Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez matr182
      witam orientujecie się może jaką cene mogę wołać za ha łąki z góry dzięki za odpowiedz
    • Przez Matik7171
      Witam. Mam problem z kontrolką nr 14, a mianowicie tydzień temu podczas zmiany kierunku jazdy rewersem elektrohydraulicznym zaswiecila się i uniemożliwiła jazdy. Zgasilem przerzucilem rewers na inną pozycje i było dobrze aż do przedwczoraj gdzie ta sytuacja się powtórzyła lecz teraz kilka krotnie. Wczoraj za każdym razem gdy przerzucilem rewers zaczęła migac i piszczeć. Czym to może być spowodowane? 

• Przez qwerty123
      Witam.
      Nosze się z zamiarem kupna maszyny,raczej nowej i na pewno z finansowaniem kredytowym/leasing.Prowadzę małą plantację borówki wysokiej ok. 1,5ha i do tej pory radziłem sobie praktycznie bez maszyny jednak chciałbym rozwinąć skrzydła a do tego potrzebny jest sprzęt.Oprócz tego posiadam trochę pola prowadzonego czysto rolniczo i ogólne szeroko pojęte ogrodnictwo to mój sposób na życie.Przechodząc do rzeczy: potrzebuję ciągnika który posłużyłby mi w sadownictwie i trochę w rolnictwie.Musi przede wszystkim być wąski tak żeby jeszcze kilka lat dawał sobie radę w międzyrzędziach(3m). Myślę że tu szerokość 1500 to takie optimum.Ewentualnie może być trochę więcej.Dodatkowo musi mieć tura bym mógł dowozić np. obornik w środek rzędu a nie tak jak robię to teraz ciągnikiem rolniczym, tylko na początek.Chcę również żeby mógł pociągnąć np. głębosz z jednym zębem więc nie może być to wymoczek pokroju c330 którego już przerabiałem i z góry mówię dziękuję.Do tego żeby dawał radę z małym pługiem tak bym mógł sobie komfortowo obrobić do siewu np. 3-5ha.Ogólnie swe wymagania mógłbym podsumować tak:
      -moc myślę że od 50KM
      -konstrukcja uniwersalna do sadu i na pole
      -obowiązkowo 4x4
      -niskie przełożenia(przydatne w sadownictwie)
      -kabina nie jest obowiązkowa bo liczy się cena
      -tur z łyżką
      -solidna konstrukcja ze sprawdzonymi rozwiązaniami, która posłuży jakiś czas
      -mile widziane niskie spalanie
      Panowie doradźcie coś.
    • Przez kamilos1619
      Witam
      Poszukuję ciągnika rolniczego do 2,4 m wysokości, ze względu na wjazd do obory. Ciągnik agregatowany będzie z paszowozem.
    • Przez kamilos1619
      Witam
      Poszukuję ciągnika rolniczego do 2,4 m wysokości, ze względu na wjazd do obory. Ciągnik agregatowany będzie z paszowozem.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.