Polecane posty

gutmen123    8

Czy warto kupić nowego NH t6.140 z rocznika 2012 z amortyzowaną kabiną, mocniejszą pompą za 180 000 netto. Co sądzicie o kupnie nowych ciągników, ale dwuletnich? Dealer twierdzi, że odpalają je co 2 m-ce. Pozdrawiam

 

spokojnie możesz jeszcze coś wynegocjować.

2 lata ciągnik na placu i pod chmurą . Pomysł na drugi rok już ciągnik będzie miał 3 lata :) Przy odsprzedaży nikt nie patrzy na datę zakupu.

Odpowiednik case z 2013 mogłem mieć za 190 netto . Ale nie miał amortyzacji. Nowy teraz case maxxum 120 z amortyzacją 220 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vince    0

Dyna 4, amortyzowana oś ale kabina już nie :/ za kabinę liczą 1200 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerB    12

gospodarny ma racje, wydatek niby duży w momencie zakupu, ale jak rozłożysz chociaż na 10 lat użytkowania to wychodzi po 120E na rok za tą amortyzację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vince    0

a gdybym zrezygnował z amortyzowanej osi a wstawil tylko kabinę amortyzowaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vince    0

dodam ze ciągnik w transporcie nic nie będzie jeździł, wszystko w polu na miejscu będzie pracowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Zauważcie tylko, że przód kabiny mocowany jest na zwykłych poduszkach. Amortyzacja odbywa się z tyłu. Oś jak by nie było jest częścią ciągnika i też go amortyzuje. Jeśli oś nic by nie dawała nie zakładał by jej nikt. No i najważniejsze. Jak komuś przyjdzie ochota na amortyzacje kabiny to może se po 5 latach np kupić części i poskładać. przynajmniej w przypadku mf a. Ktos pisał, że zakup części u korbanka kosztuje podobnie jak przy zakupie nowego ciągnika 6 tys. Osi amortyzowanej już w garażu się nie założy. No i najważniejsze co komu potrzebne i za co chce płacić. Fajnie było by mieć wszystkie dodatki. Niestety dorzucasz to dorzucasz tamto a cena leci do góry tysiącami. 6 tys niby nie dużo przy ciągniku za 240 plus vat. Ale to każdy sam decyduje.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vince    0

vat odlicze, 50% da unia i kosztuje mnie wtedy 3 tys a wątpię bym kiedyś za takie pieniądze amory pod kabinę założył.. także jak coś to tylko teraz się opłaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

Fajnie było by mieć wszystkie dodatki. Niestety dorzucasz to dorzucasz tamto a cena leci do góry tysiącami.

Masz z tym zupełną rację, ale jaka frajda jak mówisz dołożyć, dołożyć, dołożyć a potem przełknięcie śliny w momencie podsumowania i można zamawiać ;) mi tak poszło z moim Maxiem, doszedł do 260k netto :( ale bez np: elektrycznych lusterek już się nie mogę obejść, warto było, POLECAM, kto ma ten wie, kto nie ma ten powie, a po co mi to.

 

 

vat odlicze, 50% da unia i kosztuje mnie wtedy 3 tys a wątpię bym kiedyś za takie pieniądze amory pod kabinę założył.. także jak coś to tylko teraz się opłaci

no ja tez tak liczyłem ;)

Edytowano przez Vrykoulakas

Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vince    0

To pokaże to tak..

Weźmy 2 oferty

-pierwsza MF 5612 (120KM) rok 2013 wersja standard koła 540 R38

-druga MF 5611 (110KM) rok 2014 wyposażenie: amortyzowana oś, autodrive, przedni tuz, błotniki skrętne, koła 540 R38

Różnica cenowa to 3tys euro czyli 12600zł tyle druga oferta jest droższa. Zaznaczę że 110 koni mi wystarcza ale przez te 10 koni wiecej ciagnik palił wiecej nie bedzie aa i zawsze lepiej mieć te 10 wiecej w zapasie. Amortyzowanej kabiny nie mam uwzględnionej w ofercie.

Którą ofertę wybierasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

vince to do mnie ? Bo jak tak to ja wybieram Case Maxxum 110 (tak jak wybrałem ;) ) i do tego czipa na 130 KM :D


Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vince    0

jak możesz to pochwal się wyposażeniem i ceną ;) Ciagle waham się z tym masseyem, a moze by tak case.. Powiedz co wytargowałes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

znacie może cenę valtry n92 i n101??

101n Hitech, pompa 90l, amortyzowana kabina, przedni tuz, pulpit proline, opony 600 i 480,tempomat, biegi pełzające, bez add blue - 216 netto.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224

Valtra 6 cylindrow 156km podstawowa wersja 270tyś netto

Ten sam ciągnik z przedni tuzem, wom oponami szerokimi, resorowaną osią 320tyś netto

Są to ciąniki ze zwykłą skrzynią pół automatyczna dopłata 40tyś netto

Co do jazdy to strasznie półbiegi szarpią i kilka funkcij nie działa i nic nie widać ogólnie lipa


Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vince    0

Kubota M110GX 115 koni, podstawowa wersja 185tys netto

Cena jak na tej klasy ciągnik bardzo dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafael    0

Hello. Orientuje się ktoś ile za JD 6140R z przednim tuzem i autoquad teraz wołają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

za jd 140 kolo 270 netto bo za 150 m z przednim tuzem chca 290neto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seba87    0

a co sadzice o tej nowej promocji jd?

co to jest warte? ktos zna dokladne parametry tej maszyny,ile koni itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seba87    0

tak tylko w radiu usluszalem...ale nic mi wiencej nie\ wiadomo.

a na targach za ta forterre 125km krzykneli mi 170tys.

opcja ani bogata ani uboga

(fotel grammer zaczep hitch klima i jakies tam obciazniki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Był u mnie ostatnio rolnik 5080m i chwalił, tylko trochę szkoda że półbiegów brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj