Skocz do zawartości
Zbysiu

Ceny usług rolnych 2014

Polecane posty

Thomas2135    1212

W waszych stronach widać jest spora konkurencja jeśli chodzi o sieczkarnie, bo ceny na prawdę niskie. W mojej okolicy to 800-900zł za ha i 2 lub 3 ciągniki do wożenia. Taniej nikt nie skosi. Fakt, ze płacisz 900 zł i masz bardzo dobrze rozdrobnione ziarno, ale to trochę drogo.

Wiadomość z agroFakt.pl

konrad82    46

Musi być dobrze rozdrobnione , bo takiego co żle kosi to nikt nie weżmie. w Tamtym roku przybyło jeszcze 3 sieczkarnie w okolicy także jest konkurencja...

masio513    7

Ile za uprawe agreagatem ścierniskowym zestaw URSUS 1224 + MANDAM KUS 3.0m na spręzynie za hektar ?

Maatiii    7

Witam, ile mógł bym zabrać za ładowanie bali Ursusem C-360? Było 230 bali o rozmiarze 120x120 .

aster453    24

małopolska jakaś firma oferująca usługi kompleksowego zbioru qq na kiszonkę tzn. sieczkarnia + zestawy zwożące ?

luki13133    2

Witam. Czy ktoś się orientuje ile kosztuje ubijanie ciągnikiem na kopcu ( przy zbieraniu sianokiszonki ) za godzine ?? będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś mi odpowie. Wielkopolskie..

farmer321    4

ja za ubijanie i rozgarnianie kiszonki z kukurydzy w tamtym roku zetorem 9245+tur+łyżka brałem 10zl za przyczepę zwykła z nadstawkami a za rozrzutnik T088 plus nadstawki to 15zł . Jeśli cos pomogłem to się cieszę :D ogólnie ubijałem około 2godzin i wziąłem 300zl to po 150 za godz . Ale najpierw rozgarniałem i ubijałem wzdłuż a na końcu 3razy od początku do końca w poprzek tak myślę że spokojnie możesz powiedzieć od 70 do 100 zależy ile zestawów bezie wozić , jak szybko będą dostarczac ci towar na pryzme i czy będziesz musiał cały czas ubijać czy też np. przywiozą rozrównasz ,poubijasz trochę i czekasz na kolejną dostawę

Edytowano przez farmer321

ChiquitaB    50

u nas za głęboszowanie maschio atilla + nh 190 biorą 250zł/hektar

Edytowano przez ChiquitaB

aster453    24

W waszych stronach widać jest spora konkurencja jeśli chodzi o sieczkarnie, bo ceny na prawdę niskie. W mojej okolicy to 800-900zł za ha i 2 lub 3 ciągniki do wożenia. Taniej nikt nie skosi. Fakt, ze płacisz 900 zł i masz bardzo dobrze rozdrobnione ziarno, ale to trochę drogo.

W sumie nie wiem czy tanio bo tak jak @kotek napisał 400 + dwa zestawy po 150 plus paliwo to wyjdzie ok 1000 zł. Fakt obchodzi Cię tylko pryzma

Edytowano przez aster453

ChiquitaB    50

kolego pawel chyba żartujesz z tym że gruberowanie atillą można do podorywki porównać? Chyba nie widziałeś jak pole wygląda po takiej maszynie. Dodam że normalnym głęboszem biorą u nas 200zł za hektar a pole wygląda po nim nie ciekawie

pawel885    380

Głębosz a gruber to inna bajka, przynajmniej u nas gruber mówi się na agregat podorywkowy

janczar810    247

u mnie jaguar (8rzadków) 3ciagniki do zwóżki i 700PLN/ha

Tetsuya    7

Czemu u was tak tanio biora u nas za samego jaguara krzycza 600.

pawel885    380

A co to za rarytas że z jaguarem przychodzą 3 ciągniki za które sobie liczą, czy woził jeden czy pięć to i tak przewiozły tyle samo m3. Ja mam pola praktycznie obok pryzmy to nie dadzą porządnie ugnieść

kubus86    2

Koledzy ile bierzecie za wywóz gnojowicy Beczkowozem 4.5tys litrów + DF DX 85?

U mnie jest takie gospodarstwo ze sprzedaja gnojowice z wywozem na pole beczka 14-16tys litrow za 50 zł

kaczus    2

kolego z jakiej gminy jestes mógł byś napisać ja powiat średzki Nowe Miasto to zestaw jaguar +2 ciagniki rozrzutniki po 14 czy 16 ton 800 zł

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez ansu
      Jakie s są u was ceny paliw?
      Czy jeszcze będzie taniej? Dzisiaj 200-01-20 ON na stacji około 3,5zł/l, a większa ilość z dostawą do domu 3,20zł/l woj lubelskie