Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

tylko jak na prow to po 5 latach może bedzie z lepszymi bajerami tylko nieraz też zalezy od portwelka ale obiscie jak bym mijal wiencej ha to też bym bra fenda a narazie mi starczy taki spokojnie jaki mam wart swojej ceny był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

rolnik1121 popieram cie i wreszcie ktoś otwiera oczy jakie te jd czy nh są dobre po 5 latach na złom

Masz zetora foltere i się ciesz, i nie kupuj fendta bo słyszałem że kolega kolegi mówił że nowe to nawet i 5 wiosen nie wytrzymają.

Nie wiadomo czy z ostatnich postów się śmiać czy płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik1121    0

No raczej że płakać . Jeszcze kilka lat temu to nowe ciągniki były za grosze :) za DF 100km była cena około 120 tyś brutto a teraz to z 180 tyś to się nie kupi .

A co najgorsze to drożeje paliwo a tanieje zboże i wszystko inne tym podobne

 

MF 5440 o ile się nie mylę to już nie dostaniesz . zastąpiła go seria 5600 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak to jest z tym mf 5410, 5420, 5430, 5440, 5450? Słyszałem że do końca roku jeszcze mają być, w końcu całkiem niedawno je wprowadzili. W stosunku do serii 5600 dużo lepiej wypadają pod względem cenowym. Wie ktoś jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maseey    79

z tego co ja wiem to wycofali serię 5425, 5435 , 5445 , 5455 więc tak seria została 5410, 5420, 5430, 5440, 5450 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Tylko nigdzie nie mogę znaleść cen nowych mf i fend ;) czy ceny tych ciągników są podobne ? chodzi mi o moc mniej więcej 100km

Bo trzeba się trochę wysilić w tym szukaniu. Tu masz trochę, znajdziesz kilka cen MF i Fendtów http://www.agrofoto.pl/forum/topic/489-ceny-ciagnikow-grupy-agco-fendt-i-massey-feruson/. Heh podobne ceny to na pewno nie są 04icon_rotfl.gif. Stronę wcześniej miałeś wycenę nowego MF 120KM na ponad 70tys euro. Za fendta 512 czyli podobna moc trzeba wyłożyć 100tys euro netto. W temacie co Ci podałem jest gdzieś wycena 312stki (opcja szukaj i znajdziesz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukeczl    1

a jaka cena NH t4.55 z pełzającymi i koła wąskie wie ktoś.

 

moge ci powiedzieć że t4.75 na 23.01.2014 w agrosie kosztuje ok. 117000 wersja z rewersem elh i najszerszymi oponami

t4.55 bedzie co najmniej 10000 tańszy a ceny dopłat i upustów takie same

pneumatyka ok 4500

za pełzające dopłata ok 1100

za fotel pneumatyczny-obrotowy 1370

za koła powinienes dostac opust ok 2000 z tego co pamiętam to za 14,9r28 jest taki opust

za wałek zalezny tez ok 1000

klima 5820

zawory miedzy osiowe ok 3100

wszystkie ceny netto oczywiście i do negocjacji

 

 

td5.75 to chyba ok 105 netto ale nie wiem dokładnie bo sie za bardzo nim nie interesowałem

Edytowano przez lukeczl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3

Dyczkowski, sześciocylindrowego ale jakiego też MF?

Może tanie nie są ale to zależy od wyposażenia, można golasa, a można rozbudować że szok. Poza tym wole SCR niż DPF. To może lepiej Fendta 512?

 

Rok temu za mf7475 dyna-vt w full opcji, dosłownie dałem 320 netto, więc pytam się dlaczego te ceny tak się windują. Rozważam zakup lambo spark 150.4 vrt, 140 koni, skrzynia bezstopniowa, fotel najbogatszy, zawory ster elektrohydr. komputer, climatronik, tuz itp.

Cena po praktycznie wszelkich negocjacjach 350 netto, szok.

Za fendta z serii 500 trzeba dać ponad 400 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik1121    0

Ceny maszyn i ciągników windują w górę ponieważ programy unijne na rok 2014-2020 wchodzą już niedługo i oznacza to że rolnicy będą kupować nowe maszyny . Niestety producenci wykorzystują to i podnoszą ceny . Mogę być w błędzie ale wydaje mi się że gdy program unijny się skończy wtedy ceny mogą spaść w duł . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

no to zobaczymy jak bedą im kupować jak ten co kupil na prow 7-13 w tym juz nie kupi bo mu unia nieda kasy na nastepny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

unia da pieniądze ale będzie ona ograniczona :) program 2014-2020 ma pomóc rozwinąć się Małym rolnikom :)

Edytowano przez Danioq202

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a niech robią dla kogo chcą byle cokolwiek dali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj