Skocz do zawartości
Zbysiu

Ceny usług rolnych 2014

Polecane posty

1490    5

wg mnie to poniżej tych cen to chyba nie bardzjest sens bo i tak zostaje 3/4 dopłat wynajmującemu

d___b    68

Zaśpiewaj tyle żeby temu pseudorolnikowi odechciało się "gospodarzenia", bo rolnik to trawę zbiera a nie mulczuje. 

Bez przesady może musi doprowadzić do porządku .

Wiadomość z agroFakt.pl

bocecek087    14

witam moze to nie temat ale czuje, że są tu zorjetowane osoby. Mam hktar konienczyny w ladnym i dobrze zadbanym kawałku i teraz chciał bym to komuś oddac to jakiego wynagrodzenia mogę zadać 

stg    21

3000zł/20bel to wychodzi po 150zł/bela. Taniej, bez roboty i nerwów kupisz gotowe beki, a gdzie jeszcze koszta folii, sznurka, paliwa, sprzęty i cała reszta kosztów.

the1mati1    45

Ile powiedzieć za rozsiewanie wapna ok 26ton. Rozsiewacz będzie pożyczony, ja będę tylko rozsiewal i ladował. Ciągniki mtz820 i ursus c360 z turek. Jakieś 350zl za rozsianie + 50 zl za wypożyczenie to dobra cena?

ZUCH1234    72

co do koniczyny jak tak kupuje jak coś sie trafi na wiosne to 1000 zł za ha za cały rok i ludziska zadowolone a za jeden pokos mozna 400 z ł dac

javorskyp    2

Ile brać od hektara za wypożyczanie agregatu ścierniskowego Unia Kos 2,1m 5 łap 6 talerzy wał rurowy cena 16tyś bruttno agregat nowy

Maro0    10

Ile brac za talerzowanie? talerzówka 3m, ciagnik pali do 8 litrów na ha

PATr    238

Bez ugniatania 800zł biorę za hektar.

800 hektar z wożeniem? chyba sporą konkurencję macie... u nas jedni biorą po 850 zł i obskakują teren po 50 km, nawet do domu nie wracają bo tyle roboty mają...

corrado    217

Z wożeniem oczywiście mówimy tu o wożeniu jak jest blisko jak coś dalej to i cena rośnie. Co do konkurencji to trochę jest ale każdy ceni jak uważa. Ja swoje obrobiłem to co ma maszyna stać i chłopaki siedzieć to w pole.

Soltys85    16

Panowie ile moze kosztowac usługa roztrzesienia oborniku, ja ładuje typ trzesie po polu. Obornik wywieziony na pola wiec odległos nie gra roli. Rozrzutnik 14 ton. Sprzedałem swój 30 letni rozrzutnik liczac na PROW a jak jest kazdy wie :D

Transporter    164

Witam.ile brać za usługę kopania ziemniaków 3.5 ha kombajn jednorzędowy thyregod(wiekszy troche od Ani) ciągane będzie Ursusem 3512.

Max1987    19

Ja za ściecie kukurydzy na kiszonke zapłaciłem 650zł za ha, Sieczkarnia Jaguar 8 rzedowy i 3 transporty , za pchanie w rekawu 4tys. A za rozworzenie obornika 450zł za godzine dwa joskiny 14 tonowe i ładowarka przy kupie na polu rozrzucaja 120t na godzine :)

Ja za ściecie kukurydzy na kiszonke zapłaciłem 650zł za ha, Sieczkarnia Jaguar 8 rzedowy i 3 transporty , za pchanie w rekawu 4tys. A za rozworzenie obornika 450zł za godzine dwa joskiny 14 tonowe i ładowarka przy kupie na polu rozrzucaja 120t na godzine :)

U mnie za podobny zestaw do QQ 500 zł za ha wyszło. Wczoraj koszone. Co roku cenowo wychodzi podobnie

Edytowano przez robert123farmer

Thomas2135    1216

Mają niezłą konkurencję jak cenią tak nisko. Nie wiem jak w tym roku, ale myślę że tak samo to za ścięcie i 2 odwozy cenią u mnie 800 zł. Za siew też sobie liczą. Sewnik maschio gaspardo prawie nowy na redlicach talerzowych z podsiewem nawozu bierze 150.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez ansu
      Jakie s są u was ceny paliw?
      Czy jeszcze będzie taniej? Dzisiaj 200-01-20 ON na stacji około 3,5zł/l, a większa ilość z dostawą do domu 3,20zł/l woj lubelskie