Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam !

Zastanawiam się nad nowym ciągnikiem. mam na uwadze dwa modele,

-Zetor Forterra 105

-New Holland TD 5 105

 

 

 

Proszę powiedźcie ktury z nich jest lebszy, ten ciągnik będzie urzywany orki do agregatu uprawowo-siewnego.

 

Nie ten temat :) Tutaj się pyta o ceny! Zapraszam tutaj http://www.agrofoto.pl/forum/forum/15-jaki-ciagnik-wybrac/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina2277    2

Ludzie ale jestescie wygodni pare postów wyzej pisałem ile kosztuje RC a ile MC różnica pomiedzy nimi jest 10tys.

 

MC 210 tys

RC 220 tys

 

Wszystkie w wersij podstawowej

netto czy brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUSI    2

Witam !

Zastanawiam się nad nowym ciągnikiem. mam na uwadze dwa modele,

-Zetor Forterra 105

-New Holland TD 5 105

 

 

 

Proszę powiedźcie ktury z nich jest lebszy, ten ciągnik będzie urzywany orki do agregatu uprawowo-siewnego.

 

Proponuję popracować trochę nad pisownią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiler    16

Oczywiście ze netto. Tez bym chciał zeby było inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Case Farmall 105U Pro z przednim podnośnikiem (wyjścia elektryczne i hydrauliczne z przodu), opony 540 tył, 440 przód, multicontroler, podłokietnik do ładowacza czołowego- 210-215 tys zł netto, nie wiem tylko jaką miał pompę czy 60 czy 100l/min.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

Dziś dzwoniłem pytać się o 5r, niestety się dowiedziałem,że już ich nie produkują, bo nie spełniają norm spalin. Jutro mam dostać ofertę na 6090MC i 6090RC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelo111    23

Ceny ciągników John Deere są na stronie Pr****m Trade

Nie podam linku bo wydaje mi się, że to naruszenie regulaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

Ale tam są podane ceny katalogowe, które nie mają się zbytnio do cen rzeczywistych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiekk16    0

Witam co myślicie o cenie 325tys brutto za valtre T133 z przekładnią eco speed, amortyzowana kabina, wydajnośc pompy 90l. LUB Landini landpower 145 za 250tyś netto z amortyzowaną kabiną, miękka przednia oś, Dobra cena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Za valtrę cena dobra a za landini to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radek9833    18

Dziś dzwoniłem pytać się o 5r, niestety się dowiedziałem,że już ich nie produkują, bo nie spełniają norm spalin. Jutro mam dostać ofertę na 6090MC i 6090RC.

mógł byś podać cenę jaką otrzymasz , wyposażenie i dilera z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusie23    10

Witam Interesuje mnie cena na Deutz Fahra Agrofarma 420 GS z przednim TUZ-em, klimatyzacja fotel pneumatyczny Ktoś coś wie ??? z góry dziękuje za informacje

 

Mi na dzień dobry zaproponowali cenę 215 tys. brutto Po negocjacjach zeszliśmy do prawie 200 tys. brutto i na przedni TUZ dołożyli obciążnik 600 kg Jak myślicie to dobra cena ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superZ    3

Witam! Interesuje mnie cena zetora proxima 70 z wyposażeniem z opcji: 12/12 biegów, rewers mechaniczny przy kierownicy, hydraulika 4+1szt., koła wysokie 11,2-24 i 13,6-36, obciążniki przód 250kg, klima, listwa dolna

 

jeszcze cena john deere 6115M z wyposażenia: tls, opony przód 480 R28 i tył 600R38, skrzynia 24x24, siedzenie najwyższej specyfikacji, zaczep hitch, 3para hydrauliki, podgrzewacz płynu chłodzącego, dodatkowe reflektory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik1121    0

W jakiej cenie jest claas arion 420 w podstawowym wyposażeniu ?

 

Proszę o szybką odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusie23    10

to chyba nie w tym temacie takie pytania Ale całą pulę dotacji możesz przeznaczyć na jeden traktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario5566    0

Claas Arion 420 c wersja podstawowa plus male dodatki w 2012 roku 190 tys.netto, cena powinna byc podobna na dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

Dzwoniłem o cene JD z serii RC i MC i jestem w ciężkim szoku. Ceny po upuście:

6090RC - 305 tys brutto

6090MC - 270 tys brutto.

 

Trzeba chyba zmienić obiekt zainteresowania, bo to się nie kalkuluje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Hmm, to w tej cenie jest 6115M a mocniejszy i kabina lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj