Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez polan
      Witam brać rolniczą,
      potrzebuję ciągnika na 50 ha, głównie do rozsiewacza, opryskiwacza, ale też żeby pociągnął agregat uprawowo-siewny 3m z broną wirnikową. Mamy jeden 150 KM z 2000r., teraz chcemy najlepiej 120-130 KM. W grę wchodzi John deere, claas ewentualnie case. Pytanie czy do wyżej wymienionego sprzętu "opłaca" się wybrać ciągnik 6 cylindrowy, czy 4 powinien to ogarnąć? No i kwestia czy warto jeździć i szukać sprzętu używanego i sprowadzanego za ~150 koła z 7000 mtg, czy dołożyć 100 i mieć świeżaka. Dodam tylko, że rocznie robimy około 400 mtg.
      z dodatkowego wyposażenia zależy nam na TUZie, miękkiej osi, pneumatyce 2+1 i 3 pary hydrauliki.
      Dzięki za przeczytanie i każdą dobrą radę.
      Pozdrawiam, polan.
    • Przez DYWI
      Jaki ciągnik do pracy z 2 przyczepami . 
      1 przyczepa 10 t z HDS
      2 przyczepa 12/16 t 
      Przyczepy z kłonicami do wożenia wałków 250cm  
      Powinno wejść 24 -26 m3 leśnych nie MP więc około 25 ton ładunku w 3 rzędach . 
      Ciągnik ma później poruszać się po mieście więc nie może być zbyt duży . 
      Mam na oku Kubote M7060
                             Mtz 80 konego 
    • Przez DYWI
      Jakie macie DMC zestawu ciągnik plus przyczepy zapisane w dowodach rejestracyjnych ???
      Np. Kubota 7060 14 000kg

Czy są jakieś tabele podające te dane rozumiem że dmc  zestawu to nie to samo co uciąg realny i uciag homologacji zaczepu ale ciekawi mnie czy np. ciągnik o tej samej mocy i wadze ma taką samą dmc ???? 

Są na to jakieś wzory ??? 
    • Przez huard
      witam panowie mam takie pytanie moze ktoś pomoże otóż dostałem premie na młodego rolnika w 2015 składałem wniosek na wszystki działki na umowe dzierżawy w gminie i teraz moje pytanie czy po 3 latach od premii moge zamienić jedną działke tzn 1h za 1h?

• Przez RolnikRolnikRolnik123
      Gdzie mogę kupić pompę do wspomagania kierownicy do prokmar 504? Gdzie znaleźć?