Zbysiu

Ceny usług rolnych 2014

Polecane posty

Mikruss    536

Może bizonem godzinę ale większym kombajnem to zrobi 1-2 hektary na godzinę a bizonkiem niecały ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

a zwrócił ktoś uwagę ze te ceny to są NETTO !!!

    

     Ile kasować za siew QQ z podsiewaczem nawozu w tamtym roku brałem 150 zł za ha cena brutto

Edytowano przez ZUCH1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Za siew  qq  ja biorę 130zł /ha siewnik pneumatyczny  z nawozem. Jakby ktoś chciał to Radzyń Podlaski i okolice....


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gospodarz12    21

Ile cenić Siew zbóż NH T6 165 + Pottinger Vitasem ADD na brone wirnikowej Lion 302.12
Woj. Pomorskie

Edytowano przez Gospodarz12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Ja za 3m zestaw biorę 160zł/ha


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemasboss    3

Ile wołać za ładowanie piachu turem, ciągnik deutz-fahr agrolux75 ? Będą przestoje więc lepiej od przyczepy. Przyczepa 5t

Ile za wypożyczenie owijarki do bel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaziU91    14

ile mogę wziąć za wykonanie usługi Ursus C-355 + Opryskiwacz 400 litrowy robię jakieś 1.5 hektara jedną beczką ?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

tak pomiędzy 50-80 było by odpowiednio. Zależny jakie pole, kształt i czy w jednym kawałku, słupy itp. Cena też zależy od regionu. Najlepiej popytaj w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19684

ile mogę wziąć za wykonanie usługi Ursus C-355 + Opryskiwacz 400 litrowy robię jakieś 1.5 hektara jedną beczką ?? 

Ja od hektara biorę 50,- z moją wodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Ile kasujecie za ładowanie obornika? Czym ładujecie i jakie duże rozrzutniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer321    5

W mojej okolicy biorą za ładowanie obornika ciągnikiem 4x4 typu U914 na rozrzutnik 8T-10T ,20zł za rozrzutnik pełny ,ale to cena też zależy czy dużo będzie rozrzutników bo jak dużo to cena niższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

Ile kasujecie za ładowanie obornika? Czym ładujecie i jakie duże rozrzutniki?

ziemia spod pieczarek:

 

10zł/rozrzutnik polski na który wchodzi 4 łyżkokrokodyle

100zł/h jeśli jakiś inteligent podjeżdża na 1 rozrzutnik

 

 

bez przestojów 13-14 nawet do 15 rozrzutników/h

 

 

Valtra 100KM+ łyżkokrokodyl pewnie ze 2,2m

Edytowano przez TOME11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubi12    0

witam a ile można wziąść za przyczepę samozbierającą 58m3  bierzecie może z hektara czy z godziny a może od przyczepy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

58m3 według faktycznych czy tych zwiędniętych? podaj nazwę i markę przyczepy bo liczą się tę faktyczne m3, od godziny to rzadko kto bierze, zazwyczaj od przyczepy, i stawka zależna od wielkości oraz jak daleko pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez kat
      Jak w waszych okolicach kształtują się ceny podstawowych usług rolniczych? Nowa dyskusja o aktualnych cenach z 2014 roku tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72474-ceny-uslug-rolnych-2014/page__view__getlastpost
      Wątek o cenach z 2013 roku dostępny tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72473-ceny-uslug-rolnych-2013/
       
       
       
      Kiedyś zakładałem taki temat ale szefostwo przez przypadek usunęło . Więc zakładam ponownie.
      Jak w waszych okolicach kształtują się ceny podstawowych usług rolniczych? Orka, siew, kombajn, prasa, opryski....
      Piszcie w jakim rejonie i jeśli orka, talerzówka to jakim zestawem i na jakiej ziemii.
    • Przez aadams7
      Jak w waszych okolicach kształtują się ceny podstawowych usług rolniczych? Nowa dyskusja o aktualnych cenach z 2014 roku tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72474-ceny-uslug-rolnych-2014/page__view__getlastpost
      Wątek o cenach w poprzednich latach dostępny tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/2151-ceny-uslug-rolniczych/
       
       
      Czas odnowić temat, nowy rok nowe ceny?? Koledzy proszę o pomoc w wyliczeniu cen usług których nigdy nie świadczyłem za kasę, bo nie miałem odpowiedniego sprzętu by je świadczyć, teraz już sprzęt i chętnymi, tylko nie mam cennika, chodzi o rozsiewanie nawozów i opryski, wszystkie usługi jakie wykonuje zawsze zgadzam się od hektara nigdy na godzinę, tak wiec proszę o pomoc
    • Przez solek01
      Zastanawiam się czy byłby popyt na usługi mini traktorkiem, np. oranie ogródków działkowych, koszenie traw, glebogryzarką itp. Widziałem też do takich traktorków łyżkę do kopania i zastanawiam się czy da się tym kopać np pod fundamenty? Dodam że blisko mam miasto wojewódzkie.
      Ile by można brać za godzinę pracy takim sprzętem?
    • Przez bizonbs
      Witam wszystkich forumowiczów. W ostatnim czasie w mojej okolicy jest ogromny popyt na usługi kombajnem. Przykładowa cena za Bizon z056 to 350zł/h. Zastanawiam się nad kupnem kombajnu z przeznaczeniem jedynie na usługi. U siebie mam tylko kilka hektarów zboża. Mam własny budżet 60 tys. Nie chcę jednak pakować się w kredyty i brać coś większego. Co możecie polecić? Bizon? Czy coś innego. Od razu zaznaczam że kosa max 5,2m, no i sieczkarnia musi być. Nie wymagam cudów. To ma działać a nie wyglądać, o wygląd ja już zadbam . Proszę o pomoc.
       
    • Przez KlemensMeyer
      Witam , nie wiem czy pisze w odpowiednim dziale ale mam nadzieje ze tak . Od kilku lat pracuje na farmach w Danii i powoli dojrzewam do powrotu do Kraju . Zatanawiam sie nad działalnoscią usługową dla gospodarstw rolnych , w sensie wynajmowac sie do prac dorywczych kiedy ktoś potrzebuje . Inseminacje , prace polowowe , itd.  Zastanawiam sie czy taka działalnosc ma sens w Polsce i czy da sie z tego wyżyć . Tutaj ta forma działalnosci jest bardzo popularna jezdzi sie po farmach , doi , karmi , jezdzi ciągnikiem itd. Czy cos takiego ma szanse powodzenia w Polsce ? Bede bardzo wdzieczny za odpowiedzi . Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj