Polecane posty

ramzesss    35

Dzięki za odp. Tam ta power ma za dużo elektroniki wole prosto wersje, mniej usterek w przyszłości. A jako pomocniczy to i ten starczy jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maseey    79

witam poproszę cenę Deutz Fahra 5100 w podstawie :P i mam takie pytanie czy MF 5440 jest jeszcze w produkcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roart    2

czy jak odbieracie zamówiony nowy ciągnik, to dostajecie od dilera specyfikację którą otrzymał z fabryki, tak aby nie mieć wątpliwości czy na pewno jest to co było zamawiane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NewVario    39

czy jak odbieracie zamówiony nowy ciągnik, to dostajecie od dilera specyfikację którą otrzymał z fabryki, tak aby nie mieć wątpliwości czy na pewno jest to co było zamawiane ?

 

 

Przecież dostajesz "papiery" potrzebne do zarejestrowania , a tam wszystko jest wyszczególnione. Chyba , że chodzi Ci o dodatki , lecz ktoś kto je zamawia musi mieć wiedzę , aby sprawdzić czy dostał to za co płaci ( 3 sekcja hydrauliki , instalacja pneumatyczna, dodatkowe oświetlenie) , to idzie wizualnie ocenić.

 

 

Nie wiem o co Ci dokładnie chodzi, że dealer kupuje np . proximę power 100 i zmienia naklejki na power 120 i pokręca na pompie ? No WAY :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klek79    0

Witam. Poproszę o cenę NH T6.120 w podstawie. ile można uzyskać upustu za model z 2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mag    1

kubota M7040 126 tys netto z pneumatyką

Valtra A73 110 netto z pneumatyką, klimą, fotel pneum, ramiona hakowe, obciążniki

DF agroplus ecoline 515 113 netto bez pneumatyki

MF 3635 133 netto

MF 5400 cena 170 netto

MF 56000 cena 190 netto

 

Valtra taka tania? Za taką cenę to można pomyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roart    2

 

 

Przecież dostajesz "papiery" potrzebne do zarejestrowania , a tam wszystko jest wyszczególnione. Chyba , że chodzi Ci o dodatki , lecz ktoś kto je zamawia musi mieć wiedzę , aby sprawdzić czy dostał to za co płaci ( 3 sekcja hydrauliki , instalacja pneumatyczna, dodatkowe oświetlenie) , to idzie wizualnie ocenić.

 

 

Nie wiem o co Ci dokładnie chodzi, że dealer kupuje np . proximę power 100 i zmienia naklejki na power 120 i pokręca na pompie ? No WAY :P

 

 

własnie chodzi mi o dodatki, w umowie na ciągnik mam zapis zaczep automatyczny i kod 840S po sprawdzeniu tegoż kodu na niemieckiej stronie producenta (na polskiej nie ma takiej możliwości ) okazuje się że jest to zaczep 9 pozycyjny a diler dostarcza mi zaczep 4 pozycyjny o kodzie 840H tańszy o ok 400 euro nie informując mnie o tym,

innym dodatkiem jest wzmocniony podnośnik skąd mam wiedzieć że takowy dostałem tego nie da się ocenić wzrokowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

da się określić, wzmocniony podnośnik ma przeważnie większe siłowniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A mocniejsza pompa, przecież ona często jest w opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz48    3

Kubota M7060 130 tyś. do małych negocjacji. Z pneumatyką i obciążnikami.

3% droższa od M7040. Nie jest to duża różnica biorąc pod uwagę lepszą skrzynie 16/16.

Edytowano przez Lukasz48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciekn1210    2

maciekn1210 Lamborghini R2.70 Target (72 km) w podstawowym wyposażeniu 104 200 tyś netto ;)

 

Nie nie nie kolego chyba masz słabego dealera u mnie Lamborghini r2 target 94 netto w podstawie bo dodam że jest rabat 7000zł od 25 stycznia na te modele do wyczerpania zapasów. A ja podałem cenę ciągnika z fotelem pneu, wzmocnionym podnosnikiem, tłumnikiem przy słupku, skrzynią 15x15 (nie 10x10 jak jest w standardowej wersji), obciążnikami, klimą, 2xkogut, także wyszło to 110 tys netto z rabatem

 

Kubota M7060 130 tyś. do małych negocjacji. Z pneumatyką i obciążnikami.

3% droższa od M7040. Nie jest to duża różnica biorąc pod uwagę lepszą skrzynie 16/16.

 

no tak ale ma filtr cząstek stałych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz48    3

 

no tak ale ma filtr cząstek stałych :(

Myśle że nie się czego zbytnio obawiać. W ciągnika nie powinno być problemów z jego wypaleniem.

Poza tym o ile się nie mylę to w Kubocie operator decyduje kiedy ten filtr wypalić.

 

PS.

Potwierdzam. Rozmawiałem ze sprzedawcą. Jest teraz promocja na DF Agroplusy i jego braci z koncernu SDF.

10% rabatu, gdyż jest już koniec produkcji tego modelu. Do końca roku pewnie wejdzie coś w zamian co spełni normy emisji spalin.

Pewnie będzie to nowa seria 3 ze zmodernizowanym silnikiem i DPF. Wyglądem pewnie zbliży sie do nowych serii 5,6,7 a cena podskoczy o 25%.

 

Jeśli ktoś chce kupić Agroplusa itp to teraz jest najlepszy moment. Można jeszcze zamawiać dowolne konfiguracje.

Za pare dni napisze dokładnie cenę modelu "na wypasie" bo czekam na ofertę.

Edytowano przez Lukasz48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil_b    0

deutz fahr 5100 196000 tyś netto wyposażenie "A"

 

Jak się dobrze poszuka, można znaleźć jeszcze taniej. Podstawowe wersje można znaleźć już nawet od 170 tys. netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zetor Forterra 120 hsx, kabina lux, szerokie opony, obciążniki z tyłu, przedni tuz, za 197 netto, taką dostałem ofertę, nie uważacie że trochę dużo? Ciekawe ile da się urwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    832

o wiele za dużo, za zetora? 180-190netto w takim wyposażeniu to max ten model powinni Ci oferować. Kolego, najlepszy sposób to odwiedź kilku dilerów i każdemu wciskaj, że inny daje Ci niższą cenę. Jeżeli któryś będzie miał ciągnik na placu to myślę, że się ugną. Trzeba walczyć o swoje bo oni mają pozawyżane ceny i za***iście zarabiają na tych co się nie targują. Mam dwóch kolegów co sromotnie poprzepłacali za sprzęty, ale oni chyba lubią sponsoring :) (np mi na wiosne koleś oferował za 85tys netto taki sam zestaw uprawowo siewny potingera jak wziął teraz ziomek za 100netto...). Ja teraz kupując agregat bierny przez telefon urwałem 1,5tys, ale jak się okazało koleś przez telefon tez kilkaset złotych cenę zawyżył, ostatecznie jeszcze kilka stówek urwałem.. :)

 

Nie dajmy się i nie napełniajmy im skarbonek!

Edytowano przez skywalker89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    832

no jak rozmawiasz z kolesiem to na pewno wykona przy Tobie telefon w stylu " słuchaj Janek słyszałem, że oddajecie hsx 120 za 185netto".. najlepiej się bać i przepłacać, dlatego niektórym żyje się w polsce tak dobrze (mam na myśli tych, którzy na tym zarabiają) :)

Edytowano przez skywalker89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam do tej pory doświadczenia w zakupie nowego sprzętu dlatego tak pytam. Myślę że te 5% da się urwać ale więcej pewnie będzie ciężko. Jak dla mnie cena trochę wysoka szczególnie że żywiec poszedł w dół, ale zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel100474    31

jaka cena zetora proximy 90 skrzynia 12/12 szybkość 30km jeśli wie ktoś to proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj