Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mrc1005    53

Witam,

Agrolux 65 z kabiną plus wyposażenie:

1. wzmocniona pompa hydraul. 42l/min

2. rozdzielacze 4-drog.

3. WOM 540/540E

4. opony 14.9/28

5. obciążniki przednie 6x40kg

za 75tys netto.

Dobra cena?

Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akernolat    26

Witam,

 

Agrolux 65 z kabiną plus wyposażenie:

 

1. wzmocniona pompa hydraul. 42l/min

2. rozdzielacze 4-drog.

3. WOM 540/540E

4. opony 14.9/28

5. obciążniki przednie 6x40kg

 

za 75tys netto.

Dobra cena?

 

Pozdrawiam

Marcin

 

czy ta cena to za ciągnik z kabiną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrc1005    53

czy ta cena to za ciągnik z kabiną?

 

Witam,

 

Wersja podstawowa z kabiną jaką udało mi się uzyskać to 70 tys. netto. Jeden minus to brak pneumatyki ale można ją później zamontować za 1/3 ceny katalogowej.

 

Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maro0    11

Wie ktos od ilu zaczyna sie cena fergusona 5612-13?

Edytowano przez Maro0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maro0    11

kosztuje 320 tys netto

Napisz chociaz do którego posta sie odnosisz, bo nic niewiadomo, podejrzewam ze twoja odpowiedz jest do fendta 411...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas1337    0

Jak myślicie. Case Puma 145, Skrzynia Powershift 18x6, przedni TUZ, amortyzacja przedniej osi, kabiny, 4 złącza hydrauliczne. Cena 260 000 netto. Jak sądzicie dobra opcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Orientuje się ktoś w modelach i cenach DF'a?

Interesuje mnie: DF 80-90 km ze skrzynią (40km/h eko) oraz amortyzowaną kabiną jeśli jest w opcji, a także DF 60-70km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tetsuya    13

Jak myślicie. Case Puma 145, Skrzynia Powershift 18x6, przedni TUZ, amortyzacja przedniej osi, kabiny, 4 złącza hydrauliczne. Cena 260 000 netto. Jak sądzicie dobra opcja?

Ja teraz na case cvx 145 na bezstponiowce,tuz,miekka os,4 pary wyjsc,wyswietlacz afs 700,klimatoronik,i pare drobnych dodatkow dostalem oferte 306 netto do negocjacji wiec mysle ze twoja cena jest juz w miare dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutmen123    8

puma 145 w cenie 260 netto cena ok. Zależy jeszcze na jakich oponach. Ale do takiej pumy to zastanawiałbm się nad skrzynią 19x6, jak wybiera się amortyzację osi plus radar. W sprawie afs 700 szkoda kasy, bo to samo ma co 300. Do nawigacji byłby ok, ale dopłacać do pełnej navi ponad 50 tyś mija się celem, bo można taniej ez-pilota i cfx-750 zamontować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymtus    42

Zna ktoś może orientacyjną cenę Claasa Arion 530 w wersji CEBIS w podstawie i na full wypasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agroc    0

Witam.

Co mylicie o cenie 185 tys. netto za deutz fahr'a agrofarm gs 430 ehr, rewers elektrohydrauliczny, przedni tuz i wom, obciżanik na przód 400 kg, 4 prędkości wom, klimatyzacja i szyberdach 40 biegów do przodu i do tyłu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

widział jo Fendta ale cena za niego 45 tys nie wiem cy to dużo cy mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

tylko ze ten fendt to ma 6 cylindrów i chyba około 150 KM ale nie jest taki duży gabarytowo tylko ma szerokie ogumienie i z przodu TUZ a wygląda wizualnie bardzo ładnie ,Technicznie go jeszcze nie testowałen ale sprzedawca da mi go na 20 godz pracy w celu sprawdzenia w mym gospodarstwie i twierdzi iż jak pojeżdżę nim to innego ciągnika nie będę chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

to jest traktor który ma chyba 26 lat i chyba 614 lsa jasne że złote polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qubaro    2

Interesuje mnie cena ciągnika a mianowicie New Holland'a T7.200 Auto Comand i Power Comand , ktoś coś się orientuje ?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj