Polecane posty

Grzegorz8946    39

Moim zdaniem PROW 2014 2020 powinien być korzystniejszy dla mniejszych gospodarstw,i przydało by się żeby trochę podnieśli pulę młodego rolnika,bo jak na dzisiejsze czasy te 75 tyś to trochę mało,ale lepsze to niż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik1121    0

W sumie moim zdaniem to PROW powinien być dla wszystkich może szczególnie dla młodych ale o starszych też nie powinni zapominać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25581

Z tymi nowymi zapisami w PROW to d..pa blada, socjal porobili dla maluchów, taka prawda..

Ciekawe podejście. Sprecyzuj tych "maluchów". Jeśli ewentualne 200tys.zł na modernizację uważasz za socjal, to Ty jako ten duży nie będziesz miał problemu z zakupem nowych maszyn za gotówkę.

A jeśli faktycznie będzie zapis, że mogą dostać Ci co nie korzystali, to będzie to jedna z rozsądniejszych decyzji UE.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545

No ale Gospodarnego bardzo to boli bo by chciał aby sąsiad mu swoje cha oddał bo to blokuje jego rozwój :D dobrze jak będą mogli skorzystać Ci co jeszcze nie korzystali :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin0000    104

teraz przede wszystkim kasa z prow 2014-2020 (a głównie MGR) jest kierowana do osób które korzystały z premii młody rolnik albo tych którzy będą się o nią starać czyli do młodych ludzi i te osoby powinnybyć bardziej uprzywilejowane starając się o MGR I moim zdaniem to jest dobra polityka szkoda tylko że nie ma jak dotychczas było 300tyś.zwrotu a jest 200tyś.ale dobre i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie chce kupić traktor ferguson 3645 z 1994rok o mocy 145km czy kyoś może mi coś ciekawego powiedzieć ,czy dużo pali jak zachowuje się silnik czy skrzynia jest mocna no i ile można za takiego zapłacić itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz55    75

Witam zna ktos cene zetora forterry 140 hsx full kola 600 tyl z przednim wom i tuzem

Edytowano przez mtz55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

zetro 140hsx na laczkach 420.520 tuz i wom 245tys bruto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

Z tymi nowymi zapisami w PROW to d..pa blada, socjal porobili dla maluchów, taka prawda..

 

A wiec pochwal się obszarowcu na ile hektarach wojujesz ? hmm z 50-60ha bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
harpa777    2

Nie powinno być żadnych takich programów, tylko dopłaty do produkcji. Kto wyrwie, zadepcze mniejszych ten więcej urośnie. A przecież te programy są uznaniowe, jak za socjalizmu. Jak naczelnik gminy dał to chłop miał. Dziadostwo i tyle, czysta komuna, tylko w niebieskim kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

170netto tak samo NH i CASE :P moze tysiąć na NH mniej bo Case zasłania sie wiekszą ilośćią punktów kontrolnych co jak dla mnie jest brednią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

case to zlom po gwrancji sie psuje znajomy po 3 latach od zakupu 20 tys wpompował juz w maxuma110 3 dni serwis naprawiał

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

case to zlom po gwrancji sie psuje znajomy po 3 latach od zakupu 20 tys wpompował juz w maxuma110 3 dni serwis naprawiał

 

 

Mojego znajomy ma Case Maxxum 140 MC i jeździ 4 lata bez awarii :)

Edytowano przez Danioq202

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

......%

panowie ile teraz wołają za fenda 312 w podstawie

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik1121    0

Dziś byłem w punkcie sprzedaży Deutz-a I za DF 5110 powiedzieli mi 225 tyś. netto . Klima pneumatyczny fotel fotel pasażera obciążniki skrzynia mechaniczna 20x20 koła tył 540 . Jak myślicie dobra cena jak na DF ?

 

Może ma ktoś ten model , co o nim można powiedzieć , jak się sprawuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal22    57

Case Puma CVX 145 wyposażenie: miękka ośka, miękka kabina, elektrozawory, opony 650/540, podgrzewany fotel kierowcy, maks oświetlenie i przedni tuz, siłowniki wspomagające...

Cena 265 netto PLN...:)

jak myślicie dobra cena? Cena z dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

ja tyle dałem za Maxxuma 110, tyle że bardziej doposażonego, w sumie nic więcej sensownego się nie dało dołożyć :D


Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj