Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
aadams7

Ceny usług rolnych 2013

Polecane posty

grala13    7

no ,wiem o co ci chodzi,mam obciążniki na talerzówce,wiadomo ,że niezrobie takiej roboty jak jakis dużo wiekszy ciągnik,ale też dlatego pytam ile może to kosztować w przypadku c 360

bocecek087    14

Rekord krone comprima 149 bel w godzinę na 35 hektarowym polu pszenicy więc 50-60 bel dobrą prasą to nic wielkiego. Najgorzej jak pole nierówne i słoma słaba, wtedy człowieka krew zalewa

podeprzyj to jakimis faktami najlepiej materjałem filmowym

to wychodzi bela co 24 sekundy

Wiadomość z agroFakt.pl

pawel885    839

podeprzyj to jakimis faktami najlepiej materjałem filmowym

to wychodzi bela co 24 sekundy

Proszę bardzo

st220    13

To już wiadomo skąd te 149 bel, w normalnych warunkach taki wynik jest nie realny do powtórzenia tak jak inne rekordy w rolnictwie.

Gość leghorn   
Gość leghorn

mam pytanie ile nalezalo by wziac od rozwozenia obornika tytanem 10 plus od jednego rozrzutnika

Jakieś 16 zł/t z paliwem

pawel885    839

Czyli 130zł od rozrzutnika? Życzę powodzenia w znalezieniu chętnego na taką usługę...

Edytowano przez pawel885

soltys48    1136

z jakim ciągnikiem to wspólpracować ma???

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

mlody111    16

Witam. Tak jak w temacie ile powinienem zapłacić za owijanie bel na owijarce na którą sam musze załadować bele i używam własnej foli?? Chodzi mi o cene od każdego snopka. Z góry dzięki ;)

Połączone

Edytowano przez razor275
Dublowanie tematu

ene    1

No za ubijanie (ujeżdżanie) też bym się chętnie stawki dowiedział. Fendt 611

pawel885    839

W mojej okolicy formowanie i ugniatanie pryzmy to dopłata 100-150zł do hektara przy usłudze cięcia i wożenia. Więc za same ubijanie to 70-80zł/h to max

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez andrzej1988
      to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez benio1967
      w tej telewizji to zawsze mówią że tanieją,a podają że owies 650 zł tona tylko ciekawe gdzie?
    • Przez matr182
      witam orientujecie się może jaką cene mogę wołać za ha łąki z góry dzięki za odpowiedz
    • Przez danielhaker
      kontynuacja wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88234-ceny-paliw-2016/page-27?do=findComment&comment=1998096

Jak tam ceny w hurcie wraz z nowym rokiem?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.