Polecane posty

seba87    0

tak tylko w radiu usluszalem...ale nic mi wiencej nie\ wiadomo.

a na targach za zetora forterre 125km krzykneli mi 170tys.

opcja ani bogata ani uboga

(fotel grammer zaczep hitch klima i jakies tam obciazniki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valtra123    33

Ja mam lepszy pomysł . Lepiej kupić Ursusa 11024 :

 

Podstawa - ok 160000 zł

 

Lux - ok 190000 zł : wyposażenie (przedni tuz , przedni WOM , ogumienie 380/70/R24 480/70/R34 , rozdzielacz 4 sekcyjny 8 szybkozłączy , Klima , obciążniki kół tylnych (290 Kg) , automatyczny zaczep dolny i belką zaczepową z stelażami lub bez ) . Nie lepszy wybór

 

Poprostu zależy to od wymagań rolnika i wyposażenia jakiego potrzebuje . I nie trzeba zamykać się tylko na naprykład marki takie jak : John Deere , Case IH , New Holland , Valtra . Można kupić coś rodzimej produkcji . Są tańsze ale wykończeniem wnętrza , wyposażeniem i wyglądem nie odbiegają od wymienionych marek .

 

Ja mam kilka ciągników rodzimej produkcji np : Ursus 10014 H , Ursus 15014 , i Ursus 11024 cieszę się z tych wyborów . Nie żałuje każdego pensa wydanego na nie . Wyposażenia mają full wypas może nie takie jak Case IH ale są wyśmienite .


Uwielbiam ryk silników podczas orki , uwielbiam jeździć z pełnymi dwiema przyczepami , a także kosić bizonem i słuchać jego pomruku i wycia . Oczywiście zachęcam do polubienia moich postów . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Sory że to napisze ale Ty kolego chyba nie wiesz co piszesz albo jesteś dzieckiem... Porównywanie samych plastików nawet nie jest na miejscu bo jakość w Ursusie jest masakryczna nie mówiąc o innych podzespołach...


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dstefansky    6

Promocja na johnego to taki chwyt marketingowy :) Ja wpłaciłem zaliczkę już w grudniu żeby w marcu odebrać . Gdybym nie wpłacił to jakieś 10 tyś więcej bym musiał dać za ciągnik bo zdrożały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilK199    9

t4.105 okolo 150-160 netto


Ursus:360, 360 3P,Białoruś JUMZ koparka rolnicza,MF 595 MKII MP:)
a w przyszłości Fendt(612 145KM) lub MF(8110-8120,135-145KM):)
Jeśli jesteś z okolic Wielunia i Sieradza napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skp    0

tomek1921 czekam na konkretne odpowiedzi a nie na jakieś reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

tomek1921 czekam na konkretne odpowiedzi a nie na jakieś reklamy

Najtańszy będzie Jiangsu JS-654, moc 65 km, cena 6 tys. euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vince, tak wiem z doświadczenia, amortyzowana kabina działa na wstrząsy pionowe, góra-dół, oś działa na wstrząsy wzdłużne jak wpadniesz w dołek to nie lecisz na szybę że tak powiem, tułowie nie leci Ci do przodu. Pamiętaj że chodzi o Twój organizm, o plecy, kark. A zdrowie jest bezcenne. To działa cały czas podczas pracy, np. wspomniane lusterka używasz od potrzeby do potrzeby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    353

 

Najtańszy będzie Jiangsu JS-654, moc 65 km, cena 6 tys. euro

ciekawe jak sie one sprawuja? Cena wysmienita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Ja mam lepszy pomysł . Lepiej kupić Ursusa 11024 :

 

Podstawa - ok 160000 zł

 

Lux - ok 190000 zł : wyposażenie (przedni tuz , przedni WOM , ogumienie 380/70/R24 480/70/R34 , rozdzielacz 4 sekcyjny 8 szybkozłączy , Klima , obciążniki kół tylnych (290 Kg) , automatyczny zaczep dolny i belką zaczepową z stelażami lub bez ) . Nie lepszy wybór

 

Poprostu zależy to od wymagań rolnika i wyposażenia jakiego potrzebuje . I nie trzeba zamykać się tylko na naprykład marki takie jak : John Deere , Case IH , New Holland , Valtra . Można kupić coś rodzimej produkcji . Są tańsze ale wykończeniem wnętrza , wyposażeniem i wyglądem nie odbiegają od wymienionych marek .

 

Ja mam kilka ciągników rodzimej produkcji np : Ursus 10014 H , Ursus 15014 , i Ursus 11024 cieszę się z tych wyborów . Nie żałuje każdego pensa wydanego na nie . Wyposażenia mają full wypas może nie takie jak Case IH ale są wyśmienite .

 

Sory, ale nie mogłem się powstrzymać, piszesz głupoty i tyle, gdyby ten Ciągnik kosztował 130 w podstawie i np. 140-150 z wyposażeniem dodatkowym to sprzedawał by się w miarę dobrze, ale 160-190k za niego jest stanowczo za dużo jeśli się weźmie pod uwagę jakie wyposażenie on oferuje. Nikt nie da 190k za ciągnik bez rewersu nawet mechanicznego. Od kiedy Ursus 10014 H jest rodzimej produkcji?

Edytowano przez st220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2079

za te pieniądze to mam w dobrym wyposażeniu john deere 6090 MC i załoze sie ze jd ma lepszy uciąg oraz bedzie oferował duzo lepszy komfort pracy oraz długo wiecznośc niż Ursus 11024.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Ludzie nie porównujcie jd z ursusem bo tu wszystko inne jest. Taki 110 KM ursus z tuzem, womem i 4 parami hydrauliki będzie kosztował tyle brutto co jd netto. Dla każdego co innego. Jd ma tylko 3 pary wyjść jak nie 2 ma 90 KM i nie ma tuza i womu. Nie mowie, że ursus jest lepszy od jd, ale każdy powinien wybrać ciągnik dla siebie pod względem swoich oczekiwań i zasobności portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roko    0

witam

byłem u przedstawiciela NH

i miła niespodzianka NH T5105 EC 175 tys z pneumatyką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

netto, brutto?

 

Wielka prośba, jak podajecie ceny to piszcie czy to jest netto czy brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2079

ja podałem cene netto. przekładnia powerquad plus 24/24, opony tył 480/r38 przód 380/r28, oswietlenia 4 z przodu 4 z tyłu, pneumatyka, autmatyczny zaczep, cegła dolne z koncówka hakowa kat 3N, zwiekszony udzig, zewnetrzna regulacja ramion, wom 540/540e/1000, zewnetrzne sterowanie, pompa 80l, 3 pary gniazg hydrauliki scv serii 200, klima. tuz orginał do tego okolo 8000, i szersze opony 540 i 440 2 tys dopłaty. i mam pytanie to dobra cena czy da sie cos jeszcze urwac?

 

roko za t5 105 wersje electro comand powiedzieli Ci 175 tysiecy? to ile kosztuje zwykła wersja? o ile sie dobrze orientuje electro comand to to samo co w case farmall 105u pro prawda?

 

roko electro comand t5 105 to to samo co case farmal 105 u pro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Nie, to nie jest to samo.

T5 Electro- ma tą samą skrzynię co T6 Electro.

T5 i Farmall U to są bliźniaki, jednak wersja PRO jest to bliźniak Steyr'a Multi (rozwinięcie modelu 9100MT/CS PRO) czyli otrzymujemy przekładnię ZF z 16x16, multicontroler, osobny układ hydrauliki zewnętrznej i inne udogodnienia czego nie ma Farmall U/T5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj