Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
stiepe    1

cena zetor forterra 100 hsx wyposażenie standard + ładowacz czołowy Trac-Lift 260

 

188500 zl netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loldek37    4

Zamówiona proxima power 110 z ehr opony tył 480 przód 380 dolny zaczep regulowana kierownica radio koguty plus ładowacz z łyżką 2m krokodyl 1.8 chwytak do bel amortyzacja za 157500zł netto co myślicie o cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    913

No cena w miarę przyzwoita. Mógłby mi ktoś powiedzieć wszystkie ciągniki do 200tyś BRUTTO. Do mocy 100km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony5    0

Case Farmall A 85 szyberdach,siedzenie gramer,obciążnikitył 300kg,radio,klima,mocowanie pod ładowacz,sterowane joystic,rewers hydrauliczny 120000 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek844xl    0

Witam, ile kosztują ?

Lamborghini Nitro R100 i Nitro VRT 100

Same Virtus 100

Deutz- fahr 5100

Case farmall 105U Pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek37    37

 

 

Za dużo !!! ja miałem ofertę i mam 163 tyś netto bez pneumatyki .

ja mam za 161 ful opcja z pneumatyką 2 obwodowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NewVario    39
;) bo to była bez targu . Dobra cena ;)) Bierz , ja jednak idę w inną markę , bo koszty serwisu mnie przerażają ;c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zna ktoś cenę Zetora Proximy 90 z rewersem przy kierownicy mechanicznym. Dwa tłoki z tył, szerokie opony, max obciążników w tylnych kołach. Kabina może być standard.

A ile kosztuje ładowacz czołowy do tej proximy. Czym się rożni ładowacz ZX od ZL i jaki byście polecili to tej proximy? Piszcie czy to cena netto czy brutto.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam wszystkich czytających ten post ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek37    37

proxima plus 110 w cenie 133 netto w tej cenie wszystko co jest możliwe oprucz tuz przód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jacek a w tej cenie są 2 tłoki i jakie opony?

A jeżeli ktoś by wiedział ile kosztuje zwykła proxima 90 będę wdzięczny za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Podnośnik na 2 siłowniki jest już w standardzie. Ponieważ teraz jest inny typ podnośnika i nie ma już tłoczyska w 'plecaku'. Są tylko 2 grube siłowniki na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek21ewi    0

witam Serdecznie,chce się dołaczyc do tematu i zapytać fachowców i doświadczonych ludzi w tym temacie....

a Wiec chodzi i taka sprawę, Czy w ciągniku gdy mam właczone biegi terenowe...np 2 czy 3 jak jade w lesie z drzewem i koła wpadają mi w poślizg ze względu ze mnie pcha ciezar...to czy te koła obracają się do tyłu żeby wychamowac czy cos w tym rodzaju,czy ogólnie czy biegi tererenowe do przodu cofaja mi kołami do tyłu...czekam na szybka odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    824

:D jeśli dobrze zrozumiałem, to nie wiesz co to są biegi terenowe...? ".to czy te koła obracają się do tyłu żeby wychamowac czy cos w tym rodzaju,czy ogólnie czy biegi tererenowe do przodu cofaja mi kołami do tyłu..." - tym mnie rozbawiłeś

jak jadąc do przodu koła mogą Ci wyhamowywać ciągnik kręcąc do tyłu ze względu na pchający Cię ciężar? Jak w ogóle fizycznie to sobie wyobrażasz, że jedziesz do przodu na biegu np 3 terenowym i nagle wrzuca się bieg wsteczny...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jelonek6620    2

maniek żadne biegi do tyłu się nie wlączają poprostu jak cię pcha ładunek to gdy jedno koło ma twardy grunt to drugie na tej samej osi zacznie się obracać do tyłu. blokada i po problemie Ale co to się ma do ceny ciągników?

Edytowano przez jelonek6620

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek37    37

jacek a w tej cenie są 2 tłoki i jakie opony?

A jeżeli ktoś by wiedział ile kosztuje zwykła proxima 90 będę wdzięczny za odpowiedź

w agromie mi powiedział ze w tej cenie to bedzie wszystko co mozliwe do tego modelu bo to jest cena sporo zawyzona taka miałem na ofercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiepe    1

jacek a w tej cenie są 2 tłoki i jakie opony?

A jeżeli ktoś by wiedział ile kosztuje zwykła proxima 90 będę wdzięczny za odpowiedź

proxima 90 cena wyjsciowa 115 000 netto

dzwon w razie czego 609320234 mam dobra oferte na te ciągniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TegoNic    1

Mam oferte na NH t5.95 z 2013 roku o kodzie 502 za 163 tys netto - ostatecznie . To chyba dość wysoka cena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusie23    10

@ TegoNic No raczej nie inaczej mi za NH T4.95 z 2014 roku powiedzieli 160 tys. tylko to jest cena katalogowa do negocjacji Więc myślę że za niecałe 150 netto to spokojnie go bym kupił Zależy jak kto się targuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RoRo    5

niemozliwe... jakie wyposazenie?? rocznik??

 

 

Nie cytuj poprzedniego postu !!!

Edytowano przez murtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj