Skocz do zawartości
Zbysiu

Ceny usług rolnych 2014

Polecane posty

gotchisc    51

koło domu 200zl od przyczepy, krone 39 nozy 31 m3. Dwie przyczepy na 1 ha.

Jak daleko to 300-350zl

Ja wykonuje zbiór na usługi przyczepą strautmann , 200 zł to koło domu , 2-4 km 250 zł , 300 zł 4-7km

Oferuje również zbiór na godzinę gdzie cena wynosi 350 zł i też zależy od tego czy koło domu czy dalej :)

Wiadomość z agroFakt.pl

janek82    3

witam ile wolac za zaladunek obornika z pryzmy rozrzutnik ok 3.5-4 tony krokodyl szer 1.50 ciagnik 80km dosc pilne?

Xawier    33

A ile można wziąć za wynajem mini ładowarki Avant 528 licząc za dzień pracy? Można to jakoś określić? Chodzi mi o wynajem dłuższy niż tydzień (im dłuższy tym lepszy) i czy w ogóle byli by chętni na taki wynajem?

Hey. Ile mam skasowac za srutowanie 1 worka ( 50kg) zboża śrutownikiem h-157 ?

Edytowano przez dawidursus323

Patrząc na wiek w profilu to raczej paczkę landrynek...

Mógłbym wpisać w profilu dane nie prawdziwe, ale nie jestem kłamcą i w ogóle po co  :huh: .Dużo osób tak robi. Forum jest po to aby pytać. A po prostu w mojej okolicy raczej mało osób ma śrutowniki bo i po co jak tutaj ludzie na wlasne potrzeby chowią. Parę osób się pytało o śrutowanie więc normalnie się pytam. ;) Oczywiście nie chodzi mi tu o ześrutowanie 1 worka i koniec. Chodzi mi o taki mniej więcej przelicznik ile by to na worek wyszło

Młyn bierze około 25 zł za przerób na mąkę i 15zł za śrutowanie 100kg. 

Dzięki Ci. Czyli jak wezmę 7zł-8zl za 50kg to będzie ok.

pawel885    380

Jak ktoś przyjedzie z workiem to tak kasuj, jak ktoś przyjedzie z toną to bierz taniej, jakieś 6zł za worek, walce młyńskie robią super śrutę - gniotą i zarazem przecierają

Czyli śrutowniki walcowe lub gniotowniki były by lepsze od śrutowników bijakowych.

PS. Teraz tak patrze to te stare np.niemieckie gniotowniki co w młynach pracowały to one miały 1 walec szybciej napędzany i tak rozcierały ziarno. A te nowe śrutowniki walcowe czy gniotowniki to chyba raczej oba walce mają napędzane z tą samą szybkością, ale to trzeba by jeszcze się dowiedzieć.

Edytowano przez dawidursus323

kiler    10

Panowie ile policzyć za talerzowanie pola agregatem talerzowym 3m ciągnik 90km? 200 zł za godzinę to będzie rozsądna stawka czy może trochę za dużo albo może za mało? 

masio513    7

Panowie ile policzyć za talerzowanie pola agregatem talerzowym 3m ciągnik 90km? 200 zł za godzinę to będzie rozsądna stawka czy może trochę za dużo albo może za mało?

180 zł\ha będzie dobrze.

kiler    10

Panowie wielki dzięki za odpowiedzi. Powiedzcie mi jeszcze ile liczyć sobie za dojazd do pola 2zł za kilometr to dobra stawka. Nie chce człowiek ogołocić z kasiory bo to dobry znajomy jest ale strasznie daleko do jego pola trzeba jechać przeszło 25km w jedną stronę. 

lambogrand    26

ile za zwozenie kiszonki z kuku ciagnik 100 km i przyczepa hl 8011 na godzine moge zawolac bo wozilem 8 godz pierwszy raz i sie nieorientuje

Edytowano przez lambogrand

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez ansu
      Jakie s są u was ceny paliw?
      Czy jeszcze będzie taniej? Dzisiaj 200-01-20 ON na stacji około 3,5zł/l, a większa ilość z dostawą do domu 3,20zł/l woj lubelskie