Polecane posty

stiepe    1

jaka cena zetora proximy 90 skrzynia 12/12 szybkość 30km jeśli wie ktoś to proszę o odpowiedz.

115000 netto zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NewVario    39

 

 

własnie chodzi mi o dodatki, w umowie na ciągnik mam zapis zaczep automatyczny i kod 840S po sprawdzeniu tegoż kodu na niemieckiej stronie producenta (na polskiej nie ma takiej możliwości ) okazuje się że jest to zaczep 9 pozycyjny a diler dostarcza mi zaczep 4 pozycyjny o kodzie 840H tańszy o ok 400 euro nie informując mnie o tym,

innym dodatkiem jest wzmocniony podnośnik skąd mam wiedzieć że takowy dostałem tego nie da się ocenić wzrokowo

 

 

No to Cię trochę oszukuje.... żądaj wyjaśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck1807    1

Dowiedziałem się ostatnio że w agromie- nie wiem czy w każdej, np. przy zakupie części do maszyn za 500zł już ci dają 7% rabatu. a przy większych zakupach możliwość negocjacji cen. więc myśle że na ciągniku z 10-12 % spokojnie zejdzie. to są przecież nie małe sumy a to nie warzywniak ze na dzień się sprzedaje kilkadziesiąt sztuk produktu. Oni czekają na każdego klienta i zejdą z ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maseey    79

DF agrofarm 420 DT + Ładowacz czołowy Firmy METAL FACH , po proszę cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilK199    9

Jaka jest cena za new hollanda t4.75 tier 4 tego wiekszego z dual command lub t4.85?


Ursus:360, 360 3P,Białoruś JUMZ koparka rolnicza,MF 595 MKII MP:)
a w przyszłości Fendt(612 145KM) lub MF(8110-8120,135-145KM):)
Jeśli jesteś z okolic Wielunia i Sieradza napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NewVario    39

Jaka jest cena za new hollanda t4.75 tier 4 tego wiekszego z dual command lub t4.85?

 

 

t4.85 cena od 144 do 154 w zależności od dealera. Klima dualcommand , Żaden z dealerów nie wspomina o t4.75 z tych większych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyga2905    19

Dla zainteresowanych John Deere 6115M w podstawie 220 netto.

Czyli goły bez tuza i tls?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vince    0

golego w standardzie da radę kupić za 210tys a może i mniej w zależności od kół, tls to wydatek 15tys zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak goły, owszem ta oferta jeszcze była do negocjacji więc myślę że za 210 kompletnego golasa da radę kupić:) John deere jest raczej po za moim zasięgiem finansowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidki16    21

słuchajcie, a czy jeśli kupując ciągnik za gotówkę można liczyć lub ubiegać się o jakiś dodatkowy rabat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

zawsze można próbować ale raczej na jakieś straszne upusty z tego tytułu bym nie liczył, boi jak kupujesz maszynę na kredyt to sprzedawca kasę ma max ok 2 tygodnie później niż za gotówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że dla sprzedawcy nie ma różnicy czy kupujesz za gotówkę czy na kredyt. Chyba że jest to kredyt fabryczny to wtedy opcje upustów są ograniczone. Ale nie ma co liczyć na jakieś duże zniżki, oni w momencie złożenia Ci oferty dokładnie wiedzą ile zejdą z ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

Dowiedziałem się ostatnio że w agromie- nie wiem czy w każdej, np. przy zakupie części do maszyn za 500zł już ci dają 7% rabatu. a przy większych zakupach możliwość negocjacji cen. więc myśle że na ciągniku z 10-12 % spokojnie zejdzie. to są przecież nie małe sumy a to nie warzywniak ze na dzień się sprzedaje kilkadziesiąt sztuk produktu. Oni czekają na każdego klienta i zejdą z ceny.

 

 

Obawiam się że jestes w błędzie. A szczególnie że jak sam powiedziałes teraz czekaja na klienta a ciagnik to niestety nie czesci i za maszynę która kosztuje 100000 zapłcic 90000 nie jest mozliwe. poniewaz to musi zarobic na plac sprzedawców własciciela i na sklep i na cale wyposażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klek79    0

Czy warto kupić nowego NH t6.140 z rocznika 2012 z amortyzowaną kabiną, mocniejszą pompą za 180 000 netto. Co sądzicie o kupnie nowych ciągników, ale dwuletnich? Dealer twierdzi, że odpalają je co 2 m-ce. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vince    0

Massey Ferguson 5611 rok 2014

-amortyzowana oś

-autodrive

-koła 540/65 R38

56 700 euro, przy kursie 4,21 daje 238 707zł netto.

Taniej juz nie są w stanie zejść, tak przynajmniej twierdzi przedstawiciel.

Prawdopodobnie na dniach przystanę na tą cenę i wpłacę zaliczkę, ewentualnie mogę czekać z wystawieniem faktury az euro spadnie.

 

Może ktoś skomentować tą ofertę i powiedzieć czy za na ten traktor są to rozsądne pieniądze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Czy warto kupić nowego NH t6.140 z rocznika 2012 z amortyzowaną kabiną, mocniejszą pompą za 180 000 netto. Co sądzicie o kupnie nowych ciągników, ale dwuletnich? Dealer twierdzi, że odpalają je co 2 m-ce. Pozdrawiam

 

 

Jak z 2012r to staraj się zbić trochę tą ceną :) ale myślę że warto kupić ciągnik z placu zawsze to zaoszczędzone pieniądze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Massey Ferguson 5611 rok 2014

-amortyzowana oś

-autodrive

-koła 540/65 R38

56 700 euro, przy kursie 4,21 daje 238 707zł netto.

Taniej juz nie są w stanie zejść, tak przynajmniej twierdzi przedstawiciel.

Prawdopodobnie na dniach przystanę na tą cenę i wpłacę zaliczkę, ewentualnie mogę czekać z wystawieniem faktury az euro spadnie.

 

Może ktoś skomentować tą ofertę i powiedzieć czy za na ten traktor są to rozsądne pieniądze??

Mi się wydaje,że oferta dobra. Od jakiego dealera, skąd? Na polagrze za 5611 przedstawiciel powiedział mi cenę między 220 a 230 tys netto. Za autodrive dopłata między 3 a 4 tys euro. W standardzie są koła 24 - 34. Tak więc dopłata tych 18 - 20 tys za większe koła, ośkę i atutodrive. To nie jest zła propozycja chociaż kasy nie mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj