ze cena nadal zawyrzona

Edytowano przez dooominik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

z raczej podstawowym wyposażeniem można mieć za ok 160k netto a może i parę złotych jeszcze mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz55    75
Napisano (edytowany)

Mi za new hollanda t5.115 electro command powiedzieli 200 netto full opcja. Nie wgłebiałem się za bardzo dokładnie co ma. Ciągnik planuje kupić na wiosnę. Zna ktoś cenę farmall u pro 115. Ile kosztuje?

Edytowano przez mtz55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akernolat    26

new hollanda t5.115 electro command, czy wyrwie go za 200 brutto w podstawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

Mi za new hollanda t5.115 electro command powiedzieli 200 netto full opcja. Nie wgłebiałem się za bardzo dokładnie co ma. Ciągnik planuje kupić na wiosnę. Zna ktoś cenę farmall u pro 115. Ile kosztuje?

tylko że farmall u pro z tym nh ma wspólny tylko silnik i wygląd pozostałość jest zupełnie inna i bedzie napewno droższy, ale zato mamy skrzynie 32x32 z automatyka, niezależny obieg oleju hydraulicznego i jeszcze kilka fajnych udogodnień'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacper90    0
Napisano (edytowany)

Witam, zamierzam kupic nowy ciagnik case farmall 105u lub jakiegos nh T5 (tez kolo 100km).Co wy myslicie o tych ciagnikach, moze ktos posiada takiego.Bardzo interseowly by mnie opinnie tych traktotach i ich ceny. W srednim wyposazeni.

Z gory dziekuje.

Edytowano przez kacper90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awalesa    0

Witajcie,

 

Szukam dla siebie C330 na Śląsku. Nie jestem rolnikiem - jestem informatykiem :) Po powiększeniu swojego obejścia traktorek-kosiarka powiedział dość :) Obejrzałem kilka z ogłoszeń z c330 na tablicy i allegro ale to, co zobaczyłem w niczym nie przypomina "dobrego" ciapka. Ogólnie zamalowane śrubki (niby po remoncie) i niby ładne ale jak się dotknęło szczegółów to tu nie działają w ogóle hamulce, tu opony niby 80% są łyse itd. Czy ktoś z was nie wie lub nie ma do sprzedania dobrej 330? Bez kabiny najlepiej i zarejestrowany.

 

Dajcie znać...

 

Olek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz55    75
Napisano (edytowany)

tylko że farmall u pro z tym nh ma wspólny tylko silnik i wygląd pozostałość jest zupełnie inna i bedzie napewno droższy, ale zato mamy skrzynie 32x32 z automatyka, niezależny obieg oleju hydraulicznego i jeszcze kilka fajnych udogodnień'

Własnie dlatego myśle o farmal u pro trochę lepsza technologia, w gospodarstwie 35ha ornego 25ha łąk wpasował by sie idealnie w pracach pomocniczych, czasem może coś cięższego.

Edytowano przez mtz55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

w tej mocy to lepszego ciągnika ciężko znaleźć pod względem wyposażenia i funkcjonalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michax    2

Ile kosztuje New Holland T4.85 z klimą rewersem fotelem pnełmatycznym i skrzynią Powershuttle 20x20 Albo New Holland TD5.85 w podobnym wyposażeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych: John Deere 5085M 145tys. netto (nie wiem jakie wyposażenie)

John deere 6090MC 205 netto do lekkiej negocjacji (mocowanie do tura, obciążniki, wydajniejsza pompa, mocniejszy podnośnik, szersze opony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik1121    0

Mam pytanie . Mógłby mi ktoś doradzić jaki ciągnik kupić o mocy około 90 km i cenie około 150-160 tyś zł brutto . Najlepiej niech mało pali . Zastanawiam się nad DF MF claas .

Co myślicie o zetorze proxima 90 ? proszę o radę z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2079

ja mam oferte z kwietnia na jd 6100 MC za 206 netto a teraz w maju jeszcze miala wejsc promocja 4% mniej. mam szerokie ogumienie , mocniejsza pompa wiekszy udzwig, pneumatyka dodatkowe oswietlenie, 3 pary wyjsc hydrauliki, skrzynia 24x24, klima i szyberdach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem przedstawicielowi że jestem zainteresowany 6110MC i mam na to 200 netto to kręcił że nie wyjdzie. Ja mu mówię że musi wyjść i ma mi zrobić szczegółową wycenę. Jak tam sobie chce zawsze mogę wziąć inną markę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko06060    23
Napisano (edytowany)

Ile kosztuje Case Maxxum 110 ze skrzynią 24x24 ?

Edytowano przez marko06060

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2013    1
Napisano (edytowany)

Witam!

Ile kosztuje NH T4.85 z klimą na większych oponach, przednimi obciążnikami?

i ile kosztują deutz fahr 6130.4 P z przednim tuzem i agrofarm 410G Gs z klimą, szerszymi laczkami z elektrohydrałlicznym rewersem, przednimi obciążnikami i dodatkowym oświetleniem???

Z góry Dziękuję :)

Edytowano przez 2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobcat2250    382

Mam pytanie . Mógłby mi ktoś doradzić jaki ciągnik kupić o mocy około 90 km i cenie około 150-160 tyś zł brutto . Najlepiej niech mało pali . Zastanawiam się nad DF MF claas .

Co myślicie o zetorze proxima 90 ? proszę o radę z góry dzięki :)

 

Jakaś Kubotka M8540 / M9540 :) Te nowsze będą droższe, a takiego najlepiej z zeszłego roku Dostaniesz po niezłej przecenie ;) No i oszczędniejszego nie znajdziesz :)


Zwykły użytkownik, o numerze 30068  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michax    2

Mi za agrofarma 410 G powiedział 155tys netto ale nie mają już ich na stanie i czekam ile mi powie za DF 5100. Ma dać odpowiedź do piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj