Polecane posty

zonk    2

mf 7615 amortyzowana oś, przedni tuz 283 netto

 

jd 5100r to co zostało na placach koło 190 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciekn1210    2

Co lepiej brać lamborghini r2 70 target (klima siedzenie pnumatyczne, rewers mechaniczny, wzmocniony podnośnik, bez obciążników, bez pneumatyki skrzynia 15x15 .) czy kubote M7040 (pneumatyka do przyczep, siedzenie pneu., obciążniki,rewers EH, klima, skrzynia 15x15, zaczep autom. , radio,) za 126 netto ? Proszę o pomoc bo za tydzień ciągnik ma być na podwórku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolwiesz    3

Zna ktoś ceny New Hollanda T7 albo Case Pumy?

t 7 170 rc z monitorem 240 netto auto 255netto z 2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vince    0

Witam orientuje się ktoś w cenach MF ? chodzi mi konkretnie o modele :

 

5611 dyna4 ( Grzałka bloku silnika, klimatyzacja, automatyczny fotel z dynamicznym tłumieniem drgań, amortyzacja kabiny, luk dachowy )

 

7615 wersja exclusive ( tuz, amortyzacja przedniej osi ) + ile dopłaty jest za skrzynie dyna VT ??

 

Za MF 5611 z amortyzowaną osią 251tys zł netto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyga2905    19

Jak myślicie, 275 tys netto za John deere 6150 M z 2013r, powrquad plus 20/20 na miękim przodzie, tuzie z balastem 800kg na szerszych oponach 580 tył/480 przod warto???

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ja za swojego 6620 SE dałem 260 tyś :) więc sądze, że warto

Ja planuje zakup 6150 ale z seri R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyga2905    19

ja za swojego 6620 SE dałem 260 tyś :) więc sądze, że warto

Ja planuje zakup 6150 ale z seri R

A kiedy kupowałeś i w jakim wyposażeniu?

R-ka to juz bestia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kupowany w 2007 ma juz4000 godzinek ;) podstawowe wyposażenie skrzynia power shitft 24/24

Maciek valtra też jest dobrym ciągnikiem sąsiad ma i chwali sobie :)

Ja osobiście będe kupował 3 Jelonka 6150r lub 6170r :)

Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyga2905    19

Tym bardziej że ceny poszły do góry od 2007 :P

a pod co bedziesz kupował nową R-ke?

znajomy kupił 6170r to brutto zakreciło sie jak dobrze pamiętam coś kolo 500tys ale w full opcji!

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam do odp na poprzedni post co do ciągników ceny nie spadną w dół to jest reguła dochodzą programy jak PROW,mlody rolnik wiec to sa zniwa dla dilerow jeslii ktos ma okazje cos wychaczyc z 2013 to brac nie zastanawiając sie bo jeszcze stara cena bedzie ,tez ze nowe maszyny sa wyposażane w ad blue co nie jest wcale takie piekne polecam odpalić ciagnik przy -17 :D Ja osobiscie troche klamotów posiadam wiec jakies rozeznanie mam , jak mam juz polecac juz ciagniki new holland=case ,JD oczywiscie brac z polbiegami bo moc sie wytraca bez to szkoda wogole kase wydawac kombajn claas,JD,new holland ale od seri cx

Co do cen JD 5100 R resztki 185 w gore podejrzewam ze kilka w pl jeszcze sie znajdzie jak co to po niemeckiej granicy do dilerow podjechac

JD 6150 m powyzej 280 spokojnie

co do DEUTZow 100 km nowki to 180tys w gore os amortyzowana 20 tys jak co

co do claasa tukan 320 500 netto w gore nie wiem jak z auto counturem to pewnei wiecej

JD seria W pewnie na placu kilka za 480 tys jeszcze bedzie ale pewnie juz sprzedanych to tak 550 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciekn1210    2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Ta seria A była produkowana już dawno tylko że na brazylię czyli nie była ogólnodostępna, jest tak samo dobra jak inne modele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tym bardziej że ceny poszły do góry od 2007 :P

a pod co bedziesz kupował nową R-ke?

znajomy kupił 6170r to brutto zakreciło sie jak dobrze pamiętam coś kolo 500tys ale w full opcji!

:D

 

Mówimy tylko o nowych maszynach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idzkos89    0

Cena JD 6140R z DD i prawie full 369 tys. netto.... Nie uważacie, że trochę sporo? Jak myślicie ile można wytargować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy za 164000 netto za Kubota9960 z ładowaczem kuboty,opciązniki tylne ,cbm,klima ,fotel pneum. rewers hydra,radio ,opony szersze,to dobra cena czy jeszcze szukać innego dilera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loldek37    4

czy za 164000 netto za Kubota9960 z ładowaczem kuboty,opciązniki tylne ,cbm,klima ,fotel pneum. rewers hydra,radio ,opony szersze,to dobra cena czy jeszcze szukać innego dilera

U jakiego dilera tą cenę dostałeś bo u mnie za sam ciągnik chcą więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj