Polecane posty

FOX2    16

MF 5612 Dyna 4 - 230000zł netto - Wersja podstawowa

MF 6613 Dyna 4 - 270000zł netto - Wersja podstawowa


"It is hard to fail, but it is worse never to have tried to succeed" - Theodore Roosevelt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek879    6

new holland t5 105 jak kupowałem w zeszłym roku na jesieni kosztował coś około 210 tys złotych brutto. Wyposażenie oprócz szerszych opon było standardowe. Za tura samego dałem około 20. I za każdy dodatkowy osprzęt trzeba dopłacać ale nie pamiętam już ile to kosztowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idzkos89    0

To może jeszcze mi ktoś powie ile obecnie kosztuje JD 6125 r z AQ+eco, tls, tuz, opony600/540, lepsze siedzenie,resorowana kabina, obciaznik 1000kg. Zobaczę czy diler w mojej okolicy mocno chce na mnie zarobić;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    832

na pewno mocno zarobi, bo ceny ciągników są kosmiczne.. na tą chwilę myślę, że taki ciągniczek w takim wyposażeniu jak podałeś to pewnie koło 300 tys netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafals2    6

Case Maxxum 110 CVX + Stoll 120 - 285tys netto

Wyposażenie prawie na max. Przekładnia bezstopniowa, Komp AFS700, amortyzowana kabina, komplet obciążników, przedni tuz, najwydajniejsza pompa, multicontroler, ładowacz czołowy o udźwigu 2500kg

To dużo sobie wołają za tego maxuma z tego co się orientuję to za taką cenę można mieć pumę cvx 130 w podobnym wyposażeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

tylko ten maxxum z ładowaczem czyli ok 30tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil_b    0

A czy sądzicie, że 135 tys. zł za Forterre 100 to dobra cena? Cena już z ładowaczem i pełnym wyposażeniem. Warto w ogóle iść w Zetory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciekn1210    2

warto teraz kupować ciągnik czy poczekać aż stanieją bo ceny od 2011 wzrosły o 10-20%. Czy liczyć na jakąś obniżkę czy brać póki kredyt tani ?

Proszę o pomoc bo byłem już oglądać 5 ciągników i ceny nie są zadowalające Kubota M7040 127 netto cenę lambo i deutz dowiem się jutro, NH td5 75 cena 115 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOX2    16

FOX2

 

Z kąt te ceny tych MF ? Mi ostatnio dużo wyższe podali .

 

I to o dużo

To były ceny orientacyjne, nawet sam diler nie był do końca pewny.

Nie mniej jednak, takie wartości zostały podane. A diler to Kruszewski.

Edytowano przez FOX2

"It is hard to fail, but it is worse never to have tried to succeed" - Theodore Roosevelt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

czy stanieją to nie wiadomo, a to że podrożeją to jest bardziej niż pewne, wchodzą nowe normy spalin co jakiś czas wiec i ceny idą do góry, nawet sama inflacja to ok 3% rocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy sądzicie, że 135 tys. zł za Forterre 100 to dobra cena? Cena już z ładowaczem i pełnym wyposażeniem. Warto w ogóle iść w Zetory?

Gdzie Ty dostałeś taką ofertę? Bo wydaje mi się dość nierealna:) Chyba że chodzi o Proximę lub używkę.

Edytowano przez snickers_2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil_b    0

Gdzie Ty dostałeś taką ofertę? Bo wydaje mi się dość nierealna:) Chyba że chodzi o Proximę lub używkę.

 

No tak, sorry, chodziło mi o Proximę. Przeglądałem sobie strony i jakoś z automatu napisałem Forterra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszalot    0

A czy sądzicie, że 135 tys. zł za Forterre 100 to dobra cena? Cena już z ładowaczem i pełnym wyposażeniem. Warto w ogóle iść w Zetory?

 

Gdzie taką ofertę na forterrę znalazłeś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil_b    0

 

Gdzie taką ofertę na forterrę znalazłeś???

 

Już wspomniałem wyżej, pomyliłem się, nie chodziło o forterrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiepe    1

cena calkiem dobra jak za proxime 100 z wyposazenie i ladowaczem.

gdyby ktos mial pytania odnosnie zetora prosze dzwonic tel. 609320234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klek79    0

Koledzy. Jaka jest aktualna cena New Holland T6.120 w standardzie z mocniejszymi siłownikami. Ile można wynegocjować upustu na modelu z 2013 r. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Witam orientuje się ktoś w cenach MF ? chodzi mi konkretnie o modele :

 

5611 dyna4 ( Grzałka bloku silnika, klimatyzacja, automatyczny fotel z dynamicznym tłumieniem drgań, amortyzacja kabiny, luk dachowy )

 

7615 wersja exclusive ( tuz, amortyzacja przedniej osi ) + ile dopłaty jest za skrzynie dyna VT ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil96    37

Orientuję się ktoś z Was ile kosztuje ładowacz czołowy Kuboty LA 1154 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppiotr    55

Witam orientuje się ktoś w cenach MF ? chodzi mi konkretnie o modele :

 

5611 dyna4 ( Grzałka bloku silnika, klimatyzacja, automatyczny fotel z dynamicznym tłumieniem drgań, amortyzacja kabiny, luk dachowy )

 

7615 wersja exclusive ( tuz, amortyzacja przedniej osi ) + ile dopłaty jest za skrzynie dyna VT ??

5611 w standarcie 210 000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj