Skocz do zawartości
Zbysiu

Ceny usług rolnych 2014

Polecane posty

zetorki12    1994

A ile kostek robicie w 1h ? Ja biorę 180 z moim sznurkiem i robię przeważnie powyżej 400 kostek i coś mi się wydaje że słabo na tym wychodzę :wacko: .

burtek    4

Ja biorę 150 zł za 1h (sznurek klienta). Prasuję C-330 M i Sipma Z-224. W okolicy biorą 170 zł - 180 zł za godzinę. Na brak klientów nie narzekam.

Wiadomość z agroFakt.pl

gaga195    20

200zł za talerzowanie od hektara broną talerzową akpil 2.7m x z dużymi talerzami to drogo czy tanio?

myciu    11

Po ile?? U mnie slome gotowa 120/120 po 25 sprzedaja. I to dobrze zbite bele.

u mnie sprzedają po 50:)no tyle bo to nie jest na równym terenie ze tylko jedziesz i wypuszczasz ale z kazdym balem trzeba po boku zajezdzac i czasami jak nikt nie idzie za prasą to trzeba wyskakiwac z ciągnika i łapac bo sie tulają na dół.Z sianokiszonką jest to samo albo trzeba jeszcze je w prasie zwiesc na dół albo do góry bo kilka razy juz tak miałem ze doszłoby do tragedi.Ja max. gdzieś 10 bel na godz robie z siana bo słomy coś więcej.A sianokiszonke na usłudze robie po 48 z moim sznurkiem i folią.

Druber    5

Ile brać za koszenie trawy? Ursus 330m i rotacyjna Mesko z133. [zł/godz.]

Edytowano przez Druber

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Bajki piszesz od ha jest najuczciwiej nie będe stał na polu i czekał czy wykosi w godzinę czy dwie a zkażdego kombajnu wychodzi podobnie cenowo czy skosi 2 ha i wezmie 600 na godzinę czy hektar i 300 u nas w tym roku 250 od ha B)

To ja ci powiem taką rzecz. U mnie koleś bizonem kosił 30 arów żyta 50minut (piz.. nie operator) i wziął 300złoty, kawałek w miarę ok do koszenia, mój tatulek 30 arów owsu na tej samej powierzchni wykosił w 25 minut i wziął 140zł. Do kogo ludzie przyjdą? Pomijając sam fakt, że tam owies a tu żyto dam drugi przykłąd gdzie tatulek kosił w 2 kawałkach żyto i pszenżyto. 4 ha w 4.5 godziny z przejazdem i zakładaniem, zdejmowaniem sieczkarni, sypane w miejscu.

ffox    0

Koledzy, a jak kształtują się ceny uprawy gruberem i orka głęboka teraz po żniwach?

janusz20    105

Za talerze biorę 150 zł/ha

A ładowanie bel to ogrom czynników wpływa na cenę Jak jest ich naprawdę dużo to 120 zł/h bym brał.

deutzf    0

a od sztuki ile tak brać bo jest ich trochę ale nie wszystkie od razu. Na raz 10 sztuk, są to bele sianokiszonki.

eminem    1

ile krzyknac za zwozenie balotow( zaladunek, zwozenie, i ukladanie stogu) na raz biore 2 traktory 4 przyczepy i 1km trzeba jechac.?

kotek0    1

po ile za sieczkarnie do kukurydzy w waszych stronach wczoraj był gość co robil nam w zeszłym roku i powiedzial 400zł za 1ha za claas jaguar 870 plus waltra z fliglem 35m paliwo nasze

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez ansu
      Jakie s są u was ceny paliw?
      Czy jeszcze będzie taniej? Dzisiaj 200-01-20 ON na stacji około 3,5zł/l, a większa ilość z dostawą do domu 3,20zł/l woj lubelskie